Lysi Tran Islandská príchuť Tutti-Frutti OMEGA 3 DHA EPA Vitamíny ADE 240 ml

23,86 €

99,42 € / 1l

plus 5,89 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Berberine Complex+ Bezlepku 60 Kapsulí - Konopov (Biowen)
Berberine Complex+ Bezlepku 60 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,71 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
21,89 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Omega-3 Forte Bezlepku 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)
Omega-3 Forte Bezlepku 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,24 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
21,39 €
Predajca: medpak_shop
INOZYTOL COMPLEX+ 100 KAPSUŁEK - BIOWEN
Inozytol Complex+ 100 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,38 €/1kg
27,59 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Welltone Omega 3  - 60 Kapsúl
Welltone Omega 3 - 60 Kapsúl
945,95 €/1l
37,00 €
-5%
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter
Obrázok produktu pre LYSI prírodný olej z treščej pečene pre deti OMEGA-3 DHA 240 ml
LYSI prírodný olej z treščej pečene pre deti OMEGA-3 DHA 240 ml
96,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,12 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Islandský olej z treščej pečene s citrónovou príchuťou 240 ml
Islandský olej z treščej pečene s citrónovou príchuťou 240 ml
100,46 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
24,11 €
Predajca: Tersorte
TRAN ISLANDZKI OMEGA-3 (1195 mg) O SMAKU MANGO - LIMONKA DLA DZIECI 240 ml - LYSI JUNIOR
ISLANDSKÝ TRAN OMEGA-3 (1195 mg) S PRÍCHUŤOU MANGO – LIMETKA PRE DETI 240 ml – LYSI JUNIOR
111,50 €/1l
26,76 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lysi Sport Omega-3 Pure EPA DHA Olej z treščej pečene s príchuťou citróna 240 ml
Lysi Sport Omega-3 Pure EPA DHA Olej z treščej pečene s príchuťou citróna 240 ml
122,79 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,47 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lysi Islandsk olej z treej peene | 240 ml | s citrnovou prchuou | bohat na omega 3 mastn kyseliny
Lysi Islandsk olej z treej peene | 240 ml | s citrnovou prchuou | bohat na omega 3 mastn kyseliny
23 520,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,52 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre MensSana Omega-EPA Kapseln, 90 kapsúl
MensSana Omega-EPA Kapseln, 90 kapsúl
245,69 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,78 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Mollers Tran Norweski Płyn cytrynowy, 250ml
Mollers Tran Norweski Płyn cytrynowy, 250ml
85 678,57 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,99 €
Predajca: The-Fast-Order
Obrázok produktu pre Omega-3 Algaeoel Dha+epa, 180 St KAP
Omega-3 Algaeoel Dha+epa, 180 St KAP
245,98 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
58,79 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Sanatur Omega-3 mastné kyseliny koncentrát rybieho oleja, 120 kapsúl
Sanatur Omega-3 mastné kyseliny koncentrát rybieho oleja, 120 kapsúl
57,79 €/1kg
13,58 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Vitamín A + E Vitaler 800 µg 12 mg 30 ml
Vitamín A + E Vitaler 800 µg 12 mg 30 ml
329,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,89 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Omega-3 olej z rias Dha+Epa Čerešňa Orálne kvapky 100 ml
Omega-3 olej z rias Dha+Epa Čerešňa Orálne kvapky 100 ml
251,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
25,12 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Möller's Omega-3 roztok s citrónovou príchuťou, 250 ml roztok
Möller's Omega-3 roztok s citrónovou príchuťou, 250 ml roztok
66,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,70 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Doplnok stravy Weightworld Jabln ocot Gummies, 90 gummies
Doplnok stravy Weightworld Jabln ocot Gummies, 90 gummies
208,50 €/1kg
41,70 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Vitamín D3+K2 Osteo kvapky 30 ml
Vitamín D3+K2 Osteo kvapky 30 ml
1 614,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
48,43 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Vitaler’s vitamín D3 4000 IU kvapky – 30 ml
Vitaler’s vitamín D3 4000 IU kvapky – 30 ml
246,33 €/1l
7,39 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre SuperSmart Lipozomálny doplnok stravy GABA - 250 ml
SuperSmart Lipozomálny doplnok stravy GABA - 250 ml
316,00 €/1l
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperSmart

