Už len 1 kus za túto cenu
Rapunzel Pistachio Butter, 250 g, Nádoba, Hnedá, 616 kcal, 2549 kJ, 20,6 g
27,59 €
275,90 € / 1l
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Ázijské omáčky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g0,01 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4009077026001, D, 237 kcal, 96 g23,14 €/1kg
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
ŽELÉ BEZ CUKRU S JAHODOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 14 g - CELIKO0,06 €/1kg
0,89 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g46,80 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker marhuľové želé 30 g
21,67 €/1kg
1,63 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,65 €
Predajca: Katomix

Lieskovoorieškové oblátky 175g
18,41 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Werthers Original karamelové cukrovinky 90 g
24,25 €/1kg
1,94 €
Predajca: Katomix

Open Food 4823077604553, D, 375 kcal, 66,67 g, 100 g
5,46 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Roshen Maslo Mlieko Karamelové mliečne cukrovinky 1 kg
7,60 €/1kg
7,60 €
Predajca: LAVONIO

Bezgluténovývanilkový puding 40 g - Amylon
43,50 €/1kg
1,74 €
Predajca: superbrandshop

Dr. Oetker brusnicové želé 38 g
12,75 €/1kg
1,62 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,51 €
Predajca: Katomix

Rapunzel 1432920, Snack mixes, Zázvor, 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
101,20 €/1kg
5,06 €
Predajca: taleoo

Open Food 4002590706757, 75 g, C, 1571 kJ, 370 kcal, 69 g, 0,3 g
27,20 €/1kg
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delicje Champagne Marhuľové sušienky s džemom 147 g
12,93 €/1kg
3,19 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,94 €
Predajca: Katomix

Sonko Čokoládové oblátky 36 g
149,75 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
154,75 €/1kg
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop

Open Food 4002590703985, Vitamin C, D, 979 kJ, 235 kcal, 0,5 g, 96 g
66,00 €/1kg
4,11 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,97 €
Predajca: Katomix

KitKat oblátka s arašidovým maslom 42 g
40,00 €/1kg
1,60 €
Predajca: Katomix

Open Food 4009077020511, D, 383 kcal, 83 g, 0,5 g, 95 g
17,59 €/1kg
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3116740032700, 1 kg, D, 386 kcal, 61 g, 1 g, 1 g
38,95 €/1kg
41,95 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Objem:
- 250 g
- Typ dávkovača:
- Nádoba
- Farba látky:
- Hnedá
- Vhodné pre vegetariánov a vegánov:
- Áno
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 616 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 2549 kJ
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 20,6 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 51,6 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 2,8 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,02 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 11,5 g
- Obsah nasýtených mastných kyselín (v 100 g):
- 6,8 g
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- PISTAZIA* pečená
- Výživové údaje
- V 100 g výrobku je kalorická hodnota 616 kcal/2549 kJ, 51,6 g tuku, z toho 6,8 g nasýtených mastných kyselín, 11,5 g sacharidov, z toho 2,8 g cukru, 20,6 g bielkovín, 11,5 g vlákniny a 0,02 g soli.
- Hmotnosť
- 396 g
- Potravinársky podnik
- RAPUNZEL Naturkost GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764 Legau, Deutschland
- Obchodný názov
- Čokoládová a orechová nátierka
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 301003693
- EAN kód
- 4006040067566
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- PISTAZIA* pečená
- Výživové údaje
- V 100 g výrobku je kalorická hodnota 616 kcal/2549 kJ, 51,6 g tuku, z toho 6,8 g nasýtených mastných kyselín, 11,5 g sacharidov, z toho 2,8 g cukru, 20,6 g bielkovín, 11,5 g vlákniny a 0,02 g soli.
- Hmotnosť
- 396 g
- Potravinársky podnik
- RAPUNZEL Naturkost GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764 Legau, Deutschland
- Obchodný názov
- Čokoládová a orechová nátierka
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 301003693
- EAN kód
- 4006040067566
Hodí sa k tomu

