4,6



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo160,67 €/1kg
21,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Ďalšie informácie o reklame
PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované96,18 €/1l
36,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Ďalšie informácie o reklame
Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g87,50 €/1kg
17,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Tekuté mydlo na tvár Mild pre suchú až zmiešanú pleť 400ml95,70 €/1l
40,70 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,28 €
Predajca: PerfumTraders

Kurkumové mydlo svätej lámy v palmových listoch – sada 2 ks – 100 g
15,49 €/1kg
49,99 €
-69%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,49 €
Predajca: Abato_Versand

Mydlo Asantee s papájou a medom, 125 g.
100,16 €/1l
12,52 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE

Dudu-Osun čierne mydlo z Afriky - čierne mydlo - mydlo na tvár - 150g
75,00 €/1l
7,50 €
Predajca: artbook-service

Dettol, Original, mydlo, 2x 100g
279 500,01 €/1kg
32,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Mydlo borovicový decht Milva, 60g
20,00 €/1kg
1,20 €
Predajca: Milva

Dalli pflanzliche Kernseife 375 g
10,21 €/1kg
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dalli, Naturalne mydło szare, 3x100g
9 633,33 €/1kg
2,89 €
Predajca: LAVONIO

Mydlo Le Petit Marseillais s bambuckým maslom 2x100g - Jemná starostlivosť z Francúzska
24,95 €/1kg
4,99 €
Predajca: FeineHeimat

Sírne mydlo Blücher-Schering, 100 g
238,30 €/1kg
23,83 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

TUMELO Originálne mydlo Aleppo 4 x 200 g (800 g) 90 % olivový olej 10 % vavrínový olej, ručne vyrábané mydlo z olivového oleja prírodné mydlo
21,19 €/1kg
16,95 €
Predajca: hair2heart

NAJEL Aleppo mydlo 12% - 200g
24,30 €/1kg
7,61 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,86 €
Predajca: taleoo

Os Donkey Milk Gold Soap 90G
97,78 €/1kg
8,80 €
Predajca: 4Katharsis

Sapone Muschio Bianco mydlo 300ml - Tesori d'Oriente
33,20 €/1l
9,96 €
Predajca: Zeitburg

Mydlo síra Milva, 60g
20,00 €/1kg
1,20 €
Predajca: Milva

Dove Kúsok mydla, Relaxačná aróma čaju, 90g
16 100,00 €/1kg
1,61 €
Predajca: LAVONIO

Palmers | Mydlo proti akn 100G - S vitamnom E - Oetruje neistoty pleti - ist pry
89,90 €/1l
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kojie San zosvetľujúce mydlo s kyselinou kojicovou – (65 g)
Pre žiarivú a bezchybnú pleť
Kojie San Soap je rozjasňujúce mydlo na tvár a telo, ktoré redukuje tmavé škvrny a škvrny. Vďaka prírodnému zloženiu kyseliny kojovej pomáha okamžite dosiahnuť jasnejšiu a mladšie vyzerajúcu pleť.
Účinne bojuje proti kožným problémom
- Odstraňuje akné, čierne bodky a nečistoty z pleti
- Reguluje prebytočný maz bez podráždenia pokožky
- Jemne odlupuje staré vrstvy pokožky a chráni pred znečistením životného prostredia
Prírodné mydlo s kyselinou kojovou
Kyselina kojová je v kozmetike známa pre svoje rozjasňujúce a antioxidačné vlastnosti. Mydlo Kojie San obsahuje úplne prírodné zloženie kyseliny kojovej a zaisťuje jasnejší a rovnomernejší tón pleti.
Kyselina kojová vysokej kvality pre maximálny účinok
- Používa vysokokvalitnú kyselinu kojovú, ktorá účinne zosvetľuje pokožku
- S technológiou Zero Pigment Light na zacielenie na tmavé škvrny a nerovnomerný tón pleti
- Zjasňuje pleť už za 7 dní
Bez parabénov – šetrný k pokožke
Receptúra neobsahuje parabény, a preto je obzvlášť šetrná k pokožke.
Environmentálny dizajn pre menej emisií CO₂
Optimalizovaný dizajn náklady na balenie a zefektívňuje prepravu. Prispieva to k zníženiu emisií CO₂.
Č. 1 mydlo kyseliny kojovej na Filipínach
Zažite na vlastnej koži silný účinok tohto mydla pre žiarivejšiu a rovnomernejšiu pleť.
- Hmotnosť
- 65 g
- Zloženie
- Čistá kyselina kojová, sladký pomaranč, panenský kokosový olej, glycerín, rastlinné extrakty, vitamín C
- Výrobca
- Kojie san
- EAN kód
- 0792486757768792486757768
- Hmotnosť
- 65 g
- Zloženie
- Čistá kyselina kojová, sladký pomaranč, panenský kokosový olej, glycerín, rastlinné extrakty, vitamín C
- Výrobca
- Kojie san
- EAN kód
- 0792486757768792486757768
Hodí sa k tomu

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo
160,67 €/1kg
21,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Dudu-Osun Čiéne Afrikánske Mýdlo 150g - Prírodné Mýdlo s overenými hydratačnými a čistiacimi účinkami, Tradičná Receptúra z Afriky
13,93 €/1kg
2,09 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Kurkumové mydlo svätej lámy v palmových listoch – sada 2 ks – 100 g
15,49 €/1kg
49,99 €
-69%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,49 €
Predajca: Abato_Versand

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Mydlo Asantee s papájou a medom, 125 g.
100,16 €/1l
12,52 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Leicke Twin Mini New Generation, slúchadlá Bluetooth, funkcia hands-free, skutočne bezdrôtové, Siri, Google Assistant, Bluetooth, detekcia uší, ochrana proti strate
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LEICKE-Leipzig

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
926,90 €/1l
92,69 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Nanoil Rastlinný ríčny olej na starostlivosť o vlasy a telo, 50ml
217 500,01 €/1kg
13,05 €
Predajca: MANADA

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
14,29 €
Predajca: LaRoseCare

ECO Styler Stylingový gél Olivový olej 16oz
29,39 €/1l
13,90 €
Predajca: somnia24

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Cetaphil | Čistiaca pena - Oil Control Dermacontrol - 237 ml - Bez vône - Pre mastnú pleť
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titán
1 509,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: LVS-Handel

Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
44,85 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Diaľkové ovládanie pre Thomson / TCL RC802N New
9,99 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Palmer's Cocoa Butter Formula Cocoa Butter Skin Therapy Oil with Vitamin E, Olej, Vyhladenie, Suchá koža, Univerzálna pleť, 150 ml, 1 kusov
148,13 €/1l
22,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%14% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
14%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hore
Dobré
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

VEVOR Rezák na mydlo s nastaviteľnou hrúbkou 0-2 palce, drevený rezák na mydlo s nastaviteľným napätím drôtu z nehrdzavejúcej ocele, s prídavnými drôtmi, viacúčelový rezací nástroj pre domácich majstrov
136,51 €
Predajca: BlissShopping
6,20 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
17,50 €
Predajca: Exporgin
87,50 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Palmolive penové mydlo malina 250ml
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Clinique Tekuté mydlo na tvár Mild pre suchú až zmiešanú pleť 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
40,70 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,28 €
Predajca: PerfumTraders
95,70 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l