5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Počet kusov:
24- 14
- 24
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml167 000,00 €/1kg
33,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Eros Pour Femme deospray pre ženy 50 ml353,70 €/1kg
35,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rexona 4000388669000, Muži, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h21,40 €/1l
3,21 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Versace Man Eau Fraiche dezodorant 75ml336,67 €/1kg
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire DEO ve spreji 200 ml W
63,75 €/1l
12,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Ajwad Deo Spray 200 ml
21,30 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ameerat Al Arab Prive Rose DEO Spray 200 ml W
28,40 €/1l
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ameerat Al Arab Deo Spray 200 ml
26,45 €/1l
5,29 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Mahasin Crystal DEO ve spreji 200 ml W
19,60 €/1l
5,68 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,92 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Mayar deospray pro ženy 200 ml
30,75 €/1l
6,15 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Maahir unisex deospray 200 ml
42,60 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Hayaati Dezodorant, 200ml
24,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Qahwa deospray unisex 200 ml
24,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

Dezodorant v spreji Axe Musk 150 ml
12 390,00 €/1l
12,39 €
Predajca: Zeitburg

Lattafa Asad DEO sprej 200 ml UNISEX
58,40 €/1l
11,68 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Crossmen dezodorant v spreji 150ml
83,47 €/1l
12,52 €
Predajca: somnia24

Extase Deodorant Fialkový, 150 ml
52 882,35 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Badee Al Oud (Oud pre slávu) 200 ml
62,40 €/1l
6,24 €
Predajca: NutraBestBG

Dezodorant v spreji 75ml
191,73 €/1l
14,38 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte elegantnú a zvodnú auru dezodorantu Lattafa Fakhar Lattafa Femme Spray. Tento ný 200 ml dezodorant ponúka dlhotrvajúcu ochranu a sviežosť, ktorá vydrží po celý deň. Bol vyvinutý špeciálne pre modernú ženu a kombinuje jemné tóny vône, ktoré sú sofistikované a príťažlivé. Jeho elegantný dizajn odráža vysokokvalitný obsah a robí z neho ideálny doplnok vašej každodennej starostlivosti o pleť. Zažite zmyselnú cestu vôňou, ktorá podčiarkne vašu ženskosť a zvýši vaše sebavedomie. Dezodorant v spreji Lattafa Fakhar Lattafa Femme, ktorý je ideálny na každodenné použitie alebo na špeciálne príležitosti, je základným produktom starostlivosti, ktorý spĺňa požiadavky elegancie a pohody.
Deospray Fakhar Lattafa Pride of Lattafa od značky Lattafa. Vámi vybrané balení má objem 200 ml.
Deospray Fakhar Lattafa Pride of Lattafa od značky Lattafa. Vámi vybrané balení má objem 200 ml.
- Model
- Pride Fakhar Rose
- Hmotnosť
- 193 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Počet kusov
- 24
- EAN kód
- 6291108735299
- Číslo od výrobcu
- 2057237
- Model
- Pride Fakhar Rose
- Hmotnosť
- 193 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Počet kusov
- 24
- EAN kód
- 6291108735299
- Číslo od výrobcu
- 2057237
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Lattafa Eclaire DEO ve spreji 200 ml W
63,75 €/1l
12,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Ajwad Deo Spray 200 ml
21,30 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ameerat Al Arab Deo Spray 200 ml
26,45 €/1l
5,29 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Washwashah dezodorant 200 ml
25,65 €/1l
5,13 €
Predajca: NutraBestBG

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Candy parfumovaný sprej 200ml Ard Al Zaafaran
28,40 €/1l
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara Elixir parfémovaná voda pre ženy 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Club de Nuit Maleka parfumovaná voda 105ml
247,24 €/1l
25,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
164,50 €/1l
16,45 €
Predajca: NutraBestBG

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Asad Zanzibar, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, čierne korenie, Levanduľa, Kosatec, Morská soľ
228,10 €/1l
22,81 €
Predajca: Glamperfeu

Al Wataniah Sabah Al Ward parfémovaná voda pre ženy 100 ml
191,20 €/1l
19,12 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Sublime Badete Al Oud Duftspray, 200 ml
22,40 €/1l
4,48 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa 6290360591544, Ženy, 100 ml
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 14
Hodnotenie z 5. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 24
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l