Tyčinky s cesnakom a maslom 60g BAKE Stixx

19,99 €

6,99 €-65%

116,50 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 2. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Iné pečivo a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Bravčová želatína 280 Bloom 500g Brat.pl
Bravčová želatína 280 Bloom 500g Brat.pl
13,77 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Kyselina citrónová 25 kg
Kyselina citrónová 25 kg
4,42 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
110,59 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Kyslé červy - bez želatíny 1kg
Kyslé červy - bez želatíny 1kg
29,40 €/1kg
29,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
Obrázok produktu pre Citrusový pektín 500g Brat.pl
Citrusový pektín 500g Brat.pl
39,13 €/1kg
20,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Crazy Bakery Pizza tyčinky 60 g, prírodné snacky
Crazy Bakery Pizza tyčinky 60 g, prírodné snacky
116,50 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre KUKURIČNÉ VAFLKY S QUINOOU AMORSKOU SOĽOU 100 g - NATURAVENA
KUKURIČNÉ VAFLKY S QUINOOU AMORSKOU SOĽOU 100 g - NATURAVENA
19,80 €/1kg
1,98 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Ciasto Kataifi (Kadayif) 500g
Ciasto Kataifi (Kadayif) 500g
9,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Syrové tyčinky 100g balenie 2
Syrové tyčinky 100g balenie 2
62,90 €/1kg
12,58 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre BoboVitakukuričné lupienky s mrkvou 20 g
BoboVitakukuričné lupienky s mrkvou 20 g
95,00 €/1kg
1,90 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
33,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Sójové mäsové guľôčky 100g
Sójové mäsové guľôčky 100g
13,55 €/1kg
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Choco Brookie 119g
Choco Brookie 119g
726,36 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
15,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
41 090,91 €/1kg
18,61 €
-75%
4,52 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Tapioka 500g Brat.pl
Tapioka 500g Brat.pl
5,24 €/1kg
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Wawel Cukierki Michałki Zamkowe Orzechowe 245 g
Wawel Cukierki Michałki Zamkowe Orzechowe 245 g
55,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Výživové kvasnice so sladom 150 g PROVITA
Výživové kvasnice so sladom 150 g PROVITA
79,93 €/1kg
16,84 €
-28%
11,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vanilkový extrakt 50g
Vanilkový extrakt 50g
0,32 €/1kg
15,79 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre PALADOVÉ TYČINKY CELOZRNNÉ,SOLENÉ, 150 g - ENVOY
PALADOVÉ TYČINKY CELOZRNNÉ,SOLENÉ, 150 g - ENVOY
0,03 €/1kg
3,76 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Čerešne v horkej čokoláde FairTrade 50 g
Čerešne v horkej čokoláde FairTrade 50 g
116,40 €/1kg
5,82 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Byodo Bio Knusperecken Mais 90g
Byodo Bio Knusperecken Mais 90g
138,89 €/1kg
12,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Tyčinky s cesnakom a maslom 60 g

Pečené tyčinky s príchuťou oleja a štipkou cesnaku a masla.

Zloženie: Chlieb 89,4 % (pšeničná múka , špaldová múka , voda, cukor, repkový olej, pekárske droždie, morská soľ), cesnaková maslová poleva 6,5 % [korenie (cesnak, cibuľa, korenie, bazalka, oregano, petržlen, kôpor), ryžová múka, soľ, glukóza, hydrolyzát rastlinných bielkovín (kukurica), aróma, cesnakový extrakt], repkový olej.

Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 1781 kJ/ 422 kcal

Tuk 9,1 g

z toho nasýtené mastné kyseliny 1,1 g

Sacharidy 71 g

z toho cukor 7,7 g

Vláknina 4,2 g

Bielkoviny 12 g

Soľ 0,72 g

Alergény: lepok

Spôsob skladovania:

Skladujte na chladnom, suchom a tienistom mieste.

