5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
The Jelly Bean Factory 36 gurmánskych príchutí Jar Geleebohnen 1400g25,82 €/1kg
36,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g17,78 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kaubonbons Toffee Mix 1kg28,99 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Fritt s vitamínom C, 70 g, príchuť assorted 1 kus99,86 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Maoam Kracher ovocné žuvacie cukríky s náplňou zo šerbetu v prášku 200g
13,10 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686502396, 200 g, D, e420, e420ii, e428, e500, e500ii, e553, e553b, e901, 1707 kJ, 409 kcal, 69 g
51,80 €/1kg
10,36 €
Predajca: somnia24

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
20,28 €
Predajca: somnia24

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
11,72 €
Predajca: somnia24

MAOAM 10055857 MAOAM Pinballs Kaubonbons 365 St.
18,70 €
Predajca: somnia24

MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
9,55 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10004350 KRACHER žuvacie cukríky 60,0 g
512,83 €/1kg
30,77 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Maoam gumy owocowe Pinballs 140 g
20,64 €/1kg
3,88 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Megasam24PL

nimm2® 580938 nimm2® soft Brause Kaubonbons 345,0 g
10,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
42,20 €/1kg
10,55 €
Predajca: somnia24

nimm2® 581997 nimm2® Soft + Cola Kaubonbons 345,0 g
10,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
6,31 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Skittles 312981 Skittles Crazy Sours Kaubonbons 14 x 38,0 g
31,48 €/1kg
16,75 €
Predajca: somnia24

RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
9,04 €/1kg
20,98 €
Predajca: Store-Germany

hitschler Hitschies Sour MixPolyuretán(16X140g vrecko)
20,08 €/1kg
44,99 €
Predajca: Candyspot
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Maoam Kracher Brause Pause žuvacie cukríky s náplňou zo šerbetu v prášku 200g
Zažite dokonalú kombináciuovocných žuvacích cukríkov a štipľavej šerbetovej náplne!Maoam Kracher Brause Pausevám ponúkajúintenzívnu zábavu pri žuvanínamravenčivú náplň v podobe šerbetu v práškupreSladké zuby
Prečo Maoam Kracher Brause Pause?
Ovocný a pikantný zároveň - Vonku
Obľúbené príchute
Veľkoobjemové balenie pre extra príchuť
Ideálne na párty, na cesty alebo ako malá odmena- Perfektná sladká pochúťka
Ovocná odroda s pikantným stredom
NaMaoam Kracher Brause Pause je k dispozícii,Rôzne obľúbené príchutevrátane **Jahoda, citrón, pomaranč, malina a jablko. Každá príchuťvýchodná náplň zo šerbetového prášku ,Pre mravenčenie a osviežujúci účinok
Perfektné pre každú príležitosť
Či už naNa párty, na cestách, pri hraní hier alebo ako sladká prestávka medzi hrami -Žuvacie cukríky so šumivou náplňou sú200 g náplne.
Vyskúšajte ich teraz a vychutnajte si mľaskavú zábavu pri žuvaní!
Doprajte sijedinečnú chuť Maoam Kracher Brause Pause a .ovocná, sladká a štipľavá šerbetová náplň -Vrchol pre každého mlsného jazýčka!
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)E-mail: [email protected]
Chutná ovocná zábava medzi jedlami: Maoam Kracher sherbet break zaujme chrumkavou škrupinkou a šerbetovou náplňou vo vnútri. Úspešná kombinácia sladkých žuvacích cukríkov a osviežujúceho šerbetu je zárukou jedinečného zážitku z občerstvenia. Ideálne pre každého, kto miluje ovocnú chuť s pikantným nádychom - ideálne na občerstvenie, zdieľanie a vychutnávanie!
Zloženie:
Cukor, glukózový sirup, palmový tuk, zvlhčovadlo: sorbitolový sirup, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná: Jablko, citrón, reďkovka, čierne ríbezle, aróma, slnečnicový olej, protihrudkujúca látka: mastenec.
Výrobca:
HARIBO GmbH & Co. KG
Hans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn
Nemecko
Maoam Kracher Brause Pause sú ideálne pre všetkých, ktorí majú radi ovocné žuvacie cukríky s pikantným stredom. Ideálne na zdieľanie alebo vychutnávanie si sami!
Výživové údaje (na 100 g):
Výživová hodnota (100 g) | Množstvo |
|---|---|
Energetická hodnota | 1.759 kJ / 416 kcal |
Tuk | 6,8 g |
└ z toho nasýtené mastné kyseliny | 3,4 g |
Sacharidy | 88 g |
└ z toho cukor | 65 g |
Bielkoviny | 1 g |
Soľ | 0,98 g |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor; glukózový sirup; palmový tuk; zvlhčovadlo: sorbitolový sirup; regulátory kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná: Hydrogénmálát sodný, hydrogénuhličitan sodný, uhličitan sodný; glazúry: arabská guma, včelí vosk biely a žltý; želatína; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica farbiarska, sladké zemiaky, spirulina, jablko, citrón, reďkovka, čierne ríbezle; aróma; slnečnicový olej; protihrudkujúca látka: mastenec.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 416,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 759,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 6,8 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,4 g Sacharidy: 88 g, z toho cukor: 65 g Bielkoviny: 1 g Soľ: 0,98 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Obchodný názov
- Žuvacie cukríky dragées s 3,0 % šerbetového prášku
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 10054723
- EAN kód
- 4001686009888
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor; glukózový sirup; palmový tuk; zvlhčovadlo: sorbitolový sirup; regulátory kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná: Hydrogénmálát sodný, hydrogénuhličitan sodný, uhličitan sodný; glazúry: arabská guma, včelí vosk biely a žltý; želatína; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica farbiarska, sladké zemiaky, spirulina, jablko, citrón, reďkovka, čierne ríbezle; aróma; slnečnicový olej; protihrudkujúca látka: mastenec.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 416,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 759,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 6,8 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,4 g Sacharidy: 88 g, z toho cukor: 65 g Bielkoviny: 1 g Soľ: 0,98 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Obchodný názov
- Žuvacie cukríky dragées s 3,0 % šerbetového prášku
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 10054723
- EAN kód
- 4001686009888
Hodí sa k tomu

