3,5



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g31,26 €/1kg
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Chojecki Cakes Cubanka 120G49,92 €/1kg
18,99 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mega Death Extreme Kyslé ovocné cukrovinky 3 kusy
493,00 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Warheads Extreme Sour Hard Candy 56g
48,57 €/1kg
3,06 €
Predajca: Unicat-Candy

Brain Blasterz Super Sour Original Hard Candy, Jablko, Citrón, Raspberry, Vodný melón, Cukríky pre svieži dych, Rôzne farby, 1664 kJ, 370 kcal, 60,6 g
56,87 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Toxic Waste Sour Candy Drum Green (12 x 42g)
33,40 €/1kg
57,44 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: Candyspot

Kyslé šialenstvo 60g
23,67 €/1kg
1,42 €
Predajca: M_plus_L

Sušienky Chojecki Advokatka 120G
49,92 €/1kg
18,99 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Trefin Orfina – karamelové pralinkové bonbóny – 1 kus, hmotnosť 3 kg
16,66 €/1kg
49,99 €
Predajca: Candyspot

Candyman Fruitzuurtjes 1000g – Ovocné, kyslé cukríky s intenzívnou chuťou
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Propolisky – cukrovinky s propolisom, darčeková krabička 70 g
154,00 €/1kg
10,78 €
Predajca: eMarlenka

Cukrovinky s príchuťou mäty, 90 g – mag
16 700,00 €/1kg
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ovocné škrupiny Candyman (100 kusov)
53,59 €/1kg
58,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Candyman Jemné karamelové cukríky 1000 g – jemné, lahodné karamelové sladkosti
21,98 €/1kg
21,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Jahodové cukríky so stéviou, bez pridaného cukru, 60 g – MANGINI
24,67 €/1kg
1,56 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,48 €
Predajca: Katomix

Candyman Čerstvé ovocné karamelky (1 kg)
17,58 €/1kg
17,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Naturfit kakaové oblátky 155 g
37,44 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Funny Candy Sour Shok Chewy Blast, 48 x 20 g, 960 g extra kyslé ovocné gumové sladkosti
17,85 €/1kg
17,14 €
Predajca: Pantry_Intl

Zmrzlinové kornútiky Candyman (90 kusov)
21,99 €/1kg
32,99 €
Predajca: Candyspot

Cukríky Candyman Freezer Lollies (200x 50 ml)
3,90 €/1kg
38,99 €
Predajca: Candyspot
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mega Death Extreme Sour Cherry Candy Balls – trojnásobná ovocná bomba s vysokou kyslosťou
Zažite s Mega Death Extreme Sour Cherry Candy Balls ultimatívnu kyslastú výzvu: Tri praktické žuvačky vám poskytnú výbušný kyslastý zážitok, ktorý začína hneď v hustej cukrovej polevy, nasledovaný intenzívnou chuťou kyslej čerešne. Perfektné balenie pre všetkých, ktorí hľadajú skutočnú ovocnú silu a maximálnu kyslosť.
Výhody produktu na prvý pohľad
Explozívna kyslá polevka: Viacvrstvová, extra hrubá cukrová kyslá polevka pre okamžité štiplavé pocity
Autentické čerešňové jadro: intenzívna chuť kyslej čerešne, ktorá pretrváva aj po kyslej vlne
Guľatý tvar: praktické cukrovinky v tvare guličiek pre presné jednohubkové výzvy alebo na zdieľanie
Balenie po 3 kusoch: Tri porcie koncentrovanej kyslej sily, ideálne na cesty alebo na testovanie odvahy
Original Mega Death: Kultová značka, známa najvyššou intenzitou v segmente kyslastých cukríkov
Ideálne pre
Kyslé výzvy medzi priateľmi alebo vo videách na sociálnych médiách
Snack na cesty: Kompaktná veľkosť sa zmestí do každej tašky
️ Goodie-Bags & darčekové nápady: Nezvyčajný darček pre milovníkov sladkostí
Zbierky zábavných cukríkov: Must-have pre zberateľov extrémnych cukríkov
Zloženie: Cukor, glukóza, kyselina citrónová, kyselina jablčná, sóda bikarbóna, aróma, farbivo: E129
UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 8 rokov. Nadmerná konzumácia v krátkom čase môže spôsobiť dočasné podráždenie úst a/alebo žalúdka.
VAROVANIE: V tejto továrni sa vyrábajú výrobky, ktoré obsahujú orechy, sóju, lepok a mlieko.
| Energia: | 1152 kJ / 270 kcal |
| Tuk: | 0,07 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 0 g |
| Sacharidy: | 72 g |
| z toho cukor: | 59 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0,3 g |
| Krajina pôvodu | Spojené kráľovstvo |
- Zloženie
- Cukor, glukóza, kyselina citrónová, kyselina jablčná, sóda bikarbóna, arómy
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka pre 100 g Energia: kJ / kcal Tuky: g z toho nasýtené tuky: g Sacharidy: g z toho cukry: g Bielkoviny: g Soľ: g Krajina pôvodu
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Benzstr. 16c - 63457 Hanau
- Obchodný názov
- bezpečné bonbóny
- Výrobca
- MEGA DEATH
- EAN kód
- 9467238764127
- Zloženie
- Cukor, glukóza, kyselina citrónová, kyselina jablčná, sóda bikarbóna, arómy
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka pre 100 g Energia: kJ / kcal Tuky: g z toho nasýtené tuky: g Sacharidy: g z toho cukry: g Bielkoviny: g Soľ: g Krajina pôvodu
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Benzstr. 16c - 63457 Hanau
- Obchodný názov
- bezpečné bonbóny
- Výrobca
- MEGA DEATH
- EAN kód
- 9467238764127
Hodí sa k tomu

