5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Akyga AK-PD-32, Vysávač, Vnútorný, 100-240 V, 50 Hz, 9 W, 9 V42,90 €/1m
64,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
10 kusov Nerezová oceľ Kuracie voda Nipple Drinker Feeder Automatické kuracie pitie Nipple16,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Ďalšie informácie o reklame
Alexya cukrová pasta na depiláciu 300 g18,30 €/1kg
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
100 ks/vrecko, 16 mm, 001-100, očíslované plastové krúžky na hydinu, kurčatá, kačice, husacie stehná (červené)15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Rapunzel 1000560, olej zo safloru, 250 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Nemecko, 900 kcal
75,20 €/1l
18,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Krokosový olej 250 ml - OLVITA
28,76 €/1l
7,19 €
Predajca: BRAT_PL

Večerný pupalkový olej - 250 ml
95,96 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Červený vínny ocot 250 ml
19,76 €/1l
5,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,94 €
Predajca: Katomix

Večerný pupalkový olej s vitamínom E 50ml
209,40 €/1l
10,47 €
Predajca: taleoo

Klasický extra panenský olivový olej Makłowicz a synovia 500 ml
29,98 €/1l
49,00 €
-69%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Terra Creta Kolymvari Chania Kréta Extra panenský olivový olej, prvý lis, 500 ml
25,00 €/1l
15,15 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: Megasam24PL

Jačmenný slad 400g
12,47 €/1kg
8,00 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

Maple Joe Ahornsirup 100% aus Kanada 250 gramov
58,86 €/1kg
16,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Freixenet Ice polosuchý 750ml
14,24 €/1l
10,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stolový papier 240x12 1+0, 2000 listov
32,81 €
Predajca: vikpap

Freixenet Carta Rose Dry 750ml
17,88 €/1l
13,41 €
Predajca: AllYouNeed

Freixenet Carta Rotina Medium Dry 750ml
13,01 €/1l
9,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Freixenet Cordon Negro Dry 750ml
22,13 €/1l
16,60 €
Predajca: AllYouNeed

Freixenet Corden Negro brut Metodo Tradicional Cava | 11,5 % obj. | 0,75 l
13,32 €/1l
10,98 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: AllYouNeed
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
| Zložky | |
|---|---|
| Olej zo svetlice farbiarskej rafinovaný kyselinou olejovou | |
| Údaje na 100 g | |
| Energia (KJ): | (KG): 3404 KJ |
| Energia (kcal): | 828 kcal |
| Tuk: | 92.0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 8.0 g |
| z toho mononenasýtené mastné kyseliny: | 69.0 g |
| z toho polynenasýtené mastné kyseliny: | 15.0 g |
| Carbohydrates: | 0.0 g |
| z toho cukor: | 0.0 g |
| Vláknina: | 0.0 g |
| Bielkoviny: | 0.0 g |
| Soľ: | 0.0 g |
- Objem
- 0.75 l
- Zloženie
- Svetlicový olej
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 3404 kJ / 828 kcal, tuk: 92,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 8,0 g, z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 69,0 g, z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 15,0 g, sacharidy: 0 g, z toho cukor: 0 g, bielkoviny: 0 g, soľ: 0 g, vitamín E: 40 mg
- Potravinársky podnik
- Brökelmann + Co Oelmühle GmbH + Co, Hafenstr. 83, 59067 Hamm,
- Výrobca
- Hermann Fuchs OHG
- EAN kód
- 4000351509012
- Objem
- 0.75 l
- Zloženie
- Svetlicový olej
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 3404 kJ / 828 kcal, tuk: 92,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 8,0 g, z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 69,0 g, z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 15,0 g, sacharidy: 0 g, z toho cukor: 0 g, bielkoviny: 0 g, soľ: 0 g, vitamín E: 40 mg
- Potravinársky podnik
- Brökelmann + Co Oelmühle GmbH + Co, Hafenstr. 83, 59067 Hamm,
- Výrobca
- Hermann Fuchs OHG
- EAN kód
- 4000351509012
Hodí sa k tomu

