4,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Paris Corner Minya Woda Perfumowana 100ml236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Courreges L`Empreinte parfémovaná voda unisex 100 ml497,20 €/1l
51,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara Elixir parfémovaná voda pre ženy 100 ml247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Diptyque Eau Rose toaletná voda pre ženy 100 ml
1 559,90 €/1l
155,99 €
Predajca: BRASTYGroup

Angel Musk -Musk collection 60ml parfumovaná voda Gulf Orchid
453,33 €/1l
27,20 €
Predajca: somnia24

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
270,50 €/1l
27,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zimaya Tiramisu Coco unisex parfumovaná voda 100 ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zimaya Taraf White parfumovaná voda pre ženy 100 ml
142,20 €/1l
14,22 €
Predajca: MANADA

Elysia Vanilla By Fragrance World - 100ml parfumovaná voda
222,50 €/1l
22,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gulf Orchid Tahara Vanilla Edp 60ml
427,50 €/1l
25,65 €
Predajca: somnia24

Paris Corner Eshal Vanilla Edp Spray
303,50 €/1l
30,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
197,00 €/1l
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
224,00 €/1l
23,58 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,40 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Hawas Diva parfémovaná voda pre ženy 100 ml
337,00 €/1l
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zimaya Rajwah parfémovaná voda unisex 100 ml
240,40 €/1l
24,04 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumovaná voda značky bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda od značky Zimaya bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfémovaná voda od značky Zimaya bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Model
- Ramsh Diva
- Hmotnosť
- 0.627 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Sonstige
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6290171075295
- Číslo od výrobcu
- 2055207
- Model
- Ramsh Diva
- Hmotnosť
- 0.627 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Sonstige
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6290171075295
- Číslo od výrobcu
- 2055207
Hodí sa k tomu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
333,90 €/1l
35,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner Taskeen Lactéa Divina EDP 100 ml UNISEX
167,50 €/1l
16,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Khair Felicity EDP 100 ml W
189,30 €/1l
18,93 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
273,90 €/1l
27,39 €
Predajca: Tersorte

La Fede Choco Brown parfémovaná voda unisex 100 ml
345,70 €/1l
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Riiffs Fleurie Emerald parfémovaná voda pro ženy 100 ml
254,80 €/1l
25,48 €
Predajca: Glamperfeu

Gulf Orchid Tahara Vanilla Edp 60ml
427,50 €/1l
25,65 €
Predajca: somnia24

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Habik for Women, Ženy, 100 ml
285,90 €/1l
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
180,90 €/1l
18,09 €
Predajca: MANADA

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ClickShop

Nusuk Falak parfémovaná voda unisex 100 ml
310,10 €/1l
31,01 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Paris Corner Jardin Des Papillons parfumovaná voda pre ženy 100 ml
251,00 €/1l
25,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Nebras Elixir parfémovaná voda unisex 100 ml
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Nusuk Mahab čistý parfém unisex 100 ml
300,00 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Paris Corner Fayora parfémovaná voda unisex 100 ml
241,60 €/1l
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Asrar Vanilla Aura
373,50 €/1l
37,35 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Emir Frenetic Delicieuse čistý parfém unisex 80 ml
273,00 €/1l
21,84 €
Predajca: somnia24

Khadlaj Island Dreams Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
278,80 €/1l
27,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Khadlaj Empire Victor parfémovaná voda unisex 100 ml
223,60 €/1l
22,36 €
Predajca: Bugelo

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
436,12 €/1l
37,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%33% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
33%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku a ďakujem veľmi pekne
Všetko je v poriadku a ďakujem
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie je to to isté
Nie ako na obrázku
Hodnotenie z 30. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,71 €
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l