4,5



Na základe 35 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 325,60 €/1l
341,11 €
-8,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
332,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Scandal Pour Femme Perfumy, 50 ml5 453,60 €/1l
272,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml2 225,00 €/1l
114,13 €
-2,88 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
111,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane - Hacivat X Extrait de Parfum 50ml2 175,60 €/1l
111,61 €
-2,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
108,78 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
29,83 €
Predajca: somnia24

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Berry on Top, Ženy, 75 ml
470,53 €/1l
35,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Give Me Gourmand Vanilla Freak parfémovaná voda unisex 75 ml
377,87 €/1l
28,34 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Whipped Pleasure, Ženy, 75 ml
372,13 €/1l
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf - Odyssey Candee EDP 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Mallow Madness, Ženy, 75 ml
470,93 €/1l
35,32 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Give Me Gourmand Cookie Crave parfémovaná voda unisex 75 ml
472,93 €/1l
35,47 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Give Me Gourmand Choco Overdose parfémovaná voda unisex 75 ml
440,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Armaf Yum Eau de Parfum, sprej, 100 ml – pre dámy
Armaf Yum Yum je hravá, ovocno-kvetinová vôňa, ktorá svojou sladkou a krémovou kompozíciou pripomína mliečny koktail. Vrchné tóny spájajú šťavnaté čerešne a maliny s osviežujúcou bergamotkou a pomarančom, zatiaľ čo srdce vône, tvorené vanilkou, ružou a bielymi kvetmi, odhaľuje mliečnu sladkosť. Vôňu dopĺňa základ tvorený pudrovými tónmi, ambrou a pižmom, ktoré dodávajú teplú a hlbokú arómu.
Detaily produktu
- Značka: Armaf
- Produkt: Armaf Yum Eau de Parfum, sprej, 100 ml
- Cieľová skupina: Dámy
- Objem: 100 ml
- Charakter vône: Sladká, krémová
- EAN: 6295199800959
Parfumovaná voda Armaf Yum Yum je neodolateľná unisex vôňa, ktorá zahalí zmysly svojou žiarivou sviežosťou, sladkou ovocnosťou a hrejivou eleganciou. Vďaka majstrovsky vyváženej kompozícii táto vôňa osloví milovníkov gurmánskych, kvetinových a púdrových tónov.
Popis vône:
Vrchné tóny:
Vôňa sa otvára ovocnou explóziou bergamotu, pomaranča, čerešne a lesných plodov. Tieto sladké a šťavnaté tóny dodávajú parfému živý a zároveň lahodný úvod, ktorý okamžite upúta pozornosť a pozdvihne náladu.Srdcové tóny:
V srdci sa rozvíja jemná a elegantná zmes vanilky, ruže a bielych kvetov. Kvetinové akordy dodávajú vôni romantickú a jemnú hĺbku, zatiaľ čo vanilka poskytuje teplú, krémovú sladkosť pripomínajúcu sladké pokušenie.Základné tóny:
Základné tóny pozostávajú zo zmyselného jantáru, zvodného pižma a jemných púdrových tónov. Tento teplý a upokojujúci základ dodáva parfému nú, dlhotrvajúcu hĺbku, ktorá sa na pokožke jemne rozvíja.
Charakter a účinok:
Armaf Yum Yum je vôňa, ktorá ponúka dokonalú rovnováhu medzi sladkou hravosťou a sofistikovanou eleganciou. Kombinácia ovocných, kvetinových a teplých akcentov robí túto vôňu univerzálnou a pútavou.
Vhodná pre:
- Dennádoba: Ideálna na každodenné nosenie, ale aj na romantické večery alebo špeciálne príležitosti.
- Príležitosti: Táto vôňa je dostatočne univerzálna na nosenie v kancelárii aj pri slávnostných príležitostiach.
Ročné obdobia:
Vhodná najmä na jar a jeseň, ale vďaka svojej ovocnej ľahkosti a kvetinovej elegancii je skvelou voľbou aj na leto.
ARMAFArmaf Delights Yum Yum
Kvetinovo-ovocný parfém pre ženy, uvedený na trh v roku 2024.
Nóty vône:
Vrchné tóny: lesné plody, čerešňa, pomaranč, bergamot
Srdcové tóny: ruža, biele kvety, vanilka
Základné tóny: púdrové tóny, pižmo, jantár
Vôňa inšpirovaná mliečnym kokteilom, sladkým dezertom, ktorý sa rozplýva v ústach a povzbudzuje chuťové poháriky. Parfumovaná voda Armaf Delights Yum Yum vás ponorí do vzrušujúcej kombinácie bobuľového ovocia a kvetinovej, púdrovej vône. Táto jemná, mladistvá vôňa je zdrojom žiarivej energie, ktorá naplní každý váš deň čarovnými okamihmi vitality. Úvod ponúka jedinečnú kombináciu šťavnatého ovocia - čerešňa, bergamot, pomaranč a lesné plody sa miešajú s vanilkou a kvetinovými tónmi, ktoré sa naplno rozvinú vďaka základu z jantáru, pižma a púdrových tónov. Uspokojte svoje zmysly touto lahôdkou, ktorá je príliš neodolateľná na to, aby ste ju mohli ignorovať!
Parfumovaná voda, Yum Yum
Dámska parfumovaná voda
bergamot, pomaranč, čerešňa, bobuľové ovocie
ruža, biele kvety, vanilka
pižmo, púdrové tóny, jantár
Parfémovaná voda od značky Armaf bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Model
- Delights Yum Yum
- Hmotnosť
- 0.892 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL, VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALFA-IZOMETYL-IONÓN, KUMARÍN, CITRAL, EUGENOL, GERANIOL, BENZYL-SALICYLÁT, CINNAMYLALKOHOL, CINNAMAL, BENZYL-BENZOÁT, BENZYLALKOHOL, ISOEUGENOL, CINNAMALDEHYD.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6295199800959
- Číslo od výrobcu
- YUMYUM
- Model
- Delights Yum Yum
- Hmotnosť
- 0.892 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL, VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALFA-IZOMETYL-IONÓN, KUMARÍN, CITRAL, EUGENOL, GERANIOL, BENZYL-SALICYLÁT, CINNAMYLALKOHOL, CINNAMAL, BENZYL-BENZOÁT, BENZYLALKOHOL, ISOEUGENOL, CINNAMALDEHYD.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6295199800959
- Číslo od výrobcu
- YUMYUM
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Armaf Island Bliss EDP 100 ml W
314,20 €/1l
31,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
29,83 €
Predajca: somnia24

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Whipped Pleasure, Ženy, 75 ml
372,13 €/1l
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf - Odyssey Candee EDP 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa Mallow Madness, Ženy, 75 ml
470,93 €/1l
35,32 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Berry on Top, Ženy, 75 ml
470,53 €/1l
35,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
189,00 €/1l
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
74% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
74%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%6% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
6%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
Som veľmi spokojný tovar prišiel super dobre zabalené a v top stave, vždy rád vrátiť Ďakujem
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fantastická vôňa, ktorá dlho vydrží.
Fantastická vôňa, ktorá dlho vydrží.
Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Pafürm je skvelý
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Super
Hodnotenie z 7. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svieža vôňa!
Veľmi príjemná na nosenie.
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fantasticky krásna sladká svieža vôňa, ktorá bohužiaľ veľmi rýchlo vyprchá.
Fantasticky krásna sladká svieža vôňa, ktorá sa bohužiaľ veľmi rýchlo vyparí. Škoda
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l