5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Ďalšie informácie o reklame
Boswellia kapsuly36,99 €/1l
54,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Masel Sodný Forte Max Bezlepku 100 Kapsulí - Konopovanie (Biowen)0,36 €/1kg
20,69 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
LUTO Supplements D-manóza v prášku 250 g71,60 €/1kg
17,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Bioherba | Extrakt z korea Leuzea 60 mg
112,90 €/1l
11,29 €
Predajca: NutraBestBG

Neradin active kapsuly špeciálne pre potreby mužov, 70 kapsúl
868,15 €/1kg
46,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cvetita Bylinn Ginkgo Biloba Max
292,10 €/1l
29,21 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bioherba Boswellia a kurkuma
104,90 €/1l
10,49 €
Predajca: NutraBestBG

MensSana Isoflavone Capsules, 60 kapsúl
525,15 €/1kg
35,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Gastrointestinálne kapsuly 60 kapsúl
155,00 €/1kg
15,50 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

allcura AcerolaPulver, 80 g Pulver
70,65 €/1kg
7,56 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze 4260435487579, Multivitamíny
481,83 €/1l
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Plantocaps Coitosan kapsuly, 60 kapsúl
756,27 €/1kg
38,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vigordic Max - 60 kapsúl
2 870,00 €/1l
28,70 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Kijimea Regularis 500 G
35 650,00 €/1l
35,65 €
Predajca: AbisZ-Markt

AjemFIT Ashwagandha KSM66® v prášku - 100g
554,00 €/1kg
55,40 €
Doprava zdarma
Predajca: AjemFIT

Vplab citrt horenat
101,55 €/1l
21,02 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Protego Simeticon Max, 30 kapsułek
103 750,00 €/1kg
4,37 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,15 €
Predajca: Katomix

ARTHRO MAX (100 kapsúl)
471,94 €/1l
65,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

plantoCAPS CELLUVITE plus kapsuly, 60 kapsúl
825,53 €/1kg
38,80 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cvetita Bylinné Leuzea Max
Objavte prirodzenú silu Cvetita Herbal Leuzea Max - vysokokvalitného bylinného prípravku na podporu energie, vitality a pohody.
Podrobnosti o výrobku:
Značka: Cvetita Herbal
Produkt: Leuzea Max
Typ výrobku: Výživový doplnok / rastlinný extrakt
Dizajn:
Praktická forma kapsúl pre jednoduché užívanie
Prírodný rastlinný produkt
Materiál:
Obsahuje štandardizovaný extrakt z leuzey (koreňa maralky)
Bez umelých prísad
Vlastnosti:
Podporuje energiu a výdrž
Podporuje fyzickú a duševnú výkonnosť
Adaptogénny účinok na zvládanie stresu
Použitie:
Na denné užívanie ako doplnok stravy
Ideálne pre ľudí so zvýšenými energetickými nárokmi alebo na regeneráciu
Starostlivosť / skladovanie:
Skladujte na suchom a chladnom mieste
Chráňte pred priamym slnečným žiarením
Využite prírodnú silu Leuzea Max od Cvetita Herbal pre viac energie a vitality v každodennom živote.
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Výživové údaje
- Pozrite si obal
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Cvetita Herbal
- Obchodný názov
- Cvetita Bylinné Leuzea Max
- Výrobca
- Cvetita Herbal
- Počet kusov
- 100
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- EAN kód
- 3800500950037
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Výživové údaje
- Pozrite si obal
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Cvetita Herbal
- Obchodný názov
- Cvetita Bylinné Leuzea Max
- Výrobca
- Cvetita Herbal
- Počet kusov
- 100
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- EAN kód
- 3800500950037
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Cvetita Bylinn Tribulus Max
292,10 €/1l
29,21 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Cvetita Bylinn tablety Leuzea Max
832,83 €/1l
49,97 €
Predajca: NutraBestBG

Cvetita Bylinn tablety Leuzea Max
1 238,67 €/1l
37,16 €
Predajca: NutraBestBG

Cvetita bylinn Tribulus + Ginkgo
320,30 €/1l
32,03 €
Predajca: NutraBestBG

Bioherba | Extrakt z korea Leuzea 60 mg
112,90 €/1l
11,29 €
Predajca: NutraBestBG

Cvetita Herbal Tribulus Max 1800 mg
627,80 €/1l
62,78 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Cvetita Bylinn bodliak Max
371,60 €/1l
37,16 €
Predajca: NutraBestBG

Neradin active kapsuly špeciálne pre potreby mužov, 70 kapsúl
868,15 €/1kg
46,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.
216,11 €/1kg
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Vitadote

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Postel s čalúneným čelom, rozmery 90x200 cm, sivá farba. Posteľ s úložným priestorom, možnosť využitia ako denná posteľ, rozkladacia sedačka, hosťovská posteľ. Rozkladacia
354,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Čierna
926,35 €
-190,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
735,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Homestyle4u Akustický panel 60x120, drevo, sivý, nástenné panely, panely do obývacej izby, stropné panely, obklady stien
2 198,00 €/1m
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Treking Bike v 28 palcoch - Bicykel pre mužov, chlapcov, ženy a mužov - Shimano 21 rýchlostí - Pánsky mestský bicykel - Pánsky bicykel.
324,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Serotalin Active Men | 60 kapsúl | Prírodné aktívne zložky pre aktívnych mužov
1 675,56 €/1l
60,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

HcaloryHC2-H 5KW-8KW Dieselové parkovacie kúrenie všetko v jednom 5L, automatický štart/stop, režim plateau 2500/5000m, bluetooth/diaľkové ovládanie/LCD, 12V/24V/220-240V
139,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Satisfymall

WISFOR Kovový stojan na palivové drevo Stojan na palivové drevo antracit XXL Záhradný prístrešok na palivové drevo 1,66 m³ do 400 kg Pomoc pri stohovaní palivového dreva v exteriéri
169,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Erexol doplnok stravy pre mužov 10 ks | Ginsenosidy Maca Zen Shen Zinok
38 610,00 €/1l
38,61 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Naftový ohrievač 12/230V s nepriamym spaľovaním 18183
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom

Posilňovacia lavica Hop-Sport HS-1065 + stôl na curl - vrátane sady závaží 75 KG: činka, tyč na curl a činka, závažia/váhové dosky
309,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Posilňovacia stanica Hop-Sport HS-1044K pre domácnosť - multifunkčná posilňovacia stanica s lanom a stolom na sťahovanie a krútenie latiek a motýlik, vrátane 66 kg závažia
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

plynový gril tepro Bloomfield, 2 horáky, každý s výkonom cca 3 kW, grilovacia plocha: cca 40,5 x 44,5 cm
322,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

tillvex altánok 3x3m antracitový vodeodolný | pop-up skladací altánok výškovo nastaviteľný | záhradný stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na záhradu
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

ELITE - KAMENNÝ BAZÉN - 3,66 x 0,91 m, kamenný dizajn
181,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi užitočné
Objem 0,1 lPočet kusov 100Hmotnosť 0,1 kg
S kvapkami som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 lPočet kusov 100Hmotnosť 0,1 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg