5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml2 990,50 €/1l
299,05 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 17/17 Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml4 949,00 €/1l
247,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Uden parfémovaná voda pre mužov 50 ml3 208,60 €/1l
160,43 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fragrance World Jour parfémovaná voda pro muže 80 ml
158,00 €/1l
15,80 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Maison Alhambra Philos Messenger parfémovaná voda unisex 100 ml
314,40 €/1l
31,44 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Fragrance World Just Azraq parfémovaná voda pro muže 100 ml
165,00 €/1l
16,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rise Shine 100ml Volaré Eau de Parfum - Pánske
229,00 €/1l
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ahmed Al Maghribi Kaaf Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
229,80 €/1l
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,98 €
Predajca: NutraBestBG

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Fragrance World Affogato unisex parfumovaná voda 100 ml
197,00 €/1l
19,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fragrance World Inizio For Him parfumovaná voda pre mužov 100 ml
280,50 €/1l
28,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne Pacollection Fabulous Me, parfumovaná voda, 62ml
1 022,42 €/1l
63,39 €
Predajca: Parfumtoi

M. Micallef Osaito parfémovaná voda pre mužov 100 ml
1 244,40 €/1l
124,44 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Premeňte každý deň na prehliadku osobného štýlu s parfumovanou vodou Fragrance World Genuine Man Giovany Society. Toto olfaktorické dielo inšpirované vôňou Givenchy Gentleman Society je dokonalou voľbou pre muža, ktorý spája vnútornú silu s nadčasovou eleganciou. Vôňa sa otvára prívalom povzbudzujúcej sviežosti vďaka tónom kardamónu a šalvie. Tieto tóny vytvárajú intenzívny, sofistikovaný prvý dojem, ktorý okamžite upúta pozornosť. Srdce vône odhaľuje znamenitú kombináciu francúzskeho narcisu a dvoch odrôd vetiveru z Haiti a Madagaskaru. Tieto bohaté, zemité tóny ponúkajú hĺbku a komplexnosť a dokonale vyjadrujú sebavedomie a charizmu pravého muža. Vôňa sa usadí v hrejivom drevitom základe z cédrového a santalového dreva a absolútnej vanilky, ktorý vytvára hladký a dlhotrvajúci dojem. Pozdvihnite svoju prítomnosť vôňou, ktorá hovorí o triede, sile a sofistikovanosti.
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Fragrance World
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6290360376776
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Fragrance World
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6290360376776
Hodí sa k tomu

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Emir Voux Zingy parfémovaná voda unisex 100 ml
244,80 €/1l
24,48 €
Predajca: NutraBestBG

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rise Shine 100ml Volaré Eau de Parfum - Pánske
229,00 €/1l
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Philos Messenger parfémovaná voda unisex 100 ml
314,40 €/1l
31,44 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Qimmah for Men, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, rozmarín, Šalvia, Pačuli, Vetiver
203,40 €/1l
20,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Trussardi Le Vie Di Milano Walking In Porta Venezia parfémovaná voda unisex 100 ml
516,60 €/1l
51,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Wood Intense, Ženy, 100 ml
160,00 €/1l
16,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
188,00 €/1l
18,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Blue Sky unisex parfumovaná voda 105 ml
463,80 €/1l
46,38 €
Predajca: somnia24

Maison Alhambra Dark Door Sport Edp 100ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
160,00 €/1l
16,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Pride Vintage Radio EDP 100 ml UNISEX
297,10 €/1l
29,71 €
Predajca: Tersorte

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
197,00 €/1l
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ramz Lattafa Silver EDP 100ml
167,60 €/1l
16,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
383,90 €/1l
38,39 €
Predajca: CosmeChicFr

Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
763,50 €/1l
61,08 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l