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Lysi Islandský olej z treščej pečene, príchuť tutti-frutti

240 ml

Výživový doplnok Omega-3 mastné kyseliny vrátane EPA a DHA,

prispievajú k udržaniu funkcie srdca. Majú pozitívny vplyv na hladinu cholesterolu.

Vitamín D obsiahnutý v oleji z treščej pečene

obsiahnutý v oleji z treščej pečene podporuje imunitný systém, čo je dôležité najmä v období zvýšeného rizika infekcií, ako je jeseň a zima.

Vitamín A

zohráva dôležitú úlohu v obrane organizmu proti chorobám.

Odporúčaná denná dávka:

od 6 mesiacov do 6 rokov 5 ml

od 6 rokov 10 ml

Zloženie:

Olej z treščej pečene, príchuť tutti frutti, antioxidant (zmes tokoferolov), vitamín E (E306), vitamín A, vitamín D.

  • Výživové hodnoty na 10 ml:
  • Energetická hodnota
  • 340 kJ / 81 kcal
  • Celkový obsah tuku
  • : 9,2 g
  • Nasýtené mastné kyseliny

: 1,6 g

Mononenasýtené mastné kyseliny

: 4,6 g

Polynenasýtené mastné kyseliny

: 3,0 g

  • Z toho omega-3: 2162 mg
  • EPA
  • 690 mg
  • DHA
  • 920 mg
  • Vitamín A
  • 460 µg (58 %)*
  • Vitamín D
  • 20 µg (400 %)*

Vitamín E

9,2 mg (77 %)*

*PERCENTUÁLNY PODIEL VÝŽIVOVEJ REFERENČNEJ HODNOTY (NRV)

Čistá hmotnosť:

240 ml

Doplnky stravy nemožno používať ako náhradu pestrej stravy alebo zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa mali uchovávať mimo dosahu malých detí. Pred použitím výrobku odporúčame prečítať si podrobné informácie na obale alebo v priloženom letáku.

  • Podmienky skladovania
  • : Skladujte v tesnom obale. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Chráňte pred svetlom.
  • výrobca:
  • Lýsi hf
  • Fiskislóð 5-9
  • 101 Reykjavík
  • Island
Objem
240 ml
Zloženie
ALKOHOL I VODA (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
Výživové údaje
b/d
Hmotnosť
1 g
Potravinársky podnik
Lýsi hf. Reykjavík Fiskisló? 5-9 101 Reykjavík
Obchodný názov
TRAN ISLANDZKI MSC OMEGA-3 (1080 mg) S PRÍCHUŤOU VŠETKÝCH OVOCÍ 240 ml - LYSI
Výrobca
Lysi
Počet kusov
1
Odporúčania pre konzumáciu
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIA TRAN má najlepšiu chuť vychladený, preto pred použitím vložte fľašu do chladničky, ktorá je umiestnená v obale. Po otvorení fľaše uchovávajte TRAN v chladničke maximálne 3 mesiace. TRAN skladovaný v chladničke môže byť zakalený – to nemá vplyv na kvalitu produktu. Každé ráno užívajte jednu** alebo dve*** čajové lyžičky oleja Lýsi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nesmie byť používaný ako náhrada vyváženej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité.
EAN kód
5690548868719

