5,0



Na základe 2 hodnotení
Boss Bottled Parfém 100 ml + DST 75 ml + SG 100 ml M
89,41 €
29 803,33 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Darčekové sady parfumov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Travel Exclusive sada miniatúrnych parfémov pre mužov, 4 x 10 ml1 337,75 €/1l
53,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M471,33 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Boss Alive EDP 50 ml + BL 75 ml (žena)28 785,00 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace - Eros Darčeková sada 50 ml EDT, sprchový gél a balzam po holení Eros 50 ml 50 ml1 122,80 €/1l
56,14 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Súprava Boss Bottled - Parfum, 100 a 10 ml + Sprchový gél, 100 ml
753,60 €/1l
75,36 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Boss Bottled EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M
38 533,33 €/1l
115,60 €
Predajca: IdoBuy

Darčeková súprava Hugo Boss Boss vo fľaši
232,29 €/1l
81,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Edt Spray 50ml/Deo Spray 150ml Hugo Boss The Scent Giftset
1 025,20 €/1l
56,64 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,26 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Boss Bottled EDT 100 ml + DST 75 ml + SG 100 ml M
23 906,67 €/1l
71,72 €
Predajca: Parfumtoi

Boss The Scent For Him toaletná voda 50 ml + DS 150 ml
67,31 €
Predajca: somnia24

Boss Bottled EDT 100 ml + EDT MINI 10 ml + SG 100 ml M
921,10 €/1l
92,11 €
Predajca: somnia24

Sada Boss Bottled: Edt sprej 100 ml / sprchový gél 100 ml / Edt sprej 10 ml
403,57 €/1l
84,75 €
Predajca: Parfumtoi

Hugo Boss Boss parfumovaná voda vo fľaši, 100 ml + sprchový gél, 100 ml + dezodorant v tyčinke, 75 ml
287,09 €/1l
78,95 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss Hugo Man EDT 75 ml + DEO sprej 150 ml M
0,27 €/1l
60,93 €
Predajca: VISO

Edt Spray 50ml/Deodorant Spray 150ml Hugo Boss darčeková súprava vo fľaši
340,20 €/1l
68,04 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss Boss The Scent For Man Set toaletná voda, 50 ml + dezodorant v spreji, 150 ml
1 193,60 €/1l
59,68 €
Predajca: VISO

Hugo Boss Boss The Scent For Him EDT 50 ml + SG 100 ml M
72,41 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Rabanne Phantom EDT 100 ml + SG 100 ml M
100,97 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Dsquared2 Wood for Him EDT 100 ml + ASB 100 ml + SG 100 ml M
68 580,00 €/1l
70,09 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,58 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Bottled 100 ml EDT sprej
655,30 €/1l
91,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Viac o produkte
Hodí sa k tomu

Hugo Boss Súprava Boss Bottled - Parfum, 100 a 10 ml + Sprchový gél, 100 ml
753,60 €/1l
75,36 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss EDP-Spray in Flaschen, 100 ml, sada
772,00 €/1l
77,20 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Hugo Boss 1513814 Peak Chrono+ Box Pánske Hodinky
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Súprava One Woman parfémová voda v spreji 75ml + telové mlieko 50ml + parfémová voda v spreji 10ml
25 773,33 €/1l
77,32 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss Boss Bottled EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M
38 533,33 €/1l
115,60 €
Predajca: IdoBuy

Sada Boss Bottled: Edt sprej 100 ml / sprchový gél 100 ml / Edt sprej 10 ml
403,57 €/1l
84,75 €
Predajca: Parfumtoi

Dolce & Gabbana K pour Homme EDT 100 ml + ASB 50 ml + SG 50 ml (man)
371,60 €/1l
74,32 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss - Boss Bottled - Pre mužov, 50 ml
354,00 €/1l
70,80 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
391,90 €/1l
39,19 €
Predajca: PerfumTraders

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Tefal Jamie Oliver E31006, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Sklo
108,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sony Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, T (neplnoletí), Stiahnuť
63,33 €
Predajca: M_plus_L

Philips Sonicare HX6052/87, 2 kusov, Biela, 3 mesiace, Extra mäkké, Univerzálny, Philips
21,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tefal E49204, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
61,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tefal Pro Express Ultimate II GV9720, 590 g/min, Durilium Airglide Autoclean Ultra Thin soleplate, 8 bar, 1,2 L, 170 g/min, Modrá, Biela
423,85 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Philips HX9044/87, 4 kusov, Biela, 3 mesiace, Stredná, 62000 pohybov za minútu, Philips
805,80 €/1kg
40,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tefal Jamie Oliver E310S334, Súprava na vyprážanie, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ
165,76 €
-6,71 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Amazon B0CXKQYCPG, 32 GB, 3 GB, 25,6 cm (10.1"), USB Typ-C, Purpurová, Chlapec / dievča
199,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Amazon B0CXL7LBRP, 32 GB, 3 GB, 25,6 cm (10.1"), USB Typ-C, Ružová, Chlapec / dievča
250,60 €
Predajca: GaladorEU

WMF 0415480011, 8 osôb, Čierna, Nerezová oceľ, Štvorec, Plast, Nerezová oceľ, 1960 W
204,79 €
Predajca: Di-Life

Blink B0DJDTHMFP, Biela, Bezdrôtový, Batérie, 47 mm, 36,6 mm, 130 mm
39,90 €
Predajca: NamdarStore

Blink Outdoor 4 so synchronizačným modulom Core a 4 kamerami, 2-ročná životnosť batérie Čierna Nová
154,24 €
Doprava zdarma
Predajca: JR-Commerce

Gardena Zoneprotect Ochrana Oblasti 15021-20
51,43 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Amazon B0CVDLJDWW, 32 GB, 3 GB, 20,3 cm (8"), USB Typ-C, Modrá, Chlapec / dievča
150,00 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
381,66 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Tefal Ingenio L897DS04, Zmiešaná súprava, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Čierna, Termo indikátor
182,61 €
Predajca: BalticVaris_DE

LED stojacia lampa Grundig - Stojacia lampa 140 cm - Stmievateľné RGBW a biele svetlo - Vrátane diaľkového ovládania a hudobného senzora
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Tefal Jamie Oliver E30606, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, 210 °C, Termo indikátor
81,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Biela, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
61,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 388,11 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
1 632,83 €/1l

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l