5,0



Na základe 2 hodnotení
BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl
5%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 4. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 4. októbra
Zľavu poskytuje Pharmacygreek
Zľavu poskytuje Pharmacygreek
27,97 €
196,27 € / 1kg
plus 4,99 € poštovné
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl2 897,65 €/1kg
49,26 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Ďalšie informácie o reklame
Nucleoplex doplnok stravy 45 kapsúl23,09 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Prostatický doplnok stravy 60 kapsúl379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Enzymedica doplnky stravy Beanassist, BI826850,45 €/1l
10,09 €
Predajca: medpak_shop

Priorin kapsuly pre výživové potreby vlasového korienka, 30 kapsúl
630,42 €/1l
15,13 €
Predajca: AbisZ-Markt

BAYER Priorin Extra Vitamin - Liečba proti vypadávaniu vlasov pre rast vlasov - 30
17,16 €
Predajca: Pharmacygreek

Priorin kapsuly na hormonálne dedičné poruchy rastu vlasov a vypadávanie vlasov u žien, 270 kapsúl
383,33 €/1kg
115,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Zahnco24

Priorin kapsuly na hormonálne dedičné poruchy rastu vlasov a vypadávanie vlasov u žien, 270 kapsúl
434,50 €/1l
91,68 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Orthomol Pro 6 kapsúl - s kombináciou vybraných črevných symbiontov a vitamínu C, 10 denných dávok
540,54 €/1kg
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zahnco24

Elevit 1 tablety na plodnosť a tehotenstvo, 60 tabliet
318,36 €/1kg
35,02 €
Predajca: AbisZ-Markt

Biotín + zinok + selén pre pokožku vlasy a nechty, 120 St KAP
1 015,95 €/1kg
42,67 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Auranatura Brainfit Pro Capsules 30 kapsúl
977,02 €/1kg
24,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doplnok stravy Doppelherz Leber plus, 30 kapsúl
31,33 €/1kg
10,34 €
Predajca: AllYouNeed

H-TIN Hair Essentials, 90 kapsúl
499,45 €/1kg
36,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

natural elements Omega 3 – 180 kapsúl – 2000 mg rybieho oleja v dennej dávke – vo forme triglyceridov s obsahom EPA a DHA – laboratórne testované, dôkladne čistené
224,98 €/1kg
54,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ActivLab Essepatil Extra - Výživový doplnok, 60 kapsúl
82 714,28 €/1kg
5,79 €
Predajca: medpak_shop

Colway Colvita 120 kapsúl + 100 kapsúl c-olway doplnok stravy
93 000,00 €/1l
93,00 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Doplnok stravy pre vlasy Cheveux Luxéol, 90 kapsúl
301,35 €/1kg
60,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Doplnok stravy VitaCare Complex multivitamín, 90 kapsúl
76,67 €/1kg
29,90 €
Predajca: VitaCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vypadávanie vlasov
Biotín, L-cystín, extrakt z prosa, vitamín B5, extrakt z moruše
Posilňuje vlasy
Ideálne pre sezónne vypadávanie vlasov
Bez lepku a laktózy
Pre dospelých a deti od 12 rokov
Pre mužov a ženy
Priorin Extra je doplnok stravy s dôležitými živinami pre zdravé vlasy a na liečbu vypadávania vlasov. Obsahuje biotín, L-cystín, extrakt z prosa a vitamín B5.
Biotín je vitamín posilňujúci vlasy a nevyhnutný pre zdravie vlasov*, nechtov a pokožky. Cystín je aminokyselina obsahujúca síru, dôležitý stavebný prvok vlasového keratínu a nechtov. Extrakt z prosa obsahuje vitamíny B komplexu, minerály a stopové prvky ako zinok a mastné kyseliny, ktoré stimulujú pokožku hlavy. Vitamín B5 je súčasťou komplexu vitamínov B a posilňuje vlasy od korienkov.
Priorin Extra stimuluje rast vlasov, posilňuje vlasy a pôsobí proti vypadávaniu vlasov.
Vhodné pre mužov aj ženy, ideálne pri sezónnom vypadávaní vlasov.
APLIKÁCIA
2 kapsuly Priorin® Extra denne počas 3-6 mesiacov zlepšujú stav vašich vlasov.
- Zloženie
- Olej z pšeničných klíčkov, glycerín, želatína, žltý včelí vosk, pantotenát vápenatý, lecitín, oxid horečnatý, E171, E172, vanilín, P-metoxyacetofenón, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom.
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- Bayer
- Obchodný názov
- Bayer
- Výrobca
- Počet kusov
- 60
- Odporúčania pre konzumáciu
- 2 kapsuly Priorin® Extra denne počas 3-6 mesiacov zlepšujú stav vašich vlasov.
- EAN kód
- 5200309852125
- Zloženie
- Olej z pšeničných klíčkov, glycerín, želatína, žltý včelí vosk, pantotenát vápenatý, lecitín, oxid horečnatý, E171, E172, vanilín, P-metoxyacetofenón, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom.
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- Bayer
- Obchodný názov
- Bayer
- Výrobca
- Počet kusov
- 60
- Odporúčania pre konzumáciu
- 2 kapsuly Priorin® Extra denne počas 3-6 mesiacov zlepšujú stav vašich vlasov.
- EAN kód
- 5200309852125
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Priorin Liquid, 50 ml roztoku
532,40 €/1l
26,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dvojkolesová kolobežka pre mladých dospelých - s tlmičom - HyperMotion Skyline - čierna, hliník - 100 kg
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml
56 111,11 €/1kg
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Vitastrong Kolagén s kyselinou hyalurónovou - 2000 mg - 180 tabliet - koenzým Q10, biotín, vitamín C a D - podporuje pokožku, kĺby, vlasy a kosti
60,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Priorin kapsuly pre výživové požiadavky vlasového koreňa, 120 kapsúl
502,02 €/1l
47,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

Priorin kapsuly pre výživové potreby vlasového korienka, 30 kapsúl
630,42 €/1l
15,13 €
Predajca: AbisZ-Markt

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml
200,57 €/1kg
59,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilňujúci kondicionér proti vypadávaniu vlasov 200ml
28,81 €/1kg
28,81 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: YourFragrance

Priorin kapsuly na hormonálne dedičné poruchy rastu vlasov a vypadávanie vlasov u žien, 270 kapsúl
434,50 €/1l
91,68 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 492,76 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Esperanza EKD002, Čierna, Priehľadná, Biela, Plast, 75 °C, 35 °C, 250 W
25,52 €
Predajca: esol

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
Generálne opravený
385,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Perfektné, ak má niekto Hachimotovu chorobu
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg