Onix Liss Profissional Botox Capilar Bio Performance 300 g
26,36 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,46 €-18%
21,46 € / 1kg
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Masážne oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Olej na pokožku a vlasy SANDALWOOD340,00 €/1l
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Esenciálny olej z rozmarínu, prírodný, 0,5 litra96,64 €/1l
48,32 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Ďalšie informácie o reklame
PROXERA EMULSION PRE TĚLO, 400 ml71,87 €/1l
29,55 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Etja Olejek jodłowy 10 ml1 415,00 €/1l
14,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alkmene My Nettle balzam na vlasy 250 ml
18,48 €/1l
4,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bioelixire Argan Oil Serum do włosów z olejkiem arganowym, 50 ml
259,80 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mussvital Botanics Ovesný gél 750 ml
24,07 €/1l
18,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Farmona Jantar Moc Bursztynu Galaretka do laminacji włosów, 150g
73,27 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mandľový olej Drasanvi 250ml
103,60 €/1l
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Cottage Gel Aceite 560 Karite 5492
26,29 €/1l
14,72 €
Predajca: somnia24

Physiorelax Sport-Massagecreme
191,56 €/1l
47,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Jojobový olej – masážny olej 50 ml | BALDINI BY TAOASIS
230,60 €/1l
11,53 €
Predajca: taleoo

Nacomi Olejek do Ciała Sernik z Borówkami, 150 ml
95,13 €/1l
14,27 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

milmil Regeneran krm s bambuckm maslom - 500ml Haarmaske
25,32 €/1l
12,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Olej na kloktanie – bio kúra s olejom 145 ml
77,55 €/1l
15,51 €
Predajca: taleoo

Prírodný zázvorový olej Mamado 150 ml.
106,60 €/1l
15,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

COCOSOLIS PEACH Suntan & Body Oil 100 ml
214,00 €/1l
21,40 €
Predajca: NutraBestBG

NAOBAY, sérum na regeneráciu pleti
1 572,67 €/1l
23,59 €
Predajca: somnia24

Olej na starostlivosť – sezamový, 500 ml | FARFALLA
115,80 €/1l
70,33 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,90 €
Predajca: taleoo

KUNDAL med
36,28 €/1l
18,14 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Regenerační kúra
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Onix Liss Profissional
- Počet kusov
- 6
- EAN kód
- 7898712020088
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Onix Liss Profissional
- Počet kusov
- 6
- EAN kód
- 7898712020088
Hodí sa k tomu

ENCANTO Brazílsky keratínový prípravok na vyrovnávanie vlasov Hair Straightening, sada 3 x 100 ml
49,33 €/1l
14,80 €
Predajca: Tersorte

Chantal Prosalon Botox terapia maska proti starnutiu vlasov, 1000g
14 158,33 €/1kg
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tefal CY7548, 5 L, Čierna, Polypropylén (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
149,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pračka so sušičkou Predvolba času spustenia Inteligentné ovládanie
1 259,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NetworkTechnologies

Esperanza EKG011, 5 L, 860 W, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, LCD, 1440 min
27,56 €
Predajca: FANEO

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

BaByliss C332E, Kulma, Teplé, Všetky typy vlasy, 110 °C, 180 °C, 60 s
138,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Arendo - Digitálny ryžovar a parný varič 4 l, Multicooker 800 W, 4 litre až pre 8 osôb, rýchla príprava, funkcia Keep warm, vrátane parnej vložky, lyžice a odmerky, čierny
94,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

MODFU Jedálenský stôl s mramorovým dekorom 120x70 cm, obdĺžnikový stôl do obývačky alebo kuchyne s kovovými nohami do jedálne a obývačky, čierny
105,99 €
Predajca: MODFU

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

La Roche-Posay Cicaplast regeneračný krém Baume B5+ SPF 50 40 ml
266,17 €/1kg
15,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Multifunkčný hrniec s funkciou rýchlovarného hrnca a parovarky, 860 W, 5 litrov, 11 funkcií, LCD displej, časovač, na varenie, pečenie
55,08 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysávač, samočistiaci, ľahký, bezkáblový, s funkciou utierania okrajov <0,5 cm, modrý
234,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

CLP Hydraulická kozmetická lehárka, model Split | Farba: biela
548,99 €
-27,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
521,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

ECG EH 1886 Double | Elektrická panvica | Biela | 3 l | 2 úrovne výkonu | 450/900 W |
44,54 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,90 €
Predajca: egenta-shop

Bubnová sušička Odťahová sušička Predná odťahová sušička 2,5 kg, 1,6 kubických stôp
182,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dtboom

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
1 299,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Givenchy Amarige toaletná voda v spreji 50ml
713,80 €/1l
35,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodné ametystové kryštálové geódy 3,53 libier liečivé kamene meditácie Fengshui
424,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
265,45 €/1kg

Riviera Wood Chipper Franzbranntwein 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(38)Počet hodnotení: 38
15,66 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
31,32 €/1l

Victoria Vynn | Hybridný lak 417 Boss Babe - 8 ml - intenzívna ružová - vysoká odolnosť - UV gél
8,24 €
Predajca: HAIRSALE
1 030,00 €/1l

Olej na pokožku a vlasy SANDALWOOD
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
340,00 €/1l

Upokojujúce telové masážne sérum na zmiernenie stresu DE-STRESS
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
310,00 €/1l

Upokojujúce telové masážne sérum na podporu spánku SLEEP INTENSE
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
310,00 €/1l

Harmonizujúca hmla v spreji s obsahom esenciálnych olejov DE-STRESS



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla na telo a vankúš SLEEP



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla na telo a vankúš SENSUAL SANDALWOOD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla v spreji s obsahom esenciálnych olejov SLEEP INTENSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Telová hmla CARDAMOM ROSE
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Kúpeľový a masážny olej SENSUAL SANDALWOOD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
280,00 €/1l

Masážny balzam citrónová tráva - PEACE
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
280,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej - kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej RED SANDAL & LEMONGRASS
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej SLEEP
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Esenciálny olej z rozmarínu, prírodný, 0,5 litra



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
48,32 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
96,64 €/1l

Incia detský olej (110 ml)
25,50 €
Predajca: Exporgin
231,82 €/1l

Masážny olej na boľavé a unavené svalstvo Aliver - 250 ml
14,30 €
Predajca: Aliver
57,20 €/1l

masážny stôl vidaXL Skladací 2-zónový hliníkový rám čierno-béžový
176,99 €
Predajca: vidaXL