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Olivy Kalamata fialové, bez kôstky, 315g | RAPUNZEL
15,24 €/1kg
4,80 €
Predajca: taleoo

vidaXL Pavilion náhradná strecha 310 g/m² béžová 3x3 m
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Nafukovacie jacuzzi 239x239x71 cm Greystone Bubble Deluxe Intex 28452
809,74 €
-110,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
699,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LUNOIRStudio

Sanctum Sanctorum
378,63 €
Predajca: Capi-cap

Solárne LED kempingové svietidlo 3v1 Svetlo Dobíjateľné USB Vrecková baterka Nabíjateľné batéria Camping lantern Vonkajšie lampa Prenosná Retoo
10,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Silikónová forma na čokoládu AVANA na 6 tabuliek čokolády Forma na čokoládu s nepriľnavým povrchom bez BPA Silikónová forma na čokoládu hnedá (forma 2)
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop

Olivový olej Manira, extra panenský, 500 ml | RAPUNZEL
37,76 €/1l
18,88 €
Predajca: taleoo

Sultaninové semiačka 250 g | RAPUNZEL
20,92 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
45,19 €/1l
20,56 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Adventný kalendár Mliečna čokoláda - L.O.L. Prekvapenie! - 75g
119,87 €/1kg
8,99 €
Predajca: Candyspot

Lionelo Bianka 3v1 Kočík, autosedačka, skladací, cestovný systém Opierka chrbta 360o nastaviteľná Čalúnenie kolies, strieška XXL-čierna
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

TRIBECCO® Nájazdová objímka do zeme, podpera pre plotové stĺpiky 60x40, plotový klinec, nastaviteľná nájazdová objímka 50 cm dvojitý plotový stĺpik pre ploty 60x40 mm
12,86 €/1m
10,29 €
Predajca: TRIBECCO

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – Pohánkový med – 1 x 1,1 kg
23,55 €/1kg
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

COSTWAY 180cm umelý vianočný stromček so snehom vrátane 600 PVC ihličiek, 250 teplých bielych LED svetiel a kovového stojana, vianočný stromček, vianočný stromček, biely
13,10 €/1kg
Použité
75,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ScorpionElektro

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
280,00 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart

GTPLAYER herné kreslo Ergonomické herné kreslo Stolová stolička Pretekárske kreslo pre hráčov PC s textilným povrchom, perový sedák s opierkou na nohy čierna
169,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Šatníková skriňa DANIELLA 4 - šírka 200 cm, biela
377,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
554,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: mbosmart

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Balkónová elektráreň 1000 W Dvojité sklo/sklo solárny systém Pripravené na zapojenie WIFI Mini PV fotovoltaický systém Možnosť rozšírenia 800 W bez licencie, čierna farba
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Merax čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom a úložným priestorom, hydraulická posteľ so skrinkovými pružinami, zamatová posteľ so skrinkovými pružinami, funkčná posteľ v tvare ucha, sivá
436,99 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
411,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
72,96 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,40 €
Predajca: AllYouNeed
62,40 €/1l

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
19,95 €
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg

Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
19,95 €
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg

JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
10,27 €
Predajca: Biogo
31,12 €/1kg

Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,70 €/1kg

Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,09 €/1l

Thai Shan Sambal Oelek
8,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,36 €/1kg

Elite - Joppiesauce Original - 850 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
17,76 €
Predajca: AllYouNeed
20,89 €/1l

SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
73,30 €/1kg

Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
27,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
215,31 €/1kg

COCK Tom Yum Instantná horúca a kyslá pasta 454g | Instantná horúca a kyslá pasta
24,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
55,04 €/1kg

Healthy boy slivková sladkokyslá omáčka 300 ml
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
69,97 €/1l

2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
47,95 €/1kg

Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,16 €/1kg

Zlatý korytnačkin olej Arašidový olej s orieškovou ovocnou príchuťou 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
11,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,01 €/1l

Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,25 €/1l

Nadler Remoulade 875ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,88 €/1l

LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
12,81 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
256,20 €/1kg

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: Heartforcards
28,50 €/1kg