Rapunzel 1000560, olej zo safloru, 250 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Nemecko, 900 kcal
75,20 €/1l
18,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

Fuduu.de - jemný arašidový olej, 10 litrový kanister
7,49 €/1l
80,83 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,90 €
Predajca: Fuduu-Shop

OLVITA Svetlicový olej lisovaný za studena 500 ml
12,68 €/1kg
10,09 €
Predajca: BRAT_PL

Esperanza EKH008, Čierna, Na pracovnú dosku, Indukčná varná doska so zónami, Sklo, 2 zone(s), 2 zone(s)
86,87 €
Predajca: Katomix

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Vrchný matrac 100x200cm na pohodlné ležanie na tvrdých matracoch
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

HillMiles E Bike, E-bike skladací bicykel s 36V 13Ah batériou do 80-100km, 20 * 3,0 palca, 7-rýchlostný SHIMANO, 250W motor a 25km/h MilePort 1
609,00 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
590,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan

MAXXMEE teplovzdušná fritéza. Dvojitý k. 2x3,8l
106,79 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

VASAGLE skrinka na topánky s 2 klapkami na topánky 83,5x60x24cm biela
103,99 €
Predajca: Lumarko

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro
5,42 €/1kg
27,08 €
Predajca: Fuduu-Shop

ZMH LED stropné svietidlo Teplá biela stropná lampa 25,5 cm 17 W Moderné čierne geometrické dizajnové svietidlo pre spálňu Obývacia izba Predsieň Vchod Kuchyňa
41,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: ZMH

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Pomôcka na uchopenie s magnetom - hliník 76 cm - 2 kusy
14,92 €
Predajca: Special-trends

10 000 semien pravého rumančeka (Matricaria chamomilla) – jemná liečivá rastlina a obľúbená rastlina včiel | Aromatické bylinkové semená do záhrady, na balkón a do prírodnej záhrady
2 400,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Super rýchlo nabíjačka Xiaomi 120W HyperCharge Combo (Type-A) EU, s káblom v balení, biela
25,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dimex fototapety do kuchyne, samolepiace - Biela orchidea v piesku 60 x 260 cm
23,90 €
Predajca: DIMEX-ART

VASAGLE toaletná skrinka, kúpeľňová skrinka s 2 dvierkami, nastaviteľná polica, veľa úložného priestoru, vidiecky štýl, 30 x 60 x 60 cm
65,89 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,65 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nádoba Weck 12 ks/1 ks v tvare mini tulipánu 220 ml
36,13 €
Predajca: Fuduu-Shop

Horúca čokoláda 350g | NATURATA
21,37 €/1kg
7,48 €
Predajca: taleoo

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska

Forma na tulipány WECK 1062ml balenie 6 kusov
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

Stôl 120 x 60 cm, elektricky výškovo nastaviteľný stôl, s pamäťovou funkciou a technológiou proti kolízii Rýchle nabíjanie USB/Typ C
119,99 €
Predajca: hatservice

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysávač, samočistiaci, ľahký, bezkáblový, s funkciou utierania okrajov <0,5 cm, modrý
234,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Flieks Podkrovná posteľ 90x200 cm s ochranou proti vypadnutiu, poschodová posteľ s rebríkom a lamelovým rámom, kovová postieľka s policou, poschodová posteľ pre mladých, čierna
520,19 €
-17,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
503,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svetlicový olej
Áno, prišiel skôr, ako sa očakávalo. Vynikajúci
Hodnotenie z 19. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
ok
ok
Hodnotenie z 27. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Brölio – bodliakový olej, sklenená fľaša 0,75 litra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,04 €
Predajca: Fuduu-Shop
22,72 €/1l

Krokosový olej 250 ml - OLVITA
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
28,76 €/1l