4,5



Na základe 10 hodnotení
Philips Norelco OneBlade QP1924/22, Zabudovaná batéria, Suché a mokré holenie, Biela
64,84 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Elektrické holiace strojčeky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Philips HS9980/15, Suché a mokré holenie, Samoostriaca čepeľ, Batérie, Zlato222,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Braun Series 5 52-N1200S, Planžetový holiaci strojček, Čierna, Tlačidlá, Batérie, Zabudovaná batéria, 50 min113,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Panasonic ES-WM31-P301, Zlato, Biela, Batérie63,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Philips BG3485/15, Suché a mokré holenie, Údržba bez oleja, Batérie, Šedá60,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips OneBlade 360 QP2724/23 pánsky holiaci strojček čierno-zelený, 3 v 1, cestovné puzdro, 3 hrebene 1 mm 3 mm 5 mm, nabíjačka USB, vodotesný, na úpravu fúzov
39,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Predajca: esiteo

Philips Norelco OneBlade QP1924/30, Zabudovaná batéria, Suché a mokré holenie, Biela
45,77 €
Predajca: TR8

Philips Norelco OneBlade QP2724/10, Planžetový holiaci strojček, Šedá, Limetka, Batéria/USB, Zabudovaná batéria, 45 min, 8 h
24,90 €
Predajca: KTD-Slovakia

Philips Norelco OneBlade QP2724/23, Planžetový holiaci strojček, Uhlie, Limetka, Contour-following technology, Dual protection system, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 rok / roky, Batérie
29,99 €
Predajca: esiteo

Philips Norelco OneBlade QP1424/10, Planžetový holiaci strojček, Uhlie, Batérie, 30 min, 8 h, 0,5 W
22,99 €
Predajca: esiteo

Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Planžetový holiaci strojček, Šedá, Limetka, Batérie, 45 min, 8 h, 0,5 W
39,01 €
Predajca: evomag

Braun Silk-épil 81653271, Planžetový holiaci strojček, 3 hlava/hlavy, Modrá, 1 scheerblad, Bezdrôtový, AA
56,01 €
Predajca: Di-Life

Holiaci strojček Philips OneBlade Pro 360 QP6542/15 + puzdro + stojan Oneblade PRO
64,99 €
Predajca: esiteo

Philips Norelco OneBlade QP1924/20, Zabudovaná batéria, Suché a mokré holenie, Biela
84,93 €
Predajca: Dragtek-com

Philips Norelco OneBlade QP229/52, Holiaca čepeľ, 1 hlava/hlavy, Zelená, Biela, 4 mesiace
36,70 €
Predajca: BEBELUC

Philips SHAVER Series 8000 BRL129/00, Planžetový holiaci strojček, 1 hlava/hlavy, Ružová, Protišmykový úchop, Batérie, Zabudovaná batéria
80,80 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Philips Norelco OneBlade QP1924/24, Zabudovaná batéria, Suché a mokré holenie, Biela
40,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips SHAVER Series 8000 BRL159/00, Planžetový holiaci strojček, 1 hlava/hlavy, Biela, Protišmykový úchop, Batérie, Zabudovaná batéria
154,03 €
-49,13 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Philips 7000 series HS7980/15, Suché a mokré holenie, Samoostriaca čepeľ, Batérie, Čierna
110,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Philips 5000 series HS5980/15, Suché a mokré holenie, Samoostriaca čepeľ, Batérie, Čierna
67,21 €
Predajca: velmontask

