chlieb Dosenbrot, celozrnný ražný chlieb, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu zásoby. Nemecký ekologický certifikát: DE-ÖKO-001

38,00 €

76,00 € / 1kg

plus 14,90 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – pi 9. októbra
Naše najlepšieponuky
Chleby a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
27,96 €/1kg
7,27 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
12,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Organický chrumkavý chlieb z pohánky a quinoy
Organický chrumkavý chlieb z pohánky a quinoy
0,02 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká príchuť 250g
Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká príchuť 250g
9,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionálna chlebová špecialita 500g
Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionálna chlebová špecialita 500g
4,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
Mestemacher Náš čistý ovsený chlieb s vybranými olejnatými semenami 300g
13,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mestemacher Vestfálsky chlieb Pumpernickel Delicacy 250g
Mestemacher Vestfálsky chlieb Pumpernickel Delicacy 250g
6,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
11,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,71 €
-37%
2,96 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
10,40 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre TastyBasics Roggebrood 500 g – Čerstvý, výdatný ražný chlieb, všestranný a zdravý
TastyBasics Roggebrood 500 g – Čerstvý, výdatný ražný chlieb, všestranný a zdravý
9,64 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre E'sener ražný chlieb demeter 500g
E'sener ražný chlieb demeter 500g
10,46 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre celozrnný chlieb pre bábätká – špaldový, 200 g, balenie 3 kusov
celozrnný chlieb pre bábätká – špaldový, 200 g, balenie 3 kusov
16,95 €/1kg
10,17 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Nízkosacharidový chlieb - výdatný 200g
Nízkosacharidový chlieb - výdatný 200g
39,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,80 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Davert slnečnicový chlieb, balenie po 3 kusoch (3 x 500 g) -
Davert slnečnicový chlieb, balenie po 3 kusoch (3 x 500 g) -
7,45 €/1kg
11,18 €
Predajca: taleoo
CHLEB ESSEŃSKI ŻYTNI BIO 400 g - TERRASANA
ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
18,50 €/1kg
7,40 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Chlieb - ovsený 200g
Chlieb - ovsený 200g
17,20 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,44 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Nairn's Original Bezlepkový chlieb 150 g - Chrumkavý chlieb bez lepku
Nairn's Original Bezlepkový chlieb 150 g - Chrumkavý chlieb bez lepku
49,73 €/1kg
7,46 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vychutnajte si čerstvý, ručne vyrábaný chlieb v plechovke: celozrnný ražný, ražná zmes, siedmikornový, zemiakový, špalda alebo medovo-orechový – priamo z pekárne Bucheckchen z Drážďan!

 My v ekologickej pekárni a cukrárni Bucheckchen klademe najväčší dôraz na prírodné ingrediencie z kontrolovaného ho poľnohospodárstva (DE-ÖKO-001). Náš chlieb je pečený s láskou a tradičným prírodným kyslým cesto, čo mu dodáva jedinečnú chuť a dlhú trvanlivosť. Všetky naše chleby sú vegánske a vyrábajú sa bez umelých prísad alebo konzervačných látok.

 

5 rokov trvanlivosti | Ihneď pripravený na konzumáciu | Bez chladenia | 100% vegánsky | Bez konzervačných látok | 100% ekologický (DE-ÖKO-001)

6 × 400 g celozrnného ražného chleba

Výrazný celozrnný chlieb vyrobený zo 100% celozrnnej ražnej múky. Ideálny na sýtu jedlo.

Zloženie: celozrnná ražná múka*, voda, jedlá soľ.

Výživové hodnoty na 100g:

Energia: 857 kJ / 203 kcal | Tuky: 1,1 g | z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g

Sacharidy: 38 g | z toho cukry: 0,6 g | Bielkoviny: 5,7 g | Soľ: 1,4 g

 (*) z kontrolovaného ho poľnohospodárstva.

Poznámka: Podľa údajov výrobcu je trvanlivosť 5 rokov (rozhodujúce je dátum spotreby na plechovke). Z praxe sa ukazuje, že chlieb, ak je neotvorený a správne uskladnený, môže byť aj výrazne dlhšie trvanlivý, aj keď to nie je explicitne uvedené na plechovke. Rozhodujúci je však vždy vytlačený dátum minimálnej trvanlivosti. Pretože náš chlieb je denne čerstvo pečený, presný dátum spotreby sa môže mierne líšiť.

Zloženie
Celozrnná ražná múka*, voda, kuchynská soľ.
Výživové údaje
Výživové hodnoty-------------------na 100 g Energetická hodnota (v kJ/kcal):----------857/203 Tuky (v g):----------------------1,1 z toho nasýtené mastné kyseliny (v g):---0 Sacharidy (v g):----------38 z toho cukry (v g):-----------0,6 Bielkoviny (v g):-------------------5,7 Soľ (v g): ---------------------1,4
Alergény
Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne raž a výrobky z nej
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Biokonditorei & Bäckerei Bucheckchen Willhelm-Franke-Str. 36 01219 Dresden
Obchodný názov
Ekologické konzervy celozrnného ražného chleba
Výrobca
Biokonditorei & Bäckerei Bucheckchen
Model
Bio Dosen Brot
EAN kód
4260063360008

Zloženie
Celozrnná ražná múka*, voda, kuchynská soľ.
Výživové údaje
Výživové hodnoty-------------------na 100 g Energetická hodnota (v kJ/kcal):----------857/203 Tuky (v g):----------------------1,1 z toho nasýtené mastné kyseliny (v g):---0 Sacharidy (v g):----------38 z toho cukry (v g):-----------0,6 Bielkoviny (v g):-------------------5,7 Soľ (v g): ---------------------1,4
Alergény
Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne raž a výrobky z nej
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Biokonditorei & Bäckerei Bucheckchen Willhelm-Franke-Str. 36 01219 Dresden
Obchodný názov
Ekologické konzervy celozrnného ražného chleba
Výrobca
Biokonditorei & Bäckerei Bucheckchen
Model
Bio Dosen Brot
EAN kód
4260063360008
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nekysnutý klasický chlieb Jerusalem Matzos 500 g
Nekysnutý klasický chlieb Jerusalem Matzos 500 g
10,00 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
5,00 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.
Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.
19,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: LaProve
Obrázok produktu pre Nízkosacharidový chlieb - jemný 160g
Nízkosacharidový chlieb - jemný 160g
27,38 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
4,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre chlieb Dosenbrot z pšeničnej múky špaldy, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecká  ekologického produktu: DE-ÖKO-001, Obrázok generovaný UI
chlieb Dosenbrot z pšeničnej múky špaldy, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecká ekologického produktu: DE-ÖKO-001
76,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: Leyla_Corner
Obrázok produktu pre chlieb Siebenkorn, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecký certifikát ekologického poľnohospodárstva: DE-ÖKO-001, Obrázok generovaný UI
chlieb Siebenkorn, 6 ks po 400 g, vegánsky, trvanlivosť 5 rokov, vhodný na kempovanie, outdoorové aktivity a pre prípravu na núdzové situácie. Nemecký certifikát ekologického poľnohospodárstva: DE-ÖKO-001
76,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: Leyla_Corner
Obrázok produktu pre Pasta kawiorowa z wędzonej ikry ryb dorszowatych 100 g
Pasta kawiorowa z wędzonej ikry ryb dorszowatych 100 g
36,36 €/1kg
4,90 €
-18%
4,00 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Šüttelbrot z regiónu Južného Tirolska, 170g |produkt prémiovej kvality
Šüttelbrot z regiónu Južného Tirolska, 170g |produkt prémiovej kvality
32,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,48 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g
Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g
12,67 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Schnitzer Chlieb zrnitý430g
Schnitzer Chlieb zrnitý430g
12,74 €/1kg
5,48 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schär Meisterbäckers Vital 350g
Schär Meisterbäckers Vital 350g
10,94 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,83 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
23,93 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Celozrnné špaldové rožky 300 g
Celozrnné špaldové rožky 300 g
17,43 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dinkelové sucháre 200g | PURAL
Dinkelové sucháre 200g | PURAL
12,15 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
2,43 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉ HAMBURGEROVÉ BOLKY S ĽANOVÝM SEMIENKOM (2 ks) 140 g - INCOLA
BEZLEPKOVÉ HAMBURGEROVÉ BOLKY S ĽANOVÝM SEMIENKOM (2 ks) 140 g - INCOLA
28,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,95 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Rustikálna žemľa 360g
Rustikálna žemľa 360g
9,92 €/1kg
3,57 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Krambals Bruschetta Brotchips Krémový syr 70 g
Krambals Bruschetta Brotchips Krémový syr 70 g
