5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 17/17 Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml4 949,00 €/1l
247,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Rose Oud parfémovaná voda unisex 50 ml3 393,60 €/1l
169,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml437,67 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Cinéma parfémovaná voda pre ženy 80 ml1 171,00 €/1l
93,68 €
Predajca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink EDP 60 ml W
298,33 €/1l
17,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Fleur D'Iris EDP 50 ml W
379,00 €/1l
18,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lagerfeld Rouge parfumovaná voda pre ženy 85 ml
347,41 €/1l
29,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lagerfeld Ikonik Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
359,50 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lagerfeld Ikonik Man parfémovaná voda pre mužov 100 ml
363,50 €/1l
36,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

URBAN CORAL, parfumová voda, sprej, 100 ml
292,90 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Guess Iconic parfémovaná voda pre ženy 100 ml
696,90 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Ikonik Absolu pre ženy, parfém 100 ml W
423,50 €/1l
42,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy Refillable 15 ml
1 838,67 €/1l
27,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Guess Guess Gold parfumovaná voda pre ženy 75 ml
294,67 €/1l
22,10 €
Predajca: NutraBestBG

Pepe Jeans Pepe Jeans For Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
980,33 €/1l
29,41 €
Predajca: somnia24

DKNY DKNY 24/7 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
639,67 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian A Kiss From a Rose Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
4 636,40 €/1l
231,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diptyque Eau Rose parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 590,67 €/1l
194,30 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

DKNY DKNY 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
425,00 €/1l
22,05 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Valentino Valentina parfumovaná voda v spreji 80 ml
1 561,25 €/1l
124,90 €
Predajca: FragrancesBg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Eau de Parfum, sprej, 100 ml
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Eau de Parfum je ženská vôňa, ktorá spája sviežosť bergamotu v hlave s eleganciou tureckej ruže v srdci a s teplom vanilkového absolútneho v základe. Táto vôňa je ideálna pre ženy, ktoré preferujú moderný, mestský životný štýl a chcú svoj individualizmus podčiarknuť jedinečnou vôňou.
Fľaštička, v jemnej ružovej farbe, odráža ženskú eleganciu vône a vytvára štýlový akcent.
Detaily produktu
- Značka: Karl Lagerfeld
- Produkt: Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink Eau de Parfum, sprej, 100 ml
- Objem: 100 ml
- EAN: 3386460160193
Ak hľadáte nové trendy na trhu, predstavujeme vám dámsky parfum Karl Lagerfeld URBAN PINK 100 ml!
- Pohlavie: ženy
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Typ vône: EDP
- Objem: 100 ml
Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
Dámska parfumovaná voda
bergamot
turecká ruža
bourbonská vanilka
Parfémovaná voda od značky Lagerfeld bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink parfémová voda v spreji 100ml
- Model
- Jeans Urban Pink
- Hmotnosť
- 0.355 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3386460160193
- Číslo od výrobcu
- KL016A01
- Model
- Jeans Urban Pink
- Hmotnosť
- 0.355 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3386460160193
- Číslo od výrobcu
- KL016A01
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Karl Lagerfeld Pour Femme Woda perfumowana, 85ml
298,47 €/1l
25,37 €
Predajca: BRASTYGroup

Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink EDP 60 ml W
298,33 €/1l
17,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

MEDION kávovar s termoskou a časovačom (kávovar na filtrovanú kávu, 8 šálok, 1,2 l, 900 W, 3 úrovne, funkcia udržiavania teploty, časovač, proti odkvapkávaniu, displej, MD18458) nerezová oceľ
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Lagerfeld Jeans Urban Blue toaletná voda pre mužov 100 ml
237,60 €/1l
23,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Karl Lagerfeld Fleur D'Iris EDP 50 ml W
379,00 €/1l
18,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Viacmiestna pohovka LENKE - čierna
409,33 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Cerruti - 1881 Reve de Roses EDP 50ml
702,00 €/1l
35,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chillaxx Bike Falcon prémiový horský bicykel 24 a 26 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, ženy a mužov - kotúčové brzdy - 21 rýchlostí - celoodpružený
264,99 €
Predajca: ChillaxxBike

Blackview Tab 3 Detský tablet Android 13 Detský tablet 7" displej 4GB RAM 32GB ROM, 3280mAh, Tablet pre deti s prenosnou rukoväťou a krytom odolným proti pádu Predinštalovaný iKids/Google Play
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Karl Lagerfeld Fleur D'Iris EDP 100 ml W
264,50 €/1l
26,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,30 €/1l
33,73 €
Predajca: PerfumTraders

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Detská poschodová posteľ Kinder, 90x200 cm, s roštom, šmykľavkou a rebríkom, biela, drevo (smrek)
229,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Licorne Bike Strong V Premium horský bicykel s veľkosťou 24 a 26 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, dámy a mužov - 21-rýchlostné prevody Shimano - celoodpružený
284,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

HISENSE QLEDTV 80cm FHD 60Hz DVBT2/C/S SmartTV HDR G sw
512,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NovaMBSmart

Philips Senseo CSA260/50, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Šedá
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

ANTTEQ AB42D1, televízor, 42 palcov (107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, mediaprehrávač cez USB, vrátane hotelového režimu
339,89 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Arboremedia

Victoria's Secret Vibrant Breeze telová hmla, 250 ml
61,52 €/1l
16,46 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,38 €
Predajca: MANADA

Šatníková skriňa Fortuna Lai, prenosný policový systém, 8 kociek z plastu s 1 tyčou na šaty, šatníková skriňa do spálne Biela, 136 x 69 x 50 cm
107,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Dekoratívna figúrka Grim Reaper 90cm
13,24 €
Predajca: M_plus_L

Bettizia 5m² vinylová podlaha vinyl laminát samolepiace dosky doska PVC podlaha protišmykové vodotesné 36 kusov vinylových dosiek drevené zrno dosky hrúbka 2 mm (tmavo šedá)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
44,84 €
Predajca: Sykz

ZTE MF920U Mobile WIFI 4G WLAN Hotspot biely
90,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Rohová sedacia súprava na každodenné spanie FREDERIK - čierna / šedá
555,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Merax poschodová posteľ 90x200 cm s oknom a schodmi, domček s ochranou proti pádu, detská posteľ z borovice + MDF, podkrovná posteľ s certifikátom EN747
534,99 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
515,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l