Elektrický holiaci strojček Philips S5885/10 pre pánov, mokré a suché holenie, technológia SkinIQ
123,42 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Ženský holiaci strojček na intímne partie a podpazušie
- Rýchlo a efektívne odstraňuje chĺpky rýchlosťou 100-krát za sekundu
- Holiaca hlavica SkinProtect poskytuje dodatočnú ochranu pre citlivú pokožku
- Použiteľný na mokrej alebo suchej pokožke
- Pre hladkú pokožku
Philips OneBlade Intimate je inovatívne riešenie pre starostlivosť o podpazušie a intímne partie. Táto vylepšená technológia ponúka rýchle a efektívne odstraňovanie chĺpkov rýchlosťou 100-krát za sekundu a zároveň chráni vašu pokožku. Holiaca hlavica SkinProtect poskytuje dodatočnú ochranu pre citlivú pokožku. Môže sa používať na mokrej alebo suchej pokožke, čo zabezpečuje pohodlie a komfort. Zaoblené hrany a mostík ochranného krytu chránia pred rezaním a podráždením. Odporúča sa vymeniť holiacu hlavicu každé 4 mesiace pre optimálny výkon. S Philips OneBlade Intimate si užijete hladkú a zdravú pokožku bez kompromisov.
Podľa návodu na použitie priloženého v balení.
Podľa návodu na použitie priloženého v balení.
Intimný holiaci strojček Philips OneBlade
Jednoduché, dôkladné a k pokožke šetrné holenie
Philips OneBlade Intimate je inovatívny holiaci strojček určený na jemné a citlivé oblasti tela, ako sú podpazušie a oblasť bikín.
Vďaka špeciálnej ochrannej vrstve a jedinečnej čepeli SkinProtect zabezpečuje bezpečné oholenie bez podráždenia, porezania alebo zarastajúcich chĺpkov.
Kľúčové vlastnosti:
Čepel SkinProtect s extra vrstvou na ochranu pokožky pred porezaním.
Zastrihávací nadstavec (3 mm), ideálny na úpravu a skracovanie vlasov.
vodotesnosť IPX7, na použitie v sprche alebo vo vani.
nabíjací port USB-A na každodenné používanie a pri cestovaní.
Holenie s ochranou pokožky
Čepeľ SkinProtect ponúka dodatočnú ochranu, ktorá minimalizuje riziko porezania a podráždenia pokožky, najmä v citlivých oblastiach, ako sú podpazušie a línia bikín.
Vďaka zaobleným okrajom a ochrannému povlaku je holenie bezpečné a pohodlné a čepeľ neorezáva príliš blízko pokožky.
Použitie za mokra aj za sucha
Prístroj je plne vodotesn IPX7), čo znamená, že ho možno používať na mokro, v sprche alebo na sucho bez potreby použitia peny na holenie. Po použití možno holiaci strojček jednoducho vyčistiť pod tečúcou vodou.
Obojstranná čepeľ a zastrihávací nástavec
S holiacim strojčekom OneBlade Intimate sa môžete holiť oboma smermi, čo vám umožní dosiahnuť do náročných oblastí a vykresliť čisté línie. Ak chcete zastrihnúť chĺpky, jednoducho nasaďte 3 mm hrubú čiapočku a dosiahnite požadovaný stylingový efekt.
Dlhý čas prevádzky a nabíjanie cez USB
Holiaci strojček Philips OneBlade Intimate je vybavený nabíjateľnou Ni-MH batériou, ktorá po 8 hodinách plného nabitiaposkytuje 30 minút prevádzky. Prístroj možno pohodlne nabíjať pomocou kábla USB-A, takže je ideálny na používanie doma aj na cestách.
- Suché a mokré holenie:
- Áno
- Zastrihávacia hlava na bikini zónu:
- Áno
- Farba:
- Biela
- Ergonomický dizajn žehličky:
- Áno
- Bezšnúrový:
- Áno
- Prevádzková doba:
- 30 min
- Napájací zdroj:
- Batérie
- Typ batérie:
- Zabudovaná batéria
- Doba nabíjania:
- 8 h
- Príkon:
- 0,25 W
- Záručná lehota:
- 2 rok / roky
- Typ batérie:
- Nikel-Metal Hydrid (nimh)
- Vhodné pre výrobcov
- Philips
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1
- Výkon
- 0.25 W
- Možnosť mokrého holenia
- Áno
- EAN kód
- 8720689034715
- Stupeň ochrany IP
- IPX7
- Číslo od výrobcu
- QP1924/22
- Vhodné pre výrobcov
- Philips
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1
- Výkon
- 0.25 W
- Možnosť mokrého holenia
- Áno
- EAN kód
- 8720689034715
- Stupeň ochrany IP
- IPX7
- Číslo od výrobcu
- QP1924/22
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Philips OneBlade 360 QP2724/23 pánsky holiaci strojček čierno-zelený, 3 v 1, cestovné puzdro, 3 hrebene 1 mm 3 mm 5 mm, nabíjačka USB, vodotesný, na úpravu fúzov
39,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Predajca: esiteo

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Glückstoff® Ortopedický vankúš Vankúš s pamäťovou penou proti bolesti krku Vankúš na podporu krku Ergonomický vankúš na hlavu Vankúš na bočný spánok Biely
160,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Panasonic KX-TGC420, DECT telefón, Bezdrôtový handset, Hlasitý odposluch, 120 položky, ID volajúceho, Biela
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Philips Satinelle Essential BRE225/00, Purpurová, Biela, AC, 15 V, 15 V
377,32 €
Predajca: Technology-Germany

100-litrový kontajner na zber vratných fliaš s vekom, vrátane 2 vnútorných vreciek na opakované použitie, veľký kontajner na zber fliaš
29,00 €
Predajca: ZTJKTRADEMICRO

Klietka pre psa Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, skladacia, s 2 dvierkami
113,99 €
Predajca: Lumarko

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Bluetooth FM vysielač pre USB rádiový adaptér do auta MP3 Handsfree s QC 3.0 Duálna nabíjačka Modré svetlo Bezdrôtový prijímač do auta Retoo
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dino Bikes 416U-R88, Mestský bicykel, Deti, Unisex, Vzpriamene, 40,6 cm (16"), Oceľ
115,70 €
Predajca: KUBISPORT

