5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Arkemusa | Arganový olej na vlasy 75 ml - Hydratácia a lesk - profesionálna starostlivosť o suché vlasy153,33 €/1l
11,50 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml1 374 166,70 €/1kg
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos142,50 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml258,33 €/1l
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
350,00 €/1l
20,65 €
Predajca: somnia24

Aliver amla olej na vlasy a pleť - 60 ml
208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: Aliver

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Aliver rozmarínový olej na vlasy a pleť - 60 ml
215,00 €/1l
12,90 €
Predajca: Aliver

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - rozmarínový & batana & čierny ricínový olej - 60 ml
248,33 €/1l
14,90 €
Predajca: Aliver

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - rozmarínový & mätovým & tekvicový olej - 60 ml
248,33 €/1l
14,90 €
Predajca: Aliver

Aliver jamajský čierny ricínový olej na vlasy a pleť - 60 ml
198,33 €/1l
11,90 €
Predajca: Aliver

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Aliver jojobový olej na vlasy a pleť - 60 ml
198,33 €/1l
11,90 €
Predajca: Aliver

Arganový olej na vlasy a pleť Aliver - 60 ml
215,00 €/1l
12,90 €
Predajca: Aliver

Neemový olej na vlasy a pleť Aliver - 60 ml
88,97 €/1kg
12,90 €
Predajca: Aliver

Ogx Obnovujci arganov olej na vlasy 118 ml
117,27 €/1kg
17,59 €
Predajca: Zeitburg

Arganový a kokosový olej na vlasy a pleť One1X - 30 ml
463,33 €/1l
13,90 €
Predajca: Aliver

KATIVA ARGAN 4 OILS, olej na vlasy, 100 ml
174,20 €/1l
17,42 €
Predajca: somnia24

EQUILIBRA Rozmarino Rozmarínový olej na vlasovú pokožku a vlasy 100 ml
239,87 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Esenciálny olej Batana je menej známy, ale veľmi cenný olej, ktorý sa získava z plodov amerického palmového stromu, známeho ako American oil palm (Elaeis oleifera), ktorý rastie predovšetkým v Strednej a Južnej Amerike. Tento olej je tradične používaný pôvodnými komunitami v Hondurasu a v iných častiach Strednej Ameriky pre jeho liečivé vlastnosti a výhody pre vlasy a pokožku.
Batana olej, získavaný z ovocia americkej palmy, je v kozmetike cenený pro svoje výživné a regeneračné vlastnosti. Je bohatý na mastné kyseliny, ktoré pomáhajú obnovovať vlasy a pokožku, čím podporujú ich prirodzenú vlhkosť a pružnosť. Vlasové produkty s batana olejom sú obzvlášť obľúbené pre ich schopnosť posilňovať vlasy, podporovať ich rast a zlepšovať celkový vzhľad poškodených vlasov.
Podporuje rast vlasov
Hydratuje vlasy a pokožku hlavy
Posilňuje vlasy
Zabraňuje lámaniu vlasov
Zabraňuje rozštiepeniu končekov
Zabraňuje vzniku lupín
Podporuje pružnosť pokožky
Použitie
Na vlasy
Batana olej je obzvlášť známy svojou schopnosťou obnovovať poškodené vlasy a posilňovať vlasové vlákna, čo vedie k zdravším a lesklejším vlasom. Pravidelné používanie môže stimulovať rast vlasov a zároveň znižovať vypadávanie vlasov. Vďaka svojim intenzívnym hydratačným vlastnostiam dokáže hlboko hydratovať suché a poškodené vlasy.
Na pokožku
Batana olej je vynikajúci na hydratáciu suchej a popraskanej pokožky. Pomáha pri obnove elasticity pokožky a viditeľnosť jemných liniek a vrások. Jeho prirodzené antioxidačné a protizápalové vlastnosti môžu pomáhať pri liečbe kožných problémov, ako sú ekzémy, psoriáza a akné.
Návod na použitie
Na vlasy
Zohrejte malé množstvo oleja v dlaniach.
Aplikujte priamo na vlasy a pokožku hlavy, zamerajte sa na končeky vlasov a oblasti, ktoré sú obzvlášť suché alebo poškodené.
Nechajte pôsobiť minimálne 30 minút alebo cez noc pre hĺbkovú kondicionáciu. Potom umyte vlasy šampónom.
Na telo a pokožku
Po kúpeli alebo sprche, keď je pokožka ešte vlhká, aplikujte malé množstvo Batana oleja na pokožku.
Jemne vmasírujte do pokožky, kým sa úplne nevstrebe.
Pri používaní Batana oleja je dôležité začať s malým množstvom, pretože je to veľmi koncentrovaný produkt. Vždy odporúčame najprv vyskúšať olej na malej časti pokožky alebo vlasov, aby ste zistili možnú citlivosť alebo alergickú reakciu.
Opatrenia
Je určený na vonkajšie použitie.
Vyhýbajte sa kontaktu s očami a citlivými oblasťami.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Ak ste tehotná, dojčíte pred použitím sa poraďte so svojím lekárom.
Neodporúčané pre deti.
Ak sa objaví začervenanie alebo podráždenie pokožky, okamžite prestaňte používať.
ZLOŽENIE: 100% Batana Oil
- Hmotnosť
- 137 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- 100% batana olej za studena lisovaný
- Výrobca
- ALIVER
- Rozsah dodávky
- - Len na externé použitie. - Zabráňte kontaktu s očami a citlivými oblasťami. - Uchovávajte mimo dosahu detí. - Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. - Neodporúča sa pre deti. - Ak sa objaví začervenanie alebo podráždenie pokožky, okamžite prestaňte používať.
- EAN kód
- 8586026860023
- Hmotnosť
- 137 g
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- 100% batana olej za studena lisovaný
- Výrobca
- ALIVER
- Rozsah dodávky
- - Len na externé použitie. - Zabráňte kontaktu s očami a citlivými oblasťami. - Uchovávajte mimo dosahu detí. - Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. - Neodporúča sa pre deti. - Ak sa objaví začervenanie alebo podráždenie pokožky, okamžite prestaňte používať.
- EAN kód
- 8586026860023
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 120 ml
149,17 €/1l
17,90 €
Predajca: Aliver