28,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
2,02 €
-9%
1,82 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Brandt 70103909 Brandt Brandenzwieback sušienky 50x 2 ks.
Brandt 70103909 Brandt Brandenzwieback sušienky 50x 2 ks.
29,48 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,71 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
7,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chlieb s kminom 1 x 500 g
Chlieb s kminom 1 x 500 g
5,76 €/1kg
2,88 €
Predajca: ADI_Global_Store
Obrázok produktu pre Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross
Pšeničný chrumkavý chlieb Light&Cross
14,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervačná látka, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervačná látka, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
12,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,96 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
61,35 €/1kg
12,27 €
Predajca: LaProve
Obrázok produktu pre Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
16,27 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Reis-Brot geschnitten 500g
Reis-Brot geschnitten 500g
12,78 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,39 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
Wasa ražný tradičný celozrnný chlieb s prírodným kváskom 235g
12,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre PUMPERNICKEL500 g - TERRASANA
PUMPERNICKEL500 g - TERRASANA
9,82 €/1kg
4,91 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre F.lli Carta Sardínsky chlieb 250g
F.lli Carta Sardínsky chlieb 250g
21,20 €/1kg
5,30 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Organický chrumkavý chlieb z pohánky a quinoy
Organický chrumkavý chlieb z pohánky a quinoy
0,02 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 6. septembra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.
Japonské arašidy 1 kg Taitto z Mexika Obalené sójovou príchuťou.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: LaProve
19,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
Pravé mexické vegánske tortilly s nixtamalom 800 g a 500 g, vegánske, bez Gmo, bez lepku
22,49 €
Predajca: LaProve
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
Chilli Guajillo, celé kúsky, sušené na slnku, 200g
12,27 €
Predajca: LaProve
61,35 €/1kg
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA
BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,97 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g
Lajkonik Krakersy Reverses solené 100 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Krakersy Bekon Laj 100 g
Krakersy Bekon Laj 100 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
59,90 €/1kg
CHLEB ESSEŃSKI ŻYTNI BIO 400 g - TERRASANA
ESSENSKÝ RAŽNÝ CHLIEB, 400 g - TERRASANA
7,40 €
Predajca: Biogo
18,50 €/1kg
Obrázok produktu pre BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g
BeKeto, keto chlieb bez gluténu, 190 g
6,39 €
Predajca: medpak_shop
31,95 €/1kg
Obrázok produktu pre ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
ŠPALOVÁ PIADINA (4 ks) 260 g - LAIDEA
7,27 €
Predajca: superbrandshop
27,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
3,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Midas Pappadums s čiernym korením Indický snack 110g
Midas Pappadums s čiernym korením Indický snack 110g
3,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,74 €/1kg
Obrázok produktu pre TORTILLA WRAPS(6 ks) 240 g - AMAIZIN
TORTILLA WRAPS(6 ks) 240 g - AMAIZIN
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
Maretti Bruschette chrumky s príchuťou paradajok, olív a oregana 150g
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Leimer strúhanka z extra pečeného pšeničného chleba typu 1050 5000g
Leimer strúhanka z extra pečeného pšeničného chleba typu 1050 5000g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
16,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,30 €/1kg
CHLEB KRÓLEWSKI CIEMNY Z ZIARNAMI KROJONY BEZGLUTENOWY 250 g - BALVITEN
KINGDOM Chlieb s obilím rezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Bagely so sezamovými semienkami Bez lepku 150g
Bagely so sezamovými semienkami Bez lepku 150g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g
Chlieb Sultana nakrájaný na plátky bez lepku 400g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepkový toast 400g
Bezlepkový toast 400g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
5,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,47 €/1kg
Obrázok produktu pre Silphium Garum X remake starorímskej salsy 220ml
Silphium Garum X remake starorímskej salsy 220ml
8,18 €
Predajca: LaProve
27,27 €/1kg