3,3



Na základe 7 hodnotení
Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Jazmín, Čaj, Jablko, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...
80,80 €
808,00 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Water\aqua\eau, Fragrance (parfum), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal,...2 133,12 €/1l
533,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...1 974,40 €/1l
493,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Aqua Regia Parfém 100 ml UNISEX2 262,40 €/1l
226,24 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml833,80 €/1l
83,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Jazmín, Čaj, Jablko, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...
1 440,60 €/1l
72,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana Q Parfum, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Jazmín
1 113,80 €/1l
55,69 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Blue Jasmine, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 kusov
772,27 €/1l
57,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Jazmín, Jantár, Pižmo
818,20 €/1l
40,91 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
704,20 €/1l
70,42 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Citrón, nechtík, Jazmín
1 292,80 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Byredo Bibliothèque, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Slivka, Škorica, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), alpha-isomethyl ionone, cinnamyl alcohol, butyl...
2 059,50 €/1l
205,95 €
Predajca: Parfumtoi

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Citrón, Jazmín, Sprej
1 289,60 €/1l
32,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana K Parfum, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sladké drievko, Figa
1 115,20 €/1l
55,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Byredo Bal d'Afrique, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone,...
3 205,40 €/1l
160,27 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne 1 Million Night Elixir Parfum Elixir, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
1 447,40 €/1l
72,37 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Blue Jasmine, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 kusov
866,60 €/1l
43,33 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
446,90 €/1l
44,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Byredo Inflorescence, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), hexyl cinnamal, citronellol, butyl...
2 161,40 €/1l
216,14 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Jazmín, Čaj
- Poznámky k srdcu vône:
- Jablko
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Parfumovaná voda Dolce & Gabbana Light Blue Capri In Love 100 ml je vôňa z radu Light Blue, ktorá vzdáva hold prirodzenej kráse a elegancii ostrova Capri. Uvedená na trh v roku 2025 je súčasťou jubilejnej kolekcie oslavujúcej 25. výročie vzniku ikonickej vône Light Blue. Kompozícia sa otvára jemnými tónmi jazmínového čaju, ktoré navodzujú atmosféru jemnej sviežosti. Srdce vône tvorí kombinácia šťavnatého zeleného jablka, ktoré dodáva energiu a sviežosť. Základ je založený na hlbokej, zmyselnej longoose, ktorá dodáva kompozícii dlhovekosť a eleganciu. Flakón s kľukatými líniami a smaltovanou zátkou je zdobený dekoratívnymi motívmi z modrej majoliky caprese, ktoré odkazujú na osobitý štýl ostrova Capri. Light Blue Capri In Love je vôňa pre ženy, ktoré sa chcú cítiť ako na slnečnom ostrove, obklopené modrým morom a rozkvitnutými kvetmi. Je ideálna na teplé dni, ponúka pocit sviežosti, ľahkosti a romantiky. Je určená pre ženy, ktoré oceňujú eleganciu, jemnú ženskosť a letnú bezstarostnosť.
- Model
- Light Blue Capri In Love
- Hmotnosť
- 0.402 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-IZOMETYL-IONÓN, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETYLHEXYLMETOXYCINNAMÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8054754407235
- Číslo od výrobcu
- P1LB1C05
- Model
- Light Blue Capri In Love
- Hmotnosť
- 0.402 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-IZOMETYL-IONÓN, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETYLHEXYLMETOXYCINNAMÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8054754407235
- Číslo od výrobcu
- P1LB1C05
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love Pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, čierne korenie, Figa, Pačuli
773,20 €/1l
77,32 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Jazmín, Čaj, Jablko, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...
1 440,60 €/1l
72,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

BRUBAKER Tigria kožušina biela - 215 cm x 120 cm - Podložka pod posteľ Krbový koberec Koberec
49,99 €
Predajca: BRUBAKER

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Jazmín, Jantár, Pižmo
818,20 €/1l
40,91 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Lieskový orech, Oranžový kvet, Vanilka
679,50 €/1l
67,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Citrón, Cédrové drevo, Zázvor, Bezoin, Pižmo, Vetiver, Sprej
1 064,22 €/1l
191,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
45,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,84 €
Predajca: Sykz

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
866,00 €/1l
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Nočný stolík LINA LUX GOLD zlaté nohy lesklý vrch
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
637,40 €/1l
63,74 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Eros Pour Femme Woda perfumowana, 100ml
786,70 €/1l
78,67 €
Predajca: FragrancesBg

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
910,00 €/1l
91,00 €
Predajca: Novada-Shop

Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
97,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
1 299,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
686,80 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Figový nektár, Ružové korenie, Jazmín, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
1 569,00 €/1l
47,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance parfumovaná voda 100ml
3 560,00 €/1l
356,00 €
Predajca: FragrancesBg
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
57% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
57%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%43% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
43%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Capri in Love
Objem 0,1 l
veľmi príjemná vôňa na leto, príjemne svieža, skutočne zlepšuje náladu
Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém je zvláštny.
Objem 0,1 l
Bohužiaľ, vôňa vyprchá za 10 minút. Je to tak drahé a vôbec nič nevoní.
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vonia len krátko
Objem 0,1 l
Parfém vonia skvele. Ale po veľmi krátkom čase sa opäť vyparí. Je na to príliš drahý.
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohužiaľ, vôňa po krátkej dobe vyprchá
Objem 0,1 l
Nie, vôňa je síce príjemná, ale nevydrží ani 10 minút
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 16. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l