5,0



Na základe 14 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
1xPravé mexické tortilly s Nixtamal 500g Vegánske, bez GMO, bezlepkové s držiakom na taco 19x3x4 cm23,98 €/1kg
11,99 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
2x pravé mexické tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov56,00 €/1kg
28,00 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
Leimer Natural Croutons Bon Appétit 100g18,00 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kit Kat Strawberry151,54 €/1kg
24,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,61 €
Predajca: AllYouNeed

Medové guličky MARLENKA® 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Výhodné balenie 3+1 Medová torta s vlašskými orechmi - Medová torta, koláč, zákusok (4 x 800 g)
13,63 €/1kg
43,63 €
Predajca: eMarlenka

Marlenka® Medové guličky s kakaom - Výhodné balenie 6+2 (8 x 235 g)
23,27 €/1kg
43,75 €
Predajca: eMarlenka

Medová roláda MARLENKA® s čučoriedkami 300 g
27,63 €/1kg
8,29 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové guličky s vlašskými orechmi - balenie po 2, guličky, kúsky, gule (2 x 235 g)
28,28 €/1kg
13,29 €
Predajca: eMarlenka

Triopack MARLENKA Kakaovo-medové guľôčky 3 x 235 g
25,72 €/1kg
18,13 €
Predajca: eMarlenka

3+1 MARLENKA® Viedenské medové guľôčky 4 x 235 g
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medová torta s kakaom - Balenie po 2, perník, torta, zákusok (2 x 800 g)
15,86 €/1kg
25,38 €
Predajca: eMarlenka

3+1 MARLENKA Malinovo-medové guľôčky 4 x 235 g
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

Marlenka® Medová torta s kakaom výhodné balenie 6+2 - Medová torta, Torta, Zákusok (8 x 800 g)
13,63 €/1kg
87,25 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: eMarlenka

Medový tortík MARLENKA® s kakaom 100 g
27,10 €/1kg
2,71 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Medová torta s kakaom Výhodné balenie - Balenie po 3, medová torta, torta, zákusok (3 x 800 g)
14,39 €/1kg
34,54 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Zmes ovocných výrobkov - Torta s citrónom (800 g), Viedenské guličky (235 g), roláda s čučoriedkami a roláda s kakaom a malinami (2 x 300 g)
20,13 €/1kg
32,92 €
Predajca: eMarlenka

Viedenská medová torta MARLENKA® 800 g
18,17 €/1kg
14,54 €
Predajca: eMarlenka

Čokoládové bonbóny MARLENKA – darčekové balenie 90 g
75,89 €/1kg
6,83 €
Predajca: eMarlenka

