Už len 3 kusy za túto cenu
Sada Nuxe Huile Prodigieuse Or – všestranné telové oleje, vhodné na celé telo, 2 ks po 12 ml *vzorka
2,68 €
223,33 € / 1l
plus 4,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Ošetrovacie oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
PURE CHEMICAL | Moringový olej, prvotriedna kvalita, 1000 ml79,70 €/1l
79,70 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

Ďalšie informácie o reklame
PURE CHEMICAL | Rakytníkový olej 0,5 l lisovaný za studena103,74 €/1l
51,87 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Ďalšie informácie o reklame
PURE CHEMICAL | Jojobový olej | lisovaný za studena | nerafinovaný | 500 ml58,80 €/1l
29,40 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Ďalšie informácie o reklame
Olej na telo Bio Oil, 200 ml139,95 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nuxe Huile Prodigieuse Neroli Vynikajúci suchý olej, 100 ml
251,60 €/1l
25,16 €
Predajca: PerfumTraders

Bavlníkový olej Nacomi s pipetou, 50 ml
176,80 €/1l
8,84 €
Predajca: MANADA

Benecos, mandľový olej, telové mlieko, 100 ml (2 kusy)
179,80 €/1l
17,98 €
Predajca: taleoo

HT26 – Bieliaci olej, prípravok s maximálnou koncentráciou, 220 ml
36,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Granátové jablko - Regeneračný ošetrujúci olej 100 ml v balení 5 ks
272,50 €/1l
136,25 €
Predajca: taleoo

Benecos, olej z makadamiového orecha, telový olej, 100 ml (2 kusy)
179,80 €/1l
17,98 €
Predajca: taleoo

Benecos, olej z jadrovcov broskýň, telový olej, 100 ml (2 kusy)
139,80 €/1l
13,98 €
Predajca: taleoo

Jojobový olej lisovaný za studena 100 ml
92,57 €/1kg
16,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

BEYSTON Ricínový olej 50 ml – pre pleť
227,80 €/1l
11,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,39 €
Predajca: BEYSTON

Joolea - Čistiace telové mlieko s marhuľovým olejom pre suchú a citlivú pokožku, 150 ml
22,87 €/1l
3,54 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,43 €
Predajca: MANADA

Avokádový olej Benecos, olej na telo, 100 ml (10)
89,90 €
Predajca: taleoo

Etja Olejek jojoba 50 ml
110,00 €/1l
18,85 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,50 €
Predajca: Katomix

Telové mlieko - mandľový olej 100 ml | BENECOS
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

BIO OLJA - BIO Šípkový olej, za studena lisovaný, nerafinovaný, 50 ml
121,40 €/1l
6,07 €
Predajca: LaRoseCare

Kneippov vyhladzujúci ošetrujúci olej 100 ml
237,40 €/1l
23,74 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nacomi Olej rokitnikowy z pipetą, 50 ml
147 142,85 €/1kg
10,30 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nuxe Huile Prodigieuse Or je ľahké telové olej, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú a hladkú. Má hydratačné a výživné účinky a pomáha zlepšiť celkový vzhľad a textúru pokožky. Môže sa používať na celom tele, vrátane tváre, a je vhodný pre všetky typy pleti. Hydratuje, chráni pokožku pred suchosťou a dodáva jej hladkú textúru a zdravý lesk. Pre relaxačný a omladzujúci zážitok ho môžete použiť aj na masáž. Ľahko sa aplikuje, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov ho môžete používať denne.
Použitie: Na správne použitie oleja Nuxe Huile Prodigieuse, odporúča sa aplikovať ho po kúpaní alebo sprche, keď je vaša pokožka ešte vlhká. To pomáha udržať vlhkosť a zabezpečuje, že olej bude úplne absorbovaný pokožkou. Vezmite malé množstvo oleja, približne veľkosti mince, a zahrejte ho medzi dlaniami, predtým ako ho nanesiete na pokožku. Najprv vmasírujte olej do končatín, potom prejdite k hornej časti tela a nakoniec k tvári. Venujte zvláštnu pozornosť suchým alebo drsným oblastiam, ako sú lakte, kolená a päty. Olej je potrebné dôkladne vmasírovať, kým sa úplne nevstrebá. Pre optimálne výsledky sa odporúča aplikácia aspoň raz denne, ideálne ráno alebo večer.
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 12 ml
- Zloženie
- Caprylový/kaprylový triglycerid, olej zo semien makadamie (Macadamia integrifolia), olej zo semien liesky vlašskej (Corylus avellana), olej zo semien borievky obyčajnej (Borago officinalis), olej zo sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), olej zo semien kamélie čajovníkovej (Camellia oleifera), extrakt z kvetov, listov a stoniek Hypericum perforatum, extrakt z listov rozmarínu lekárskeho (Rosmarinus officinalis), tokoferol, parfum, sľuda, oxid titaničitý (CI 77891), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77492), oxidy železa (CI 77499), linalool, limonén, citronellol, geraniol, benzylsalicylát
- Výrobca
- EAN kód
- 3264680036408
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 12 ml
- Zloženie
- Caprylový/kaprylový triglycerid, olej zo semien makadamie (Macadamia integrifolia), olej zo semien liesky vlašskej (Corylus avellana), olej zo semien borievky obyčajnej (Borago officinalis), olej zo sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), olej zo semien kamélie čajovníkovej (Camellia oleifera), extrakt z kvetov, listov a stoniek Hypericum perforatum, extrakt z listov rozmarínu lekárskeho (Rosmarinus officinalis), tokoferol, parfum, sľuda, oxid titaničitý (CI 77891), oxidy železa (CI 77491), oxidy železa (CI 77492), oxidy železa (CI 77499), linalool, limonén, citronellol, geraniol, benzylsalicylát
- Výrobca
- EAN kód
- 3264680036408
Hodí sa k tomu