Maoam Kracher ovocné žuvacie cukríky s náplňou zo šerbetu v prášku 200g
13,10 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686502396, 200 g, D, e420, e420ii, e428, e500, e500ii, e553, e553b, e901, 1707 kJ, 409 kcal, 69 g
51,80 €/1kg
10,36 €
Predajca: somnia24

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

funny čerstvé cibuľové krúžky Kukuričné krúžky s cibuľovou príchuťou 80g
24,13 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Otvorené potraviny 4033500101768, 125 g, C, e330, e334, e471, e500, e500ii, E471, E100, Červená repa, E160C, L, E500, Ganz Gehärtet, E330, Škrob, Taproot Vegetable,..., 1623 kJ, 378 kcal
9,25 €/1kg
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
15,13 €/1kg
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
16,31 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
79,44 €/1kg
4,29 €
Predajca: Pantry_Intl

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
20,40 €
Predajca: somnia24

STORCK Nimm2 soft, 195 g, 84,2 g, 65,6 g, 3,8 g, 0,1 g, 1,2 g
160,67 €/1kg
31,33 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Maoam Joystixx žuvacie tyčinky extra ovocné štipľavé 325g
29,34 €/1kg
10,27 €
Predajca: somnia24

Grand Noir - Jemný horký pomaranč 70% 100g
39,40 €/1kg
3,94 €
Predajca: taleoo

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
20,28 €
Predajca: somnia24

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
11,72 €
Predajca: somnia24

MAOAM 10055857 MAOAM Pinballs Kaubonbons 365 St.
18,70 €
Predajca: somnia24

MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
9,55 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
10,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119522, 200 g, D, 344 kcal, 56 g, 0,5 g, 0,1 g
10,05 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie a veľmi chutné.
Rýchle doručenie a veľmi chutné
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

The Jelly Bean Factory 36 gurmánskych príchutí Jar Geleebohnen 1400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,82 €/1kg

Haribo Maoam Stripes žuvacie cukríky čiastočne s kolou vrecko na odpadky 7kg
80,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,45 €/1kg

Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 gurmánskych príchutí konzervačná nádoba 700g
17,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,73 €/1kg

Zvlhčovač vzduchu proti gravitácii Zvlhčovač vzduchu s kvapkou vody Tichá prevádzka Jemné zahmlievanie Dôkaz úniku USB napájanie Zvlhčovače vzduchu s hmlou Zelená
37,99 €
Predajca: Zanjo24

Mentos Mini Mint 120 roliek žuvacích pastiliek s mätovou príchuťou v plechovke 1260g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,54 €/1kg

Chupa Chups Incredible Chew žuvacie cukríky s jahodovou príchuťou 45g
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,22 €/1kg

Mentos 9094000, Tvrdé gumové cukríky, Viacfarebný, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
23,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,60 €/1kg

Hitschies Hitschies Original Mix Chewy Dragee Mixture 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,40 €/1kg

Mentos Mint Dragees chrumkavé žuvacie cukríky s príchuťou čerstvej mäty 38g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,47 €/1kg

Fritt s vitamínom C, 70 g, príchuť assorted 1 kus



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,86 €/1kg

Kaubonbons Toffee Mix 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,95 €
Predajca: AllYouNeed
75,00 €/1kg

Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,78 €/1kg

Open Food 4009900546089, 136 g, D, e100, e132, e133, e1400, e14xx, e160a, e162, e163, e170, e296, e330, e331, e331iii, e903, 1683 kJ, 397 kcal, 74 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,03 €/1kg

Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
17,33 €/1kg

Warheads Sour Jelly Beans 113g
24,39 €
Predajca: AllYouNeed
215,84 €/1kg

Maoam Bloxx 10x5 samostatne balených žuvacích cukríkov 5 rôznych 220g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,59 €/1kg

Hitschies Original Mix žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 210g
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,76 €/1kg

Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,31 €/1kg

Hitschies Crunchies – kyslá zmes 75 g
6,62 €
Predajca: M_plus_L
88,27 €/1kg