Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Dsquared2 Icon Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 100 ml525,20 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra La Charmante Eclatant Edp 100ml
333,40 €/1l
33,34 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Your Touch Amber EDP 100 ml M
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Cassius 30Ml Parfumovaná Voda Pre Mužov Pánsky Parfum
394,67 €/1l
11,84 €
Predajca: FragraDE

French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
362,00 €/1l
36,20 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Galatea parfémovaná voda pro ženy 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Afnan 9pm Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 100 ml
290,40 €/1l
29,04 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Mystère parfémovaná voda pro ženy 80 ml
184,25 €/1l
14,74 €
Predajca: NutraBestBG

Riiffs Exclusive Privé Bleu Intense parfémovaná voda unisex 80 ml
268,13 €/1l
21,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumovaná voda značky bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Maison Alhambra Queenstown Pour Femme Intense je očarujúca dámska vôňa, ktorá v sebe spája eleganciu a silu. Vrchná nota sa otvára osviežujúcimi akcentmi citrónu, jazmínu a pomaranča, ktoré poskytujú živú predohru. V srdci sa rozvíja sladká hĺbka čiernej čerešne a heliotropu, ktorá ponúka bohatú kvetinovú esenciu. Základné tóny jantáru, cédrového dreva a pižma dodávajú vôni teplý, drevitý základ, ktorý vyžaruje sofistikovanosť a hĺbku. Táto vôňa je ideálna pre sebavedomé, moderné ženy, ktoré oceňujú odvážne, ale sofistikované vône. Maison Alhambra Queenstown Pour Femme Intense je ideálna pre sebavedomú, modernú ženu, ktorá oceňuje silné, ale sofistikované arómy. Ideálna na špeciálne príležitosti alebo ako každodenný spoločník, ktorý v sebe spája eleganciu a zmyselnosť. Vrchné tóny: citrón, jazmín, pomaranč. Srdcové tóny: čierna čerešňa, heliotrop. Základné tóny:jantár, cédrové drevo, pižmo
Maison Alhambra Queenstown Pour Femme Intense je očarujúca dámska vôňa, ktorá v sebe spája eleganciu a silu. Vrchná nota sa otvára osviežujúcimi akcentmi citrónu, jazmínu a pomaranča, ktoré poskytujú živú predohru. V srdci sa rozvíja sladká hĺbka čiernej čerešne a heliotropu, ktorá ponúka bohatú kvetinovú esenciu. Základné tóny jantáru, cédrového dreva a pižma dodávajú vôni teplý, drevitý základ, ktorý vyžaruje sofistikovanosť a hĺbku. Táto vôňa je ideálna pre sebavedomé, moderné ženy, ktoré oceňujú odvážne, ale sofistikované vône. Maison Alhambra Queenstown Pour Femme Intense je ideálna pre sebavedomú, modernú ženu, ktorá oceňuje silné, ale sofistikované arómy. Ideálna na špeciálne príležitosti alebo ako každodenný spoločník, ktorý v sebe spája eleganciu a zmyselnosť. Vrchné tóny: citrón, jazmín, pomaranč. Srdcové tóny: čierna čerešňa, heliotrop. Základné tóny:jantár, cédrové drevo, pižmo
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6290362340911
- Číslo od výrobcu
- 2055689
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6290362340911
- Číslo od výrobcu
- 2055689
Hodí sa k tomu

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Vouge Party Edp 100ml
295,40 €/1l
29,54 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
265,83 €/1l
15,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
13,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Ana Abiyedh Scarlet parfémovaná voda unisex 60 ml
256,00 €/1l
15,36 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Winsome Edp 90ml
320,56 €/1l
28,85 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Maison Alhambra - Pink Shimmer Secret Intense EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Victoria Flower Edp 100ml
218,50 €/1l
21,85 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
350,50 €/1l
21,03 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Maison Alhambra Precious Gold Edp 80ml
178,40 €/1l
20,88 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,84 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Affection EDP 100ml
282,60 €/1l
28,26 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Maison Alhambra La Charmante Eclatant Edp 100ml
333,40 €/1l
33,34 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Ébene Edp 90ml
322,22 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l