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 80 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Duvet all-season duvet 135 x 200 cm - duvet bed cover quilt duvet quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
10,38 €
Predajca: Amazinggirl

Obdĺžnikový jedálenský stôl Tribesigns pre 6-8 osôb, 200 cm drevený stôl vo vidieckom štýle s robustnými kovovými nohami a drevenou doskou (len stôl)
219,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

Ortopedický vankúš 40x80 s prémiovou obliečkou na vankúš
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Posteľná bielizeň – 200 x 200 cm – obliečka na perinu a obliečky na vankúše – kvetinový vzor – SELEDIN – mikrovlákno bavlna – 2 obliečky na vankúše 70 x 80 cm
21,36 €
Predajca: CottonMarket

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Nuxe Huile Prodigieuse, multifunkčné kvetinové telové olejové sérum pre tvár, telo a vlasy, 50 ml *Vzorka
235,80 €/1l
11,79 €
Predajca: NutraBestBG

Ortopedický vankúš z pamäťovej peny – profilovaný vankúš – vankúš s výrezom na krk – ergonomický vankúš pre lepší spánok
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

UISEBRT Stolový krb na etanol z nehrdzavejúcej ocele Stolový krb na bioetanol Stolový krb Deco Fire Fire Glass Fire na vnútorné a vonkajšie použitie vrátane hasiaceho prístroja Obdĺžnikový typ C
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Nuxe Nuxuriance Ultra Anti-Aging, bohatá pleťová krém, 50 ml *vzorka
757,60 €/1l
37,88 €
Predajca: NutraBestBG

Komfortec nepremokavý matracový chránič, 160x200 cm, matracový topper, priedušný matracový topper, ochrana matraca bez praskania, inkontinenčná podložka, biely
38,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Blumtal nepremokavý chránič matraca 90 x 200 cm - certifikovaný Oeko-Tex, priedušný chránič matraca, fixácia ťahom, bez praskania
21,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Matrac 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
189,99 €
Predajca: hatservice

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Granitan - Granitový drez - Drez 44,5x41,5 cm - Kuchynský drez čierny - s batériou a sifónom - TEOR
189,99 €
Predajca: Granitan

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nuxe, Huile Progigieuse Multi-Purpose, Body Oil, All Over The Body, 100 ml
161 066,66 €/1kg
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

Balenie 20 vákuových vriec na oblečenie so vzduchotesným ventilom a ručnou pumpou - STORAGEBAG
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Skladací prepravný vozík Gardlov 23084
50,00 €
Predajca: Ekoflam

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
149,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
249,99 €
Predajca: hatservice

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 20 litrov
421,79 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
21,09 €/1l

PURE CHEMICAL | Esenciálny olej z čajovníka 1L



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
302,71 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
302,71 €/1l

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 10 litrov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
205,44 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
20,54 €/1l

PURE CHEMICAL | Neemový olej | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 5 litrov
119,06 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
23,81 €/1l

PURE CHEMICAL | Sladký | Mandľový olej | prírodný | 10 litrov
117,04 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
11,70 €/1l

PURE CHEMICAL - Rakytníkový olej 1 liter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
92,65 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
92,65 €/1l

Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - zahusťujúca kúra pre pokožku hlavy
79,99 €
Predajca: Keratinshop
888,78 €/1l

PURE CHEMICAL | Tsubaki olej | japonská kamélia | nerafinovaný | lisovaný za studena | 100 ml
90,80 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
908,00 €/1l

PURE CHEMICAL | Tsubaki olej | japonská kamélia | nerafinovaný | lisovaný za studena | 1 liter
90,80 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
90,80 €/1l

PURE CHEMICAL | Moringový olej, prvotriedna kvalita, 1000 ml
79,70 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
79,70 €/1l

PURE CHEMICAL | Ricínový olej | nerafinovaný | lisovaný za studena | prírodný z Indie | 5 litrov
65,07 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
13,01 €/1l

Esenciálny olej EUKALYPTUS OIL 1 liter



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
57,99 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
57,99 €/1l

PURE CHEMICAL | Čistý chemický produkt Pine Oil 0,5L
59,91 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
119,82 €/1l

Esenciálny olej z pomaranča, prírodný, 0,5 l
62,15 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
124,30 €/1l

PURE CHEMICAL | Rakytníkový olej 0,5 l lisovaný za studena



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,87 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
103,74 €/1l

Esenciálny olej BERGAMOTTE 0,5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
49,50 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
99,00 €/1l

PURE CHEMICAL | Jojobový olej | lisovaný za studena | nerafinovaný | 1 liter
53,97 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
53,97 €/1l

PURE CHEMICAL | olej z malinových semien | nerafinovaný | prírodný | lisovaný za studena | 500 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
41,06 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
82,12 €/1l

Eukalyptový esenciálny olej, prírodný, 0,5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
39,37 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
78,74 €/1l

PURE CHEMICAL | Tsubaki olej | kamélia | nerafinovaný | lisovaný za studena + dávkovač | 0,5 litra
46,61 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
93,22 €/1l