4,9



Na základe 12 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml1 199,90 €/1l
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Ďalšie informácie o reklame
Prada Paradigme Le Parfum, náplň do rozprašovača (50 ml)1 931,40 €/1l
96,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden 5th Avenue EDP 125 ml + BL 100 ml W157,11 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M471,33 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Edp sprej 50ml / telové mlieko 75ml Hugo Boss The Scent For Her Giftset
50 090,00 €/1l
100,18 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Givenchy L'Interdit EDP 50 ml + BL 75 ml + rúž 1,5 g W
83,24 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP 50 ml + BL 100 ml W
424,20 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
1 009,50 €/1l
100,95 €
Predajca: Parfumtoi

Dior Homme Parfum 125 ml
1 396,00 €/1l
174,50 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Marc Jacobs Perfect EDP 100 ml + BL 75 ml W
678,17 €/1l
118,68 €
Predajca: somnia24

Sorvella Perfume Signature Cardamom & Saffron Woda perfumowana, 100 ml
589,00 €/1l
58,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml W
746,30 €/1l
74,63 €
Predajca: BalticVaris_DE

Chloé Nomade EDP 50 ml + BL 100 ml W
768,87 €/1l
115,33 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce & Gabbana Q By Dolce Eau de Parfum 50 ml + EDP 10 ml
1 782,00 €/1l
106,92 €
Predajca: Parfumtoi

Ferragamo Signorina EDP 30 ml + BL 50 ml (žena)
406,50 €/1l
32,52 €
Predajca: Glamperfeu

Rabanne Fame EDP 50 ml + BL 75 ml W
1 594,80 €/1l
79,74 €
Predajca: Denpoli-Venda

Baldessarini Ambré EDT 50 ml + SG 200 ml M
384,30 €/1l
38,43 €
Predajca: Sykz

Montblanc Legend Spirit EDT 50 ml + SG 100 ml M
240,27 €/1l
37,37 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,04 €
Predajca: Glamperfeu

Chloe, Signature, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 018,40 €/1l
78,96 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,38 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámská dárková sada EDP
klementinka
ylang ylang,magnólie,pivoňka
vanilka,bílé pižmo,benzoin
[b]Vôňa:[/b] krémová, sladká[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] klementína[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] magnólia, ylang-ylang, pivonka[br][br][b]Základné tóny:[/b] benzoín, biele pižmo, vanilka[br][br][br]Montblanc Signature rozpráva príbeh kreatívnych žien a dodáva každodennému životu pocit exotickej dovolenky.br][br][br][br][br][b]Obsah:[/b][br][br]- 50 ml Montblanc Mont Blanc Signature Eau de Parfum EDP[br][br]- 100 ml telové mlieko Body Lotion Body Lotion Body Lotion
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3386460139205
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3386460139205
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent Black Opium parfumovaná voda 90ml
1 239,89 €/1l
111,59 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Man Wood Essence Parfum 100 ml + Parfum 15 ml
760,09 €/1l
87,41 €
Predajca: Glamperfeu

Súprava One Woman parfémová voda v spreji 75ml + telové mlieko 50ml + parfémová voda v spreji 10ml
25 773,33 €/1l
77,32 €
Predajca: Denpoli-Venda

Rayhaan Nava Sol 100 ml, parfémová voda, produkt
55,90 €
Predajca: etparadisecom

Le Male Case 3 kusy 3 ks
942,40 €/1l
117,80 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,30 €/1l
33,73 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Crivelli Hibiscus Mahajad Extrait 100 ml
3 919,60 €/1l
391,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Chloé Chloé EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + BL 100 ml W
114,45 €
-15,06 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,39 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Sady Paco Rabanne Lady Million Edp Spray, 50 ml a 20 ml
1 149,00 €/1l
91,92 €
Predajca: Glamperfeu

Zostava Parfumov Xerjoff Amber Star & Star Musk 2x50 ml
8 175,60 €/1l
470,51 €
-61,73 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
408,78 €
Predajca: somnia24

Eros Najim Pour Homme - Parfém 100 ml + Parfém 10 ml + Kozmetická taštička
91,54 €
Predajca: VISO

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml
2 434,10 €/1l
243,41 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès H24 EDT 100 ml + EDT MINI 12,5 ml M
619,47 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Uomo Born In Rome EDT 100 ml + EDT 10 ml
864,09 €/1l
95,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfums de Marly Valaya parfumovaná voda v spreji (75 ml)
4 036,67 €/1l
302,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rochas Man toaletná voda v spreji 100 ml sada 2 ks
268,33 €/1l
40,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reminiscence Le Patchouli Eau De Toilette Intense Spray 100ml
991,00 €/1l
99,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Molton Brown Parfumovaná voda Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Eau de Parfum 100ml
1 171,60 €/1l
127,26 €
-10,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
117,16 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Ébène Fumé 50 ml EdP sada s cestovným sprejom
3 636,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, pre ženy, 2 ks, toaletná voda, 50 ml, 10 ml, 10 ml
1 669,86 €/1l
116,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M
471,33 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan 9, parfémová voda, 100 ml. Gél na sprchu, 200 ml. Deodorant, 250 ml, sprej
67,35 €/1l
39,94 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,04 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Safa Edp 100ml
424,80 €/1l
42,48 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Sada Boss Bottled: Edt sprej 100 ml / sprchový gél 100 ml / Edt sprej 10 ml
403,57 €/1l
84,75 €
Predajca: Parfumtoi

Gritti Adèle Parfém 100 ml W
1 208,20 €/1l
120,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Yodeyma Tayda toaletná voda 50 ml
516,40 €/1l
26,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Savo Impregnácia Na Formy 500Ml - 5Impr.Ple0,5
11,06 €/1l
5,53 €
Predajca: Visage

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum Set, Žena, Eau de parfum, 50 ml, 100 ml, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TETRAMETHYL..., AQUA (WATER), COCOGLYCERIDES, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,...
1 777,60 €/1l
88,88 €
Predajca: PerfumTraders

Pendora Scents Cornflower Delight, Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
172,30 €/1l
17,23 €
Predajca: NutraBestBG

Flowerbomb - EDP 30 ml + Telesný krém 50 ml + Telesný krém 40 ml
59,92 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fungovalo to skvele
Dodávka prišla rýchlo a bola tiež originálna. Veľká vďaka.
Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém
Skvelá vôňa, úžasná ponuka!
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Som spokojný
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo skvelé
Veľmi rád opäť
Hodnotenie z 24. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 388,11 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l