5,0



Na základe 2 hodnotení
Vichy Liftactiv očný krém Pigment Specialist B3 Eye Care SPF 50+ 15 ml
29,12 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,78 €-8%
26 780,00 € / 1kg
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Krémy proti vráskam a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Omladzujúci výživný pleťový krém s bakuchiolom860,00 €/1l
43,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Dior Dreamskin Care y Perfect Fluido Perfeccionador 50ml2 775,00 €/1l
138,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
BEAUTY AGE – pleťový krém – 50 ml760,00 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Ďalšie informácie o reklame
Dermalogica, Biolumin-C, Brightening, Serum, For Face, 30 ml184,00 €/1kg
92,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
1 373,33 €/1l
41,20 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy Liftactiv Specialist B3 Krem redukujący przebarwienia SPF50+, 50 ml
542 428,56 €/1kg
37,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem 50 ml
232 342,87 €/1kg
40,66 €
Predajca: MANADA

Vichy Liftactiv Collagen Specialist 16 Cr.Lsf 50 50 ml
734,00 €/1l
36,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

ISDINCEUTICS RETINAL Očné sérum 20 ml
3 057,50 €/1l
61,15 €
Predajca: Parfumtoi

COSRX The Niacinamide 15 Serum 20 ml
1 054,00 €/1l
21,08 €
Predajca: Glamperfeu

SVR Clairial Creme, Krem na przebarwienia SPF 50+, 40 ml
419 666,68 €/1kg
25,18 €
Predajca: Parfumtoi

ANTI-PIGMENT zdokonaľujúce sérum na pleť 30 ml
1 492,67 €/1l
54,49 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,78 €
Predajca: somnia24

Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler spevňujúce sérum 30 ml
1 238,00 €/1l
37,14 €
Predajca: AbisZ-Markt

Alcina spevňujúci krém Pre-Aging Cream 50 ml
926,60 €/1l
46,33 €
Predajca: VISO

Lierac Diopti očný krém Wrinkle Correction Cream 15 ml
1 332,67 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nivea Cellular Luminous630 sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
999,00 €/1l
29,97 €
Predajca: somnia24

BYE BYE REDNESS sérum 30 ml
1 270,00 €/1l
38,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST 16 Očné sérum 1 ks
43 430,00 €/1l
43,43 €
Predajca: VISO

EUBOS SENSITIVE Hyaluron Eye Contour CreamSerum
1 634,00 €/1l
24,51 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sérum s retinolom Skin Renewing, 30 ml, CeraVe
992,00 €/1l
29,76 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 očné sérum SPF50+ 15 ml
Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 je očné sérum, ktoré bolo špeciálne vyvinuté na redukciu tmavých kruhov pod očami a pigmentových škvŕn, pričom zároveň chráni pred UV žiarením. Obsahuje niacínamid (vitamín B3) a Melasyl™, ktoré spoločne prispievajú k rovnomernému odtieňu pleti. Jemné, rýchlo sa vstrebávajúce sérum neobsahuje parfumáciu a zanecháva príjemný, nelepivý pocit.
Informácie o produkte
- Značka: Vichy
- Produkt: Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 očné sérum SPF50+ 15 ml
- Objem: 15 ml
- EAN: 3337875918534
Ak hľadáte novinky na trhu, predstavujeme vám bieliaci krém na očné kontúry Vichy LIFTACTIV 15 ml!
- Art:
- Dermocosmetics
- Parafarmácia
- Charakteristika: Vychytávky pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie, sú určené pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie: Hypoalergénny
- Pohlavie: Unisex
- Zloženie: - Mlieko a mliečne výrobky: Niacínamid
- Objem: 15 ml
Očný krém s vysokým ochranným faktorom SPF 50+ určený špeciálne pre citlivé očné okolie. Pomáha redukovať tmavé škvrny a kruhy pod očami, zjednocuje tón pleti a chráni pred UV žiarením. Vďaka jedinečnej kombinácii Melasylu™, niacínamidu a kyseliny hyalurónovej poskytuje cielenú starostlivosť s klinicky overenými výsledkami.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Vichy sa radí pod krémy na očné okolie a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 15 ml vámi vybraného produktu.
Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Eye 15 ml - Téma: Starostlivosť o pleť a telo
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3337875918534
- Číslo od výrobcu
- 19481226
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3337875918534
- Číslo od výrobcu
- 19481226
Hodí sa k tomu

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
1 373,33 €/1l
41,20 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Predajca: MANADA

Vichy Liftactiv Specialist B3 Krem redukujący przebarwienia SPF50+, 50 ml
542 428,56 €/1kg
37,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Vichy, Collagen Specialist Krem na noc, 50 ml
697 333,35 €/1kg
41,84 €
Predajca: MANADA

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen nafukovací matrac 152x203x46 cm - 203 cm
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy na dzień do skóry suchej 50ml
182 457,15 €/1kg
31,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Nočný stolík BLANCO GOLD biely vysoký lesk na zlatom ráme
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lookway

Vichy Liftactiv Collagen Specialist 16 Cr.Lsf 50 50 ml
734,00 €/1l
36,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vichy, Neovadiol Peri-Menopause Krem na dzień skóra sucha, 50 ml
940,40 €/1l
47,02 €
Predajca: MANADA

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
15,04 €/1l
75,21 €
Predajca: velmontask

Sada kufrov Zelsius 3 kusy, Champagne, tvrdý kufor ABS s kombinovaným zámkom a vnútornou priehradkou
74,95 €
Predajca: CS-Trading

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Generálne opravený
1 039,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NESATEC

Kuchynská pomôcka 12ks nepriľnavé kuchynské náradie Sada silikónového kuchynského náradia Sady kuchynských príborov
24,98 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,48 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Vichy Nutrilogie 2 Intenzívny krém
407,40 €/1l
20,37 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vichy, Liftactiv Supreme H.A, Krem SPF 30, 50ml
590 333,35 €/1kg
35,42 €
Predajca: PerfumTraders

CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-dielna kombinovaná súprava, kamenina
148,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Absorpčná hygienická vložka - 100 ks. + tašky
8,35 €
Predajca: Dareknaklik

Remington S6606, Všetky typy vlasy, 150 °C, 230 °C, Čierna, Bronzová, 60 min, AC
60,57 €
Predajca: pawroy

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

60 očných vankúšikov, kolagénové gélové očné vankúšiky s aloe vera na vrásky, jemné linky, tmavé kruhy, znižuje opuchy, zmierňuje únavu
34,80 €/1kg
17,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Trendy-Shop

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml
56 111,11 €/1kg
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Sada riadu Mäser Kombiservice, keramika, značka ALENIA
166,26 €
-72,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
93,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Ortopedický vankúš z pamäťovej peny – profilovaný vankúš – vankúš s výrezom na krk – ergonomický vankúš pre lepší spánok
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Dobre
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks
4% od 2 ks
Doprava zdarma

2% poukaz



Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks
2% od 2 ks
2% od 2 ks

POND'S Rejuveness krém proti vráskam 50g | Pleťový krém s kolagénom a AHA kyselinami
7,99 €
Predajca: Lemonbite
159,80 €/1l

Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 725,00 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
197,76 €
Predajca: lithuaniashop
659,20 €/1l

Dr. Hauschka Regenerujące serum do twarzy na noc, 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,76 €
Predajca: PerfumTraders
958 666,69 €/1kg

Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
434,71 €
Predajca: PerfumTraders
8 694,20 €/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
99,99 €
Predajca: Uniqstone
1 999,80 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Volu-Firm repair Advanced Lifting Serum Liftingové sérum 29 ml
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
2 695,52 €/1l

Čistiaca pleťová pena TRUE TURMERIC
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
620,00 €/1l

POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
18,99 €
Predajca: Lemonbite
94,95 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter krém proti výrazným vráskam 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,66 €
Predajca: lithuaniashop
4 044,00 €/1l

Dior Capture Totale Le Serum 50ml
178,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 579,00 €/1l

Valmont V-Firm liftingové sérum s intenzivním účinkem pro zralou pleť 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
217,15 €
Predajca: PerfumTraders
7 238,33 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair sérum na korekciu vrások



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
137,02 €
Predajca: PerfumTraders
1 370,20 €/1l

ARTHROVIA - Kĺbová masť



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,99 €
Predajca: WR-Products
51 990,00 €/1l

Remonex – Krém na starostlivosť o kĺby a pre každodenné pohodlie – 50 ml
35,34 €
Predajca: MyPremiumShop
706,80 €/1l

Sisley Double Tenseur Instant & Long-term, Ženy, 30 ml, Normálna pleť, Hydratačný, Flakón s pumpičkou
118,17 €
Predajca: PerfumTraders
3 939,00 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(32)Počet hodnotení: 32
117,16 €
Predajca: PerfumTraders
1 562,13 €/1l

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
220,00 €/1l

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
115,71 €
Predajca: PerfumTraders
2 314,20 €/1l