Aliver rozmarínový olej na vlasy a pleť - 60 ml
215,00 €/1l
12,90 €
Predajca: Aliver

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Výživa, Lesk, Vyhladenie, arganový olej
619,20 €/1l
15,48 €
Predajca: Glamperfeu

Aliver jamajský čierny ricínový olej na vlasy a pleť - 60 ml
198,33 €/1l
11,90 €
Predajca: Aliver

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Aliver batanový šampón na posilnenie rastu vlasov - 300 ml
43,33 €/1l
13,00 €
Predajca: Aliver

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Aliver amla olej na vlasy a pleť - 60 ml
208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: Aliver

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - rozmarínový & batana & čierny ricínový olej - 60 ml
248,33 €/1l
14,90 €
Predajca: Aliver

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - levanduľový & arganový & čierny ricínový olej - 60 ml
248,33 €/1l
14,90 €
Predajca: Aliver

Amla olej olej na vlasy rast vlasov proti lupinám vypadávanie vlasov za studena lisovaný organický vegánsky, 1x 60ml
199,83 €/1l
11,99 €
Predajca: p-beauty

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - čierne semienka & amla & čierny ricínový olej - 60 ml
248,33 €/1l
14,90 €
Predajca: Aliver

Biota Pharma Bioxsine DG, bylinné sérum proti intenzívnemu vypadávaniu vlasov 3x50 ml
166,00 €/1l
24,90 €
Predajca: mk-tronic

Aliver maska na vlasy s batanovým olejom - 60 g
208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: Aliver

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

IMPERIO Vlasový olej s rozmarínom proti vypadávaniu vlasov – 60 ml – prémiový rozmarínový olej a ďalšie kvalitné oleje na vlasy a pokožku hlavy na podporu rastu vlasov – 100 % prírodný – bez prísad
1 167,50 €/1l
70,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Detská posteľ Poschodová posteľ 90x200 a 140x200 posteľ pre mladých Loftová posteľ z bieleho dreva
339,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Válček s mikroihličkami, 540 ihličiek, na rast vlasov a fúzov, liečba proti vypadávaniu vlasov, nástroj na starostlivosť o pleť (3,0 mm)
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Dabur Amla olej na vlasy GOLD 200ml
44,95 €/1l
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ortopedický vankúš z pamäťovej peny – profilovaný vankúš – vankúš s výrezom na krk – ergonomický vankúš pre lepší spánok
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

SONNI toaletný stolík biely s taburetkou a osvetlením Toaletný stolík so zrkadlom, so zásuvkou, 1080x400x1400mm
212,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
1 721,33 €/1l
25,82 €
Predajca: PerfumTraders

Aliver batanový kondicionér na posilnenie rastu vlasov - 300 ml
46,33 €/1l
13,90 €
Predajca: Aliver

Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml
258,33 €/1l
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Arkemusa | Arganový olej na vlasy 75 ml - Hydratácia a lesk - profesionálna starostlivosť o suché vlasy
11,50 €
Predajca: HAIRSALE
153,33 €/1l

Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,90 €
Predajca: Aliver
149,17 €/1l

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - rozmarínový & mätovým & tekvicový olej - 60 ml
14,90 €
Predajca: Aliver
248,33 €/1l

Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver
258,33 €/1l

Rozmarínové olejové kapsule na vlasy Aliver - 40 ks
13,80 €
Predajca: Aliver
153,33 €/1kg

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR
142,50 €/1l

Davines 8004608247593, Olej na vlasy, 135 ml, Všetky typy vlasy, Lesk



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,90 €
Predajca: Serica
391,85 €/1l

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
350,00 €/1l

Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 374 166,70 €/1kg

Softto+Plus Hadí olej - Olej na vlasy Olej na starostlivosť o vlasy, vitamín-E, hadí olej 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,00 €
Predajca: Exporgin
340,00 €/1l

Black Shine Rozmarínový olej na vlasy 50 ml – ošetrujúci olej na pokožku hlavy a vlasy
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Oil multifunkčný suchý olej pre lesk vlnitých a kučeravých vlasov 100 ml
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
91,67 €/1kg

Montibello Gold Oil Essence Tsubaki vlasový olej, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
333,33 €/1l

LIMBA kozmetika olej na vlasy RECHARGING ELIXIR 50 ml
18,99 €
Predajca: Keratinshop
379,80 €/1l

Sachajuan Intenzívny olej na vlasy 50ml
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
755,00 €/1l

Obnovujúci olej na vlasy s olejom z pšeničných klíčkov a skvalanom
28,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: SuperMerchant
279,90 €/1l

Mamado Jamajský čierny ricínový olej s kokosom 150 ml.
13,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
93,27 €/1l

Ricínový olej 1000ml - Brat.pl Brat.pl
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
6,19 €/1kg

OLORCHEE Miracle Macadamia Oil regeneračný vlasový olej 50 ml
29,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
379,80 €/1l

Dabur Amla olej na vlasy GOLD 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
44,95 €/1l