Objem
240 ml
Zloženie
ALKOHOL I VODA (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
Výživové údaje
b/d
Hmotnosť
1 g
Potravinársky podnik
Lýsi hf. Reykjavík Fiskisló? 5-9 101 Reykjavík
Obchodný názov
TRAN ISLANDZKI MSC OMEGA-3 (1080 mg) S PRÍCHUŤOU VŠETKÝCH OVOCÍ 240 ml - LYSI
Výrobca
Lysi
Počet kusov
1
Odporúčania pre konzumáciu
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIA TRAN má najlepšiu chuť vychladený, preto pred použitím vložte fľašu do chladničky, ktorá je umiestnená v obale. Po otvorení fľaše uchovávajte TRAN v chladničke maximálne 3 mesiace. TRAN skladovaný v chladničke môže byť zakalený – to nemá vplyv na kvalitu produktu. Každé ráno užívajte jednu** alebo dve*** čajové lyžičky oleja Lýsi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nesmie byť používaný ako náhrada vyváženej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité.
EAN kód
5690548868719
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre LYSI prírodný olej z treščej pečene pre deti OMEGA-3 DHA 240 ml
LYSI prírodný olej z treščej pečene pre deti OMEGA-3 DHA 240 ml
96,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,12 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Islandský olej z treščej pečene s citrónovou príchuťou 240 ml
Islandský olej z treščej pečene s citrónovou príchuťou 240 ml
100,46 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
24,11 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lysi Sport Omega-3 Pure EPA DHA Olej z treščej pečene s príchuťou citróna 240 ml
Lysi Sport Omega-3 Pure EPA DHA Olej z treščej pečene s príchuťou citróna 240 ml
122,79 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,47 €
Predajca: Tersorte
TRAN ISLANDZKI OMEGA-3 (1195 mg) O SMAKU MANGO - LIMONKA DLA DZIECI 240 ml - LYSI JUNIOR
ISLANDSKÝ TRAN OMEGA-3 (1195 mg) S PRÍCHUŤOU MANGO – LIMETKA PRE DETI 240 ml – LYSI JUNIOR
111,50 €/1l
26,76 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lysi Islandský olej z treščej pečene s príchuťou citróna a mäty 240 ml Omega-3, vitamín A, E&D
Lysi Islandský olej z treščej pečene s príchuťou citróna a mäty 240 ml Omega-3, vitamín A, E&D
93,42 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
22,42 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lysi Islandsk olej z treej peene | 240 ml | s citrnovou prchuou | bohat na omega 3 mastn kyseliny
Lysi Islandsk olej z treej peene | 240 ml | s citrnovou prchuou | bohat na omega 3 mastn kyseliny
23 520,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,52 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre UISEBRT Sieť proti hmyzu Okno 80 X 100 cm Sieť proti hmyzu Sieť proti komárom s hliníkovým rámom bez vŕtania a skrutiek Antracit
UISEBRT Sieť proti hmyzu Okno 80 X 100 cm Sieť proti hmyzu Sieť proti komárom s hliníkovým rámom bez vŕtania a skrutiek Antracit
22,29 €/1m
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 209
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Obrázok produktu pre Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 629
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 23
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 256
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order
Obrázok produktu pre Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 533
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre Möller's Omega-3 Kids roztok s ovocnou príchuťou, 250 ml roztok
Möller's Omega-3 Kids roztok s ovocnou príchuťou, 250 ml roztok
66,80 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
16,70 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Lysi Omega-3 ryb olej | 240 ml | citrnov prchu | olej z peene islandskej tresky s vitamnmi A, D a E | bohat na omega 3 mastn kyseliny
Lysi Omega-3 ryb olej | 240 ml | citrnov prchu | olej z peene islandskej tresky s vitamnmi A, D a E | bohat na omega 3 mastn kyseliny
28 710,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,71 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
166,79 €
-33,36 €
133,43 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Persil Universal-Pulver 90WL 5400g
Persil Universal-Pulver 90WL 5400g
5,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,93 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 188
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH
Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 677
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre VASAGLE Komoda s policami a zásuvkou, 70 x 30 x 80 cm
VASAGLE Komoda s policami a zásuvkou, 70 x 30 x 80 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 124
130,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Ponožky Puma 261080001-300 pre Uni
Ponožky Puma 261080001-300 pre Uni
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
32,20 €
-66%
10,90 €
Predajca: sportboerse-shop
Obrázok produktu pre Detská vanička pre novorodencov a deti do 12 mesiacov, so zátkou a protišmykovou podložkou, z plastu bez BPA, dĺžka: 84 cm
Detská vanička pre novorodencov a deti do 12 mesiacov, so zátkou a protišmykovou podložkou, z plastu bez BPA, dĺžka: 84 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