Mega Death Extreme Kyslé ovocné cukrovinky 3 kusy
493,00 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Mega Death Extreme Sour Apple Candy Balls 3 Stück
164,33 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Warheads Extreme Sour Hard Candy 56g
48,57 €/1kg
3,06 €
Predajca: Unicat-Candy

Dr. Sour Blow Your Candy 40g
30,25 €/1kg
1,21 €
Predajca: Unicat-Candy

Mega Death Extreme Sour Bubblegum Candy Balls 3 kusy
164,33 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Brain Blasterz Super Sour Original Hard Candy, Jablko, Citrón, Raspberry, Vodný melón, Cukríky pre svieži dych, Rôzne farby, 1664 kJ, 370 kcal, 60,6 g
56,87 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Toxic Waste Sour Candy Drum Green (12 x 42g)
33,40 €/1kg
57,44 €
-51%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: Candyspot

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
31,26 €/1kg
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

Homestyle4u Akustický panel 60x120, drevo, sivý, nástenné panely, panely do obývacej izby, stropné panely, obklady stien
2 198,00 €/1m
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Takis Fuego, Tortilla chipsy, 100 g, Čili paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

Kyslé šialenstvo 60g
23,67 €/1kg
1,42 €
Predajca: M_plus_L

Cry Baby Sour Mini Drinks Voskové cukrovinky 79 g
69,37 €/1kg
5,48 €
Predajca: Unicat-Candy

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
14,47 €/1kg
14,47 €
Predajca: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
179,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Digitálna kúpeľňová váha GRUNDIG, čierna
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

S-012 RC kaskadérske auto 4WD 2,4 GHz RC kaskadérske auto 360° offroad auto so senzorom gest, darček pre deti chlapcov
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Odsávacia hadica Wiltec pre klimatizačné systémy s priemerom 116 mm, hadica s variabilnou dĺžkou 0,7-1,7 m pre klimatizačné zariadenia, sušičky a odsávače
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Jednolôžková posteľ Ulli 90x200 vrátane lamelového roštu, 3 malých a 1 veľkej zásuvky, biela.
415,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Čalúnená posteľ ProximaX 160x200 cm s funkciou nakladania, LED a výškovo nastaviteľným čelom, manželská posteľ s lamelovým roštom a 4 zásuvkami, posteľ s úložným priestorom na bielizeň, sivá
258,50 €
Doprava zdarma
Predajca: UnboxGermany

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
51,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Sony Playstation 5 Pro, PlayStation 5 Pro, Čierna, Biela, 120 Hz, SSD, 2 TB, 10,100,1000 Mbit/s
1 300,02 €
Predajca: KasperCollectables

Originálne diaľkové ovládanie televízora LG pre AN-MR22GN | MR22GN
38,92 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Automatická práčka LG F-11WM17TS2 / FH
948,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Etrona
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%50% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
50%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

Open Food 4020400893039, Palmový olej, 120 g, C, e950, e951, e953, e965, e965ii, Menthol, Herb, E950, E965Ii, Essential Oil, E951, Sweetener, E965, Eucalyptus Oil, E953, Herb..., 993 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,09 €
Predajca: AllYouNeed
56,82 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg