4,7



Na základe 13 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Prírodná sírová masť26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kadidlový krém 100 ml159,30 €/1l
15,93 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Hondrostrong Forte Krém - 100 ml
370,00 €/1l
37,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Depanten krém - 200 ml (2x100 ml), balenie 2 ks
280,00 €/1l
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Krém Imosteon Forte - 100 ml
240,00 €/1l
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Krém Varicone Forte - 100 ml
350,00 €/1l
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Veinaritin Forte krém - 100 ml
590,00 €/1l
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Fleboxin Krém - 100 ml
340,00 €/1l
34,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Steplex Forte Krém - 300 ml, Balenie po 3 kusoch
253,33 €/1l
76,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Gelarex Gel - 200 ml
170,00 €/1l
34,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Nautubone
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

TestoY Gel - 200 ml
73,89 €/1kg
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Eroxel Gel - 200 ml
125,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

BoomBreast: Gél - 200 ml
99,75 €/1l
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

SmooSkin Forte: Gél - 200 ml - balenie 3 ks
99,92 €/1l
59,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Cetaphil hydratačný krém 473 ml
41,52 €/1l
19,64 €
Predajca: AbisZ-Markt

DERMASENCE Vitop forte Pflegecreme, 100 ml Creme
126,32 €/1kg
16,80 €
Predajca: AbisZ-Markt

Glycerínový krém
19,32 €/1l
4,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

NightBeast Gel - 200 ml
73,89 €/1kg
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
HondroFrost Forte Krém - 100 ml
- Pôvodný recept zo Švajčiarska
- Jednoduchá aplikácia pre mužov a ženy
- Krém nanášajte na požadované časti tela podľa potreby pre pohodlné používanie a opakujte tak často, ako chcete.
- NAŠA SLOBODA - 100 % spokojnosť alebo vrátenie peňazí. Sme známi vynikajúcim zákazníckym servisom a tisíckami spokojných zákazníkov. Preto v prípade akejkoľvek vady alebo nespokojnosti garantujeme okamžitú výmenu alebo vrátenie peňazí, bez akýchkoľvek „ak“, „a“ alebo „ale“.
Ďalšie produkty od Intact27:
Fleboxin krém, Beflexan Forte, Intenskin, Steplex Forte, Imosteon, Nautubone, Flexosamine Forte, LeSkinic, Neoveris, Fledox Forte, Flexosamine Forte krém, Depanten krém.
INFORMÁCIEZLOŽKY
Aqua, hydroxypropylcelulóza, glycerín, alantoín, EDTA, Sharomix EG 10
APLIKÁCIA
Jednoduchá aplikácia, vhodná pre mužov aj ženy: Aplikujte na požadované časti tela v takom množstve, aké potrebujete na pohodlné používanie. Opakujte 1-3 krát denne. Vyhnite sa kontaktu s očami. Výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Skladujte pri izbovej teplote 15 - 25 °C
Ak máte akékoľvek , môžete nás kedykoľvek prostredníctvom správ na . Odpovieme vám a budeme sa vám snažiť pomôcť! Odporúčame našim zákazníkom, aby nás kontaktovali s akýmikoľvek otázkami alebo problémami! Chceme si byť istí, že ste s nákupom úplne spokojní.
- Rozmery
- Jednotlivé balenie: 13x5x5 cm
- Hmotnosť
- 140 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Voda, hydroxypropylcelulóza, glycerín, alantoín, EDTA, Sharomix EG 10
- Výrobca
- InterGuard AG
- Rozsah dodávky
- 1 dávkovacia fľaša s obsahom 100 ml
- EAN kód
- 4260674866531
- Číslo od výrobcu
- hondrofrostcre-25e2
- Rozmery
- Jednotlivé balenie: 13x5x5 cm
- Hmotnosť
- 140 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Voda, hydroxypropylcelulóza, glycerín, alantoín, EDTA, Sharomix EG 10
- Výrobca
- InterGuard AG
- Rozsah dodávky
- 1 dávkovacia fľaša s obsahom 100 ml
- EAN kód
- 4260674866531
- Číslo od výrobcu
- hondrofrostcre-25e2
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hondrofrost Creme - 100 ml
380,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch
180,00 €/1l
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Hondrostrong Forte Krém - 100 ml
370,00 €/1l
37,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Hondrostrong Forte Krém - 200 ml, Balenie po 2 kusoch
331,15 €/1l
66,23 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

Depanten krém - 200 ml (2x100 ml), balenie 2 ks
280,00 €/1l
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch
254,00 €/1l
127,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Hondrostrong krém - 300 ml (3x100 ml), balenie 3 ks
316,67 €/1l
95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Hondrostrong Forte Krém - 300 ml, Balenie po 3 kusoch
306,67 €/1l
92,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Krém Depanten - 100 ml
340,00 €/1l
34,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Steplex Forte Krém - 200 ml, Balenie po 2 kusoch
295,00 €/1l
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Depanten krém - 300 ml (3 x 100 ml), balenie 3 ks
253,33 €/1l
76,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Hondrostrong – 60 kapsúl s vysokým obsahom – originálna receptúra zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný produkt s 22 vitamínmi a minerálmi – balenie po 1 ks
684,21 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

Steplex Forte Krém - 300 ml, Balenie po 3 kusoch
253,33 €/1l
76,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Hondrostrong krém - 100 ml - balenie 5 kusov
184,29 €/1kg
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Steplex Forte
300,00 €/1l
34,00 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Nautubone
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Intenzívna pleť
350,00 €/1l
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

BullRun Forte - 60 Kapsúl
704,72 €/1l
25,37 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

Diaform RX – 180 kapsúl (3x 60 kapsúl), balenie po 3 kusoch
508,77 €/1l
87,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
109,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop

Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
128,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Pulsactive
105,32 €/1l
32,44 €
Predajca: Natucap

Gelarex Gel - 600 ml, Balenie po 3 kusoch
126,67 €/1l
76,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Glikotril
59 980,00 €/1kg
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Cardiotens Forte - 180 kapsúl (3x 60 kapsúl), balenie 3
339,18 €/1kg
58,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Diaform RX – 300 kapsúl (5x 60 kapsúl), balenie po 5 kusoch
452,63 €/1l
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%8% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
8%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomáha rýchlo
Jednoduché použitie a jednoduché dávkovanie Rýchle zníženie bolesti
Hodnotenie z 22. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
HondroFrost
Objem 0,1 l
Velmi dobrý krem odporúčam
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 1. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 6. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,99 €
Predajca: Lemonbite
54,95 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Seni Care ochranný krém s oxidom zinočnatým



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,07 €
Predajca: ClinicCare
3 239,29 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
199,99 €
Predajca: LOGNOW
3 333,17 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém pre normálnu suchú pleť 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
325,88 €/1kg