Žito - prírodný kvások 150g balenie 2
30,53 €/1kg
9,16 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
TRADIČNÁ ZNAČKA – MARLENKA - Tradičná značka s lahodnou históriou: Vychutnajte si kúsok autentickej histórie s touto ikonickou značkou, ktorá sa môže pochváliť tradíciou dlhšou ako 60 rokov. Každý kúsok MARLENKY v sebe ukrýva tajomstvo, ktoré sa odovzdáva z generácie na generáciu.
RUČNE VYRÁBANÉ S VÁŠŇOU – Vyrobené s vášňou a láskou: Každá MARLENKA je pripravená s starostlivosťou a vášňou pre zaistenie vynikajúcej kvality a autentickej chuti. Každý kus sa vyrába podľa tradičných receptúr a zo starostlivo vybraných prírodných surovín.
JEDINEČNÝ ZÁŽITOK CHUTI – Jedinečný chuťový zážitok: MARLENKA je synonymom pre dokonalú chuť. Ponorte sa do bohatej a jemnej fúzie medových plátov, intenzívnej orechovej plnky a nadýchaného cesta. Každý kúsok je majstrovské dielo, ktoré sa rozplýva na jazyku.
DLHÁ TRVANLIVOSŤ – Dátum spotreby najmenej 6 týždňov. Vďaka tomu máte doma vždy po ruke MARLENKA dobroty pre každú nečakanú návštevu. Vďaka dlhej trvanlivosti sú tiež perfektným produktom do každej kaviarne.
CELOSVETOVO OBĽÚBENÁ – Obľúbená po celom svete: MARLENKA si získala srdcia gurmánov po celom svete. Nie je to len jedinečný zážitok pre vaše chuťové poháriky, ale aj ideálny darček pre vašich blízkych. Ochutnajte túto celosvetovo uznávanú značku a zistite, prečo je vo svete dezertov tak obľúbená.
- Skladovanie a použitie
- 2 - 24 stupňov
- Zloženie
- Cukor, plnotučné mlieko 17 %, pšeničná múka, margarín [palmový tuk*, voda, plne stužený kokosový tuk, repkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín, lecitín), jedlá soľ, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová)], celé vajcia, glukózový sirup, med 4 %, repkový olej, voda, kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), rastlinný tuk (palmojadrový tuk*, palmový tuk*, bambucké maslo), maslo, koncentrát citrónovej šťavy 0,1 %, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, citrónový olej 0,04 %, aróma, emulgátory (sójový lecitín, polyglycerolpolyricínoleát), vanilkový extrakt, sušené mlieko.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 1668 kJ / 398 kcal Tuky: 19 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 12 g Sacharidy: 50 g - z toho cukry: 37 g Bielkoviny: 6,0 g Soľ: 0,56 g
- Hmotnosť
- 940 g
- Potravinársky podnik
- Marlenka
- Obchodný názov
- Marlenka
- Výrobca
- Marlenka
- EAN kód
- 8594071652364
- Skladovanie a použitie
- 2 - 24 stupňov
- Zloženie
- Cukor, plnotučné mlieko 17 %, pšeničná múka, margarín [palmový tuk*, voda, plne stužený kokosový tuk, repkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín, lecitín), jedlá soľ, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová)], celé vajcia, glukózový sirup, med 4 %, repkový olej, voda, kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), rastlinný tuk (palmojadrový tuk*, palmový tuk*, bambucké maslo), maslo, koncentrát citrónovej šťavy 0,1 %, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, citrónový olej 0,04 %, aróma, emulgátory (sójový lecitín, polyglycerolpolyricínoleát), vanilkový extrakt, sušené mlieko.
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 1668 kJ / 398 kcal Tuky: 19 g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 12 g Sacharidy: 50 g - z toho cukry: 37 g Bielkoviny: 6,0 g Soľ: 0,56 g
- Hmotnosť
- 940 g
- Potravinársky podnik
- Marlenka
- Obchodný názov
- Marlenka
- Výrobca
- Marlenka
- EAN kód
- 8594071652364
Hodí sa k tomu

MARLENKA® 4 kusy za cenu 3 - Medové guličky s vlašskými orechmi (4 x 235 g)
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

Medové guličky MARLENKA® 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® 4 kusy za cenu 3 - Medové guličky mix (4 x 235 g)
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® 4 kusy za cenu 3 - Medové guličky s kakaom (4 x 235 g)
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

Medové guličky MARLENKA® s kakaom 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

Medová torta MARLENKA® s vlašskými orechmi 800 g
15,34 €/1kg
12,27 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® 4 kusy za cenu 3 - Bezlepkové medové guličky s vlašskými orechmi (4 x 235 g)
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Výhodné balenie 3+1 Medová torta s vlašskými orechmi - Medová torta, koláč, zákusok (4 x 800 g)
13,63 €/1kg
43,63 €
Predajca: eMarlenka

Bezgluténové medové guličky MARLENKA® 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Medové guličky so škoricou - Medové cukrárenské guličky - 10 kusov, 1 x 235 g
31,70 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

Medová roláda MARLENKA® s čučoriedkami 300 g
27,63 €/1kg
8,29 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® 4 kusy za cenu 3 - Medové guličky so škoricou (4 x 235 g)
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

Citrónové medové guličky MARLENKA® 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové guličky s vlašskými orechmi - balenie po 2, guličky, kúsky, gule (2 x 235 g)
28,28 €/1kg
13,29 €
Predajca: eMarlenka