Oral-B iO Series 4 , Dospelý, Denná starostlivosť, Jemný, Super sensitive, Bielenie, Čierna, 4 x 30 sec, Čierna, Kolo
133,74 €/1kg
106,99 €
Predajca: NeuertsShop

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,67 €/1l
27,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lubluelu vysávač roztočov 3 v 1 pre matrace, 18 kPa silný sací výkon, čistič matracov proti roztočom, prachu a alergénom, ručný vysávač na posteľ
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lubluelu-DE

Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
64,00 €
Predajca: Kokiska

Súprava sprchových hlavíc Vysokotlaková sprchová hlavica Úspora vody Univerzálne sprchové hlavice Vysokotlaková hlavová sprcha Ručná ručná sprcha Masážna funkcia s 1,5 m hadicou Retoo
8,59 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Holiaci strojček Philips OneBlade QP2721/20 Green 5in1 Trimmer Wet Dry Battery
43,99 €
Predajca: esiteo

Dreame DRAC0647, Tekutina (na okamžité použitie), 1 L, keramická dlaždica, linoleum, Mramor, Drevo, Kanister, Dreame W10/W10 Pro/L10s Ultra/L10 Ultra/L10 Prime/L10s Pro Ultra, 1 kusov
24,99 €
Predajca: iKable

Toaletné zrkadlo AIORBER v celej dĺžke, stojace zrkadlo, 45*155 cm, montáž na stenu a stojan na podlahu
57,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
173,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen nafukovací matrac 152x203x46 cm - 203 cm
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Bosch Tassimo Style TAS1102, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1400 W, Čierna
208,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
987,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alkalická batéria Camelion AG10 0% Mercury/Hg 10 ks - batéria - LR 54/V10GA
4,64 €
Predajca: Warehouse

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%10% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
10%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Holiaci strojček
No... nesplňuje to, čo sľubuje. Ale cena je v poriadku
Hodnotenie z 17. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Holiaci strojček Philipps
Veľmi spokojný, nebojím sa porezania. Môžem ho len odporučiť.
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobrý produkt
dobrá kvalita
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Veľmi dobré
Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Elektrický holiaci strojček na telo a fúzy T-blade, holenie za mokra aj za sucha, 4 nadstavce, bezdrôtový s USB – FullBodyShaver
15,99 €
Predajca: Netscroll

Philips XP9404/46, Rotačný holiaci strojček, Chróm, Triple-Action Lift & Cut System; NanoTech Dual Precision blades, LCD, GroomTribe; Connects via Bluetooth, Replace every 2 yrs with SH91



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
777,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiaci strojček na chrbát a telo Extaver InnovaGoods s vysúvacou rukoväťou



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,90 €
Predajca: TrendingUtopic

Braun Series 7 72-C1200s, Čierna, Bronzová, Nerezová oceľ, Tlačidlá, Normálny, LED, Striedavé napájanie / batéria, Zabudovaná batéria



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
178,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Philips SHAVER Series 7000 S7887/58, Rotačný holiaci strojček, Chróm, SteelPrecision blades, LED, GroomTribe; Connects via Bluetooth, SH71



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(39)Počet hodnotení: 39
253,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips SHAVER Series 7000 S7885/55, Rotačný holiaci strojček, Čierna, Modrá, SteelPrecision blades, Tlačidlá, LED, GroomTribe; Connects via Bluetooth
249,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Braun AIO9540, Strieborná, Batérie, 120 min, Zabudovaná batéria
132,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Tvár , fúzy , profesionálny holiaci strojček
115,35 €
Predajca: Hairshop

Holiaci strojček - Holiaci strojček na oblečenie - pre skokanov - Elektrický holiaci strojček - Nabíjateľná batéria - Sieťová prevádzka - USB-C X2
13,99 €
Predajca: Zenwire

Philips JC303/50, Čistiaca kazeta, Modrá, 170 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Wahl Rex, Čierna, 0,7 mm, 3 mm, 4,6 cm, Hlava, AC
176,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips SHAVER Series 5000 S5898/25, Rotačný holiaci strojček, Čierna, SteelPrecision blades, LED, SH71, 2 rok / roky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
128,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámske elektrické holiace strojčeky na tvár telo a intímne partie vodotesný bezdrôtový nabíjateľný - Shavy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: Netscroll

B554Tl Lab Professional T-Line Holiaci Strojček Na Vlasy
68,77 €
Predajca: Hairshop

Strojčeky na strihanie vlasov , Na hlavu , Strojček na holenie hlavy
57,50 €
Predajca: Hairshop

Philips 5000 series BG5475/15, Suché a mokré holenie, Údržba bez oleja, Batérie, Čierna



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
79,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rotačný Pánsky Holiaci Strojček Bezdrôtový Usb
95,10 €
Predajca: NetworkTechnologies