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
Chlieb 89,4 % (pšeničná múka, špaldová múka, voda, cukor, repkový olej, pekárske droždie, morská soľ), cesnaková maslová poleva 6,5 % [korenie (cesnak, cibuľa, korenie, bazalka, oregano, petržlen, kôpor), ryžová múka, soľ, glukóza, hydrolyzát rastlinných bielkovín (kukurica), aróma, cesnakový extrakt], repkový olej
Výživové údaje
Energetická hodnota 1781 kJ/ 422 kcal, tuky 9,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,1 g, sacharidy 71 g, z toho cukry 7,7 g, vláknina 4,2 g, bielkoviny 12 g, soľ 0,72 g
Hmotnosť
60 g
Potravinársky podnik
BAKE Stixx
Obchodný názov
Tyčinky s cesnakom a maslom
Výrobca
BAKE Stixx
Počet kusov
10
Číslo od výrobcu
9201_9201
EAN kód
5905940342911

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Zloženie
Chlieb 89,4 % (pšeničná múka, špaldová múka, voda, cukor, repkový olej, pekárske droždie, morská soľ), cesnaková maslová poleva 6,5 % [korenie (cesnak, cibuľa, korenie, bazalka, oregano, petržlen, kôpor), ryžová múka, soľ, glukóza, hydrolyzát rastlinných bielkovín (kukurica), aróma, cesnakový extrakt], repkový olej
Výživové údaje
Energetická hodnota 1781 kJ/ 422 kcal, tuky 9,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,1 g, sacharidy 71 g, z toho cukry 7,7 g, vláknina 4,2 g, bielkoviny 12 g, soľ 0,72 g
Hmotnosť
60 g
Potravinársky podnik
BAKE Stixx
Obchodný názov
Tyčinky s cesnakom a maslom
Výrobca
BAKE Stixx
Počet kusov
10
Číslo od výrobcu
9201_9201
EAN kód
5905940342911
Hodí sa k tomu

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Bravčová želatína 280 Bloom 500g Brat.pl
Bravčová želatína 280 Bloom 500g Brat.pl
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Kyselina citrónová 25 kg
Kyselina citrónová 25 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
110,59 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL
4,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Agar 200g Brat.pl
Agar 200g Brat.pl
10,89 €
Predajca: BRAT_PL
51,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Kyslé červy - bez želatíny 1kg
Kyslé červy - bez želatíny 1kg
29,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
29,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Citrusový pektín 500g Brat.pl
Citrusový pektín 500g Brat.pl
20,19 €
Predajca: BRAT_PL
39,13 €/1kg
Obrázok produktu pre Bravčová želatína 280 Bloom 1kg Brat.pl
Bravčová želatína 280 Bloom 1kg Brat.pl
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,39 €
Predajca: BRAT_PL
12,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Bravčová želatína 180 Bloom 1kg Brat.pl
Bravčová želatína 180 Bloom 1kg Brat.pl
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
9,89 €
Predajca: BRAT_PL
9,70 €/1kg
Obrázok produktu pre Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
33,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Výživové kvasnice so sladom 150 g PROVITA
Výživové kvasnice so sladom 150 g PROVITA
16,84 €
-28%
11,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
79,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Cymes tyčinky 250 g sezamové
Cymes tyčinky 250 g sezamové
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
31,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušené droždie (instantné) 500g Brat.pl
Sušené droždie (instantné) 500g Brat.pl
9,29 €
Predajca: BRAT_PL
18,11 €/1kg
Obrázok produktu pre Kvasnicové vločky 250g Brat.pl
Kvasnicové vločky 250g Brat.pl
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
18,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Citrusový pektín 100g Brat.pl
Citrusový pektín 100g Brat.pl
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
44,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Guarová guma 1 kg
Guarová guma 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,13 €/1kg
Obrázok produktu pre Bravčová želatína 180 Bloom 500g Brat.pl
Bravčová želatína 180 Bloom 500g Brat.pl
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Jules Destrooper jemné belgické oblátky Maslové oblátky 100g
Jules Destrooper jemné belgické oblátky Maslové oblátky 100g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Tyčinky s cesnakom a maslom 60g BAKE Stixx
Tyčinky s cesnakom a maslom 60g BAKE Stixx
19,99 €
-65%
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
116,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Dr. Quendt oplátky z lieskových orieškov s náplňou 6 kusov 150g
Dr. Quendt oplátky z lieskových orieškov s náplňou 6 kusov 150g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,93 €/1kg
Obrázok produktu pre BAKE Stixx Šunkové a smotanové tyčinky, 60 g
BAKE Stixx Šunkové a smotanové tyčinky, 60 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
116,50 €/1kg