Marlenka® Medové guličky s kakaom - Výhodné balenie 6+2 (8 x 235 g)
23,27 €/1kg
43,75 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Mix Medová torta 1 x s vlašskými orechmi, 1 x s kakaom - Balenie po 2, perník, torta, zákusok (2 x 800 g)
15,86 €/1kg
25,38 €
Predajca: eMarlenka

Marlenka® Medové guličky s vlašskými orechmi - Výhodné balenie 6+2 (8 x 235 g)
23,27 €/1kg
43,75 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Malý mix medových produktov - Medová torta s vlašskými orechmi (800 g), medové guličky (235 g), medová tyčinka (50 g) a medová tartaletka s vlašskými orechmi (100 g)
20,01 €/1kg
23,71 €
Predajca: eMarlenka

Marlenka® Medové guličky - Výhodné balenie Mix 6+2 (8 x 235 g)
23,27 €/1kg
43,75 €
Predajca: eMarlenka

Bezgluténová medová torta MARLENKA® s vlašskými orechmi 800 g
18,17 €/1kg
14,54 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Malý mix produktov s kakaom - Medová torta s kakaom (800 g), medové guličky s kakaom (235 g), medová tyčinka s kakaom (50 g) a medová tartaletka s kakaom (100 g)
20,01 €/1kg
23,71 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medová torta s kakaom - Balenie po 2, perník, torta, zákusok (2 x 800 g)
15,86 €/1kg
25,38 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Výhodné balenie 3+1 Medová torta s kakaom - Medová torta, koláč, zákusok (4 x 800 g)
13,63 €/1kg
43,63 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Výhodné balenie 3+1 Medový tortový mix - Medová torta, koláč, zákusok (4 x 800 g)
13,73 €/1kg
43,95 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Mix bezlepkových produktov - 2 x bezlepková medová torta s vlašskými orechmi (2 x 800 g), 2 x bezlepkové medové guličky (2 x 235 g), 4 x bezlepkové medové tartaletky s vlašskými orechmi (4 x 100 g)
19,87 €/1kg
49,08 €
Predajca: eMarlenka

Marlenka® Medová torta mix výhodné balenie 6+2 - Medová torta, Torta, Zákusok (8 x 800 g)
13,63 €/1kg
87,25 €
Doprava zdarma
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Mix Medové guličky 1 x Klasické guličky, 1 x Guličky s kakaom - balenie po 2, guličky, kúsky, gule (2 x 235 g)
28,28 €/1kg
13,29 €
Predajca: eMarlenka

Viedenská medová torta MARLENKA® 800 g
18,17 €/1kg
14,54 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Honey Snack s vlašskými orechmi 20 x 50 g, veľké balenie sladkostí
22,50 €/1kg
22,50 €
Predajca: eMarlenka

Bezgluténový medový tortík MARLENKA® s vlašskými orechmi 100 g
27,10 €/1kg
2,71 €
Predajca: eMarlenka
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné!
Veľmi chutné guľôčky. Veľmi dobre zabalené. Cena je aj s poštovným nižšia ako v akcii v diskontnom obchode. Dátum spotreby je do konca decembra 2026. Dodanie bolo rýchlejšie, ako som čakal – dorazilo včas. Ďakujem za vašu prácu!
Hodnotenie z 27. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Marlenkine medové guľky sú najlepšie, aké som kedy jedla.
Hodnotenie z 14. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kúpil by som znova a znova
Chutí super lahodne a je návyková.
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najvyššia cena
Super chutné, odporúčame.
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

2x pravé mexické tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
28,00 €
Predajca: LaProve
56,00 €/1kg

1xPravé mexické tortilly s Nixtamal 500g Vegánske, bez GMO, bezlepkové s držiakom na taco 19x3x4 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: LaProve
23,98 €/1kg

Ostmann vanilková aróma prísady na pečenie pre teplé a studené dezerty 20ml
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
142,00 €/1kg

Kit Kat Strawberry
24,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
151,54 €/1kg

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplňou 240g
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,21 €/1kg

Leimer Natural Croutons Bon Appétit 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,00 €/1kg

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,77 €/1kg