StriVectin krém proti vráskam Peptide Plump™ Collagen Cushion 50 ml
53,37 €
1 067,40 € / 1l
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Phyto A+ – Rozjasňujúca pleťová starostlivosť117 159,99 €/1l
117,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Annemarie Borlind krémová maska proti starnutiu 50ml1 494,80 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
LEBELAGE - Centella Moisture Cream - Výživný a upokojujúci krém s Centellou - 70 ml121,00 €/1kg
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SKIN1004 Madagaskarský upokojujúci krém Centella 75 ml
198,00 €/1l
15,18 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,85 €
Predajca: Pharmacygreek

Naexy Phyto Collagen Recovery Cream, 50 ml
199,86 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Jozka Krém proti vráskam, 50 ml
864,60 €/1l
43,23 €
Predajca: MANADA

MIZON 0,3% Retinol Youth Cream 26 g - krém proti starnutiu
1 268,85 €/1l
32,99 €
Predajca: LaRoseCare

Krém Babaria Hyaluronic Hydrafresh, 50 ml
285,00 €/1l
14,25 €
Predajca: somnia24

COSRX The Retinol 0.1 pleťový krém Cream 20 ml
1 535,50 €/1l
30,71 €
Predajca: somnia24

Cosrx Centella Blemish Cream výživný upokojujúci krém proti začervenaniu pleti 30 g
0,50 €/1l
14,99 €
Predajca: medpak_shop

Koncentrovaný krém proti vráskam Calcium + Q10
299,80 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Babor SeaCreation The Cream
4 977,40 €/1l
248,87 €
Predajca: Denpoli-Venda

Bielenda Spevňujúca peptidová maska proti vráskam, 8 g
380,00 €/1l
3,04 €
Predajca: MANADA

Isdin Isdinceutics Flavo-C sérum 15 ml
1 963,33 €/1l
51,01 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,45 €
Predajca: Friseurtotal

Murad regeneračný krém Hydro-Hyaluronic
1 460,80 €/1l
73,04 €
Predajca: M_plus_L

Tolpa Dermo Face Rosacal posilňujúci krém 50 ml
171,25 €/1kg
13,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

COSRX Hyalurónyä ure 3 20 ml
1 137,00 €/1l
22,74 €
Predajca: Tersorte

Celia, Kolagén, mastný krém proti vráskam, 50 ml
159,80 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

COSRX Hydratačný krém s ceramidovou ochranou pokožky 80 ml
256,25 €/1l
20,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hydratačný krém s peptidmi a kolagénom
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- StriVectin
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8403565013690840356501369
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- StriVectin
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8403565013690840356501369
Hodí sa k tomu

StriVectin Intenzívny hydratačný krém proti vráskam SD Advanced™ Plus 60 ml
774,33 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Strivectin peptidové sérum proti vráskam Plump Line Fill.Bounce
1 582,67 €/1l
47,48 €
Predajca: NutraBestBG

StriVectin Intenzívny hydratačný krém proti vráskam SD Advanced™ Plus 118 ml
570,76 €/1l
67,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Strivectin Super Shrink sérum na minimalizáciu pórov
1 800,33 €/1l
54,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Babor Doctor Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém 50ml
149,48 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Strivectin Peptight sérum na krk
1 058,80 €/1l
52,94 €
Predajca: Denpoli-Venda

Medi-Peel Peptide 9 Volume And Tension Tox Cream Pro 50 g
304,40 €/1l
16,60 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,22 €
Predajca: NutraBestBG

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Vichy - Minéral 89 Skin Serum 50ml
26,63 €/1kg
26,63 €
Predajca: PerfumTraders

Strivectin Protivráskový krém proti vráskam Hydratačný bariérový krém 50 ml
1 292,80 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Serum s vitamínom C Vichy Liftactiv Supreme, 15%, 20 ml
1 185 000,03 €/1kg
35,55 €
Predajca: BRASTYGroup

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
173,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Martiderm THE ORIGINALS proteos hydra plus fľaštičky, 10 x 2 ml
1 245,50 €/1l
24,91 €
Predajca: somnia24

Vichy Minéral 89 termálne sérum Hyaluron Booster 30 ml
471,67 €/1l
14,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Veľká vzdelávacia obojstranná magnetická a kriedová tabuľa - tabuľa na vymazávanie za sucha, drevená, Detské tabule
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

vidaXL Jedálenské stoličky 6 ks. Krémovo sivá látka
1 033,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

StriVectin Sprísňujúci telový krém Crepe Control 200 ml
195,55 €/1l
39,11 €
Predajca: PerfumTraders

Montibello Decode Zero Perfect Clean Texturising Spray 300ml
52,67 €/1l
15,80 €
Predajca: Tersorte

Vysokoúčinná antioxidačná kúra SkinCeuticals C E Ferulic Triple
3 733,00 €/1l
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

CeraVe Serum odbudowujące z retinolem, 30 ml
528 800,01 €/1kg
26,44 €
Predajca: VISO

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Anti-Ageing, Day, Cream, For Face, 50 ml
848,40 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Nici 48085 Sleeping Kitties Katze 12cm, krémová, im rot
58,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Medi-Peel Sada proti vrskam Boron-Tox 5 Peptide Tox Multi Care Kit
257,21 €/1l
36,01 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Konferenčný stolík Shanghai 2 v čiernej farbe - D=80cm, V=46cm
295,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l