Postarajte sa o intenzívnu hydratáciu svojich vlasov s brilantnou sadou Matrix Food For Soft. Kozmetika z tohto radu sa o vaše vlasy postará naplno. Zabudnite na drsné, matné a krepaté vlasy. Vyskúšajte toto jedinečné duo a užite si hodvábne jemné, intenzívne hydratované pramene!
Sada obsahuje: - Šampón Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo 300 ml, - Kondicionér Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner 300 ml.
Matrix Food For Soft Hydrating: šampón 300ml + kondicionér 300ml
22,50 €
37,50 € / 1l
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
st 7. – št 8. októbra
Nenechajte si ujsť!
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Šampón Numèro Protection Colour 300ML
158,50 €/1l
15,85 €
Predajca: EDANTI
Ďalšie informácie o reklame
Šampón As I Am Curl Clarity 237ml
50,59 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
Ďalšie informácie o reklame
Redken Frizz Dismiss šampón 300ml
84,17 €/1l
25,25 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Ďalšie informácie o reklame
Loreal Vitamino Color šampón 300ml + Loreal Vitamino Color maska 250ml
56,36 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
Matrix Szampon do włosów kręconych i falowanych, 300ml
51,70 €/1l
15,51 €
Predajca: MANADA
Oolaboo Herbal Rescue Shampoo 250ml
118,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,50 €
Predajca: Friseurtotal
Šampón Redken Haircare All Soft
66,66 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
33,33 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
ampn Garnier Fructis Hair Food Watermelon
40,80 €/1kg
14,28 €
Predajca: Zeitburg
Garnier Fructis Hair Food Hydratačný šampón s aloe vera 350ml
36,57 €/1l
12,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml
176,25 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Ziaja Szampon do włosów z łupieżem pokrzywowy, 500ml
15,56 €/1l
7,78 €
Predajca: MANADA
Wella Ultimate Color Šampón bez sulfátov 1000 ml
39,07 €/1l
39,07 €
Predajca: Glamperfeu
Sebamed Anti-Schuppen-šampón 400ml
71,90 €/1l
28,76 €
Predajca: somnia24
Isdin Psorisdin Control Shampoo 400 ml
76,22 €/1l
30,49 €
Predajca: Parfumtoi
Redken Redken Haircare All Soft šampón s náplňou 500 ml
50,70 €/1l
31,08 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-18%
25,35 €
Predajca: PerfumTraders
Kevin Murphy Repair-Me Wash Rekonštrukčný posilňujúci šampón 1000 ml
70,49 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
72,52 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2,03 €
70,49 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
L'Oreal Professionnel Blondifier - Hydratačný Šampón pre Blond Vlasy 500ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,87 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Postarajte sa o intenzívnu hydratáciu svojich vlasov s brilantnou sadou Matrix Food For Soft. Kozmetika z tohto radu sa o vaše vlasy postará naplno. Zabudnite na drsné, matné a krepaté vlasy. Vyskúšajte toto jedinečné duo a užite si hodvábne jemné, intenzívne hydratované pramene!
Sada obsahuje: - Šampón Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo 300 ml, - Kondicionér Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner 300 ml.
Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes
100,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(56)Počet hodnotení: 56
9,25 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Matrix Haircare Food For Soft Mask 75ml
246,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,49 €
Predajca: somnia24
Matrix Vlasový Olej Intenzívne Hydratačný, 50ml
536,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,84 €
Predajca: somnia24
Šampón Timotei – 300 ml – kokosové mlieko a aloe vera
136,57 €/1l
57,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-29%
40,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner 300 ml
51,47 €/1l
15,44 €
Predajca: Glamperfeu
Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(107)Počet hodnotení: 107
148,84 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS
Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(131)Počet hodnotení: 131
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA
Matrix Food For Soft - Intenzívna vlhkosť pre jemné vlasy, 300ml
43,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,05 €
Predajca: MANADA
IZER Activ matrac zo studenej peny stupeň tvrdosti 2v1 H3 H2 90x190 Ortopedický priedušný matrac 7-zónový poťah so zipsom
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(36)Počet hodnotení: 36
116,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER
Hoover H5DPB4149AMBC-S Pračka so sušičkou Predvolba času spustenia Inteligentné ovládanie
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1 259,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NetworkTechnologies
Posteľná bielizeň do postieľky Leví kráľ baby 100/135, 40/60
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37
19,95 €
5% poukaz
Predajca: Krocoworld
Matrix Color Sync 10V Blonde Veľmi veľmi svetlá fialová 90ml
85,42 €/1kg
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Matcha set "Gurei" s miskou, metličkou a držiakom – elegantná súprava na čajový obrad a štýlové vychutnanie matcha
27,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16%
23,49 €
Predajca: Goodwei
Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2129)Počet hodnotení: 2129
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(2200)Počet hodnotení: 2200
14,90 €
Predajca: NamdarStore
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(628)Počet hodnotení: 628
34,82 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
SONGMICS Sada činiek, sada činiek 12 kg, šesťhran, neoprénové činky
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(153)Počet hodnotení: 153
75,99 €
Predajca: Lumarko
ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(29)Počet hodnotení: 29
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime
Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 590,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(185)Počet hodnotení: 185
23,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Bestseller
Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(335)Počet hodnotení: 335
179,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(1473)Počet hodnotení: 1473
108,99 €
Predajca: hatservice
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg
Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg
Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg
Redken Frizz Dismiss šampón 300ml
25,25 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
84,17 €/1l
Šampón As I Am Curl Clarity 237ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l
L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
66,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
44,07 €/1l
TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Šampon pre zvýšenie objemu vlasov, 1000ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l
Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg
L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
176,25 €/1l
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32