26,90 €
Predajca: www_benbow_de
Obrázok produktu pre Rohová rozkladacia sedačka LABUS - béžová, ľavý roh
Rohová rozkladacia sedačka LABUS - béžová, ľavý roh
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
970,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Obrázok produktu pre Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
0,88 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
0,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S20 FE , 16,5 cm (6.5"), 6 GB, 128 GB, 12 MP, Android 10, Námorná
Samsung Galaxy S20 FE , 16,5 cm (6.5"), 6 GB, 128 GB, 12 MP, Android 10, Námorná
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 269
267,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mobile-Discounter
Obrázok produktu pre Ergonomický nosič MoMi COLLET modrý
Ergonomický nosič MoMi COLLET modrý
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 43
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CPA
Obrázok produktu pre Bioderma, Sensibio H20, Płyn micelarny do mycia twarzy, 500 ml
Bioderma, Sensibio H20, Płyn micelarny do mycia twarzy, 500 ml
25 153,85 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
13,08 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
12,88 €
-5%
12,19 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Šatníková skriňa Fortuna Lai, prenosný policový systém, 8 kociek z plastu s 1 tyčou na šaty, šatníková skriňa do spálne Biela, 136 x 69 x 50 cm
Šatníková skriňa Fortuna Lai, prenosný policový systém, 8 kociek z plastu s 1 tyčou na šaty, šatníková skriňa do spálne Biela, 136 x 69 x 50 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
107,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta
Obrázok produktu pre Detská hrkálka ALILO Smart Bunny s mnohými funkciami Modrá
Detská hrkálka ALILO Smart Bunny s mnohými funkciami Modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Lionelo Sven Plus 2v1 Detská postieľka Ohrádka pre dieťa do 15 kg Prebaľovacia podložka Vzdušné bočné steny s bočným vchodom - Sivá
Lionelo Sven Plus 2v1 Detská postieľka Ohrádka pre dieťa do 15 kg Prebaľovacia podložka Vzdušné bočné steny s bočným vchodom - Sivá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 124
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo
Obrázok produktu pre Monchhichi Classic Girl ružová, cca 20 cm
Monchhichi Classic Girl ružová, cca 20 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 66
23,63 €
Predajca: M_plus_L

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Overený nákup
Hmotnosť 1 g
Hodnotenie z 21. septembra 2025 na
Overený nákup
Hmotnosť 1 g
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Overený nákup
Hmotnosť 1 g
Odporúčame vám
Bestseller
Obrázok produktu pre LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet
LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg
Obrázok produktu pre BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.
BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg
Obrázok produktu pre BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl
BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
29,44 €
5% poukaz
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg
Obrázok produktu pre Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks
Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5Počet hodnotení: 5
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg
Obrázok produktu pre Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3
Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 36
78,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg
Obrázok produktu pre Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu
Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l
Obrázok produktu pre ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť
ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l
Obrázok produktu pre 100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami
100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l
Obrázok produktu pre Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl
Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l
Obrázok produktu pre ArmoLipid, 60 tabletek
ArmoLipid, 60 tabletek
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 161
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg
Obrázok produktu pre ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté
ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 161
31,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l
Obrázok produktu pre Gynex, 30 ml
Gynex, 30 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l
Obrázok produktu pre Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l
Obrázok produktu pre Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch
Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 20
87,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl
Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l
Obrázok produktu pre ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg
Obrázok produktu pre EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg