5,0



Na základe 1 hodnotenia
MARLENKA® Duopack Mix Medová torta 1 x s vlašskými orechmi, 1 x s kakaom - Balenie po 2, perník, torta, zákusok (2 x 800 g)
25,38 €
15,86 € / 1kg
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Iné sladké pečivo a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
1xPravé mexické tortilly s Nixtamal 500g Vegánske, bez GMO, bezlepkové s držiakom na taco 19x3x4 cm23,98 €/1kg
11,99 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
2x pravé mexické tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov56,00 €/1kg
28,00 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
Leimer Natural Croutons Bon Appétit 100g18,00 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kit Kat Strawberry151,54 €/1kg
24,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,61 €
Predajca: AllYouNeed

Medové guličky MARLENKA® 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® 4 kusy za cenu 3 - Medové guličky s vlašskými orechmi (4 x 235 g)
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

Medová roláda MARLENKA® s čučoriedkami 300 g
27,63 €/1kg
8,29 €
Predajca: eMarlenka

Viedenská medová torta MARLENKA® 800 g
18,17 €/1kg
14,54 €
Predajca: eMarlenka

Marlenka® Medové guličky s vlašskými orechmi - Výhodné balenie 6+2 (8 x 235 g)
23,27 €/1kg
43,75 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové guličky s vlašskými orechmi - balenie po 2, guličky, kúsky, gule (2 x 235 g)
28,28 €/1kg
13,29 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Malý mix medových produktov - Medová torta s vlašskými orechmi (800 g), medové guličky (235 g), medová tyčinka (50 g) a medová tartaletka s vlašskými orechmi (100 g)
20,01 €/1kg
23,71 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Výhodné balenie 3+1 Medová torta s vlašskými orechmi - Medová torta, koláč, zákusok (4 x 800 g)
13,63 €/1kg
43,63 €
Predajca: eMarlenka

Marlenka® Medová torta mix výhodné balenie 6+2 - Medová torta, Torta, Zákusok (8 x 800 g)
13,63 €/1kg
87,25 €
Doprava zdarma
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Medová torta s vlašskými orechmi Výhodné balenie - Balenie po 3, medová torta, torta, zákusok (3 x 800 g)
14,39 €/1kg
34,54 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Honey Snack s vlašskými orechmi 20 x 50 g, veľké balenie sladkostí
22,50 €/1kg
22,50 €
Predajca: eMarlenka

3+1 MARLENKA® Viedenské medové guľôčky 4 x 235 g
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

Čokoládové bonbóny MARLENKA – darčekové balenie 90 g
75,89 €/1kg
6,83 €
Predajca: eMarlenka

Medový tortík MARLENKA® s kakaom 100 g
27,10 €/1kg
2,71 €
Predajca: eMarlenka

Triopack MARLENKA Kakaovo-medové guľôčky 3 x 235 g
25,72 €/1kg
18,13 €
Predajca: eMarlenka

Žito - prírodný kvások 150g balenie 2
30,53 €/1kg
9,16 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
TRADIČNÁ ZNAČKA – MARLENKA - Tradičná značka s lahodnou históriou: Vychutnajte si kúsok autentickej histórie s touto ikonickou značkou, ktorá sa môže pochváliť tradíciou dlhšou ako 60 rokov. Každý kúsok MARLENKY v sebe ukrýva tajomstvo, ktoré sa odovzdáva z generácie na generáciu.
RUČNE VYRÁBANÉ S VÁŠŇOU – Vyrobené s vášňou a láskou: Každá MARLENKA je pripravená s starostlivosťou a vášňou pre zaistenie vynikajúcej kvality a autentickej chuti. Každý kus sa vyrába podľa tradičných receptúr a zo starostlivo vybraných prírodných surovín.
JEDINEČNÝ ZÁŽITOK CHUTI – Jedinečný chuťový zážitok: MARLENKA je synonymom pre dokonalú chuť. Ponorte sa do bohatej a jemnej fúzie medových plátov, intenzívnej orechovej plnky a nadýchaného cesta. Každý kúsok je majstrovské dielo, ktoré sa rozplýva na jazyku.
DLHÁ TRVANLIVOSŤ – Dátum spotreby najmenej 6 týždňov. Vďaka tomu máte doma vždy po ruke MARLENKA dobroty pre každú nečakanú návštevu. Vďaka dlhej trvanlivosti sú tiež perfektným produktom do každej kaviarne.
CELOSVETOVO OBĽÚBENÁ – Obľúbená po celom svete: MARLENKA si získala srdcia gurmánov po celom svete. Nie je to len jedinečný zážitok pre vaše chuťové poháriky, ale aj ideálny darček pre vašich blízkych. Ochutnajte túto celosvetovo uznávanú značku a zistite, prečo je vo svete dezertov tak obľúbená.
- Skladovanie a použitie
- 2 - 24 stupňov
- Zloženie
- Zloženie: cukor, pšeničná múka, plnotučné mlieko, margarín [palmový tuk*, voda, plne stužený kokosový tuk, repkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných jedlých kyselín, lecitín), jedlá soľ, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová)], celé vajcia, glukózový sirup, med 5%, repkový olej, vlašské orechy 1,4%, voda, karamelový cukrový sirup 0,4%, kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), maslo, prírodná karamelová aróma, nízkotučné kakao 0,1%, aróma.
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 1 784 kJ / 426 kcal, tuky: 21 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 12 g, sacharidy: 51 g, z toho cukry: 38 g, bielkoviny: 6,0 g, soľ: 0,40 g
- Hmotnosť
- 1600 g
- Potravinársky podnik
- Marlenka
- Obchodný názov
- Marlenka
- Výrobca
- Marlenka
- EAN kód
- 8594071653279
- Skladovanie a použitie
- 2 - 24 stupňov
- Zloženie
- Zloženie: cukor, pšeničná múka, plnotučné mlieko, margarín [palmový tuk*, voda, plne stužený kokosový tuk, repkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných jedlých kyselín, lecitín), jedlá soľ, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová)], celé vajcia, glukózový sirup, med 5%, repkový olej, vlašské orechy 1,4%, voda, karamelový cukrový sirup 0,4%, kypriaca látka (hydrogénuhličitan sodný), maslo, prírodná karamelová aróma, nízkotučné kakao 0,1%, aróma.
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 1 784 kJ / 426 kcal, tuky: 21 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 12 g, sacharidy: 51 g, z toho cukry: 38 g, bielkoviny: 6,0 g, soľ: 0,40 g
- Hmotnosť
- 1600 g
- Potravinársky podnik
- Marlenka
- Obchodný názov
- Marlenka
- Výrobca
- Marlenka
- EAN kód
- 8594071653279
Hodí sa k tomu

MARLENKA® 4 kusy za cenu 3 - Medové guličky s vlašskými orechmi (4 x 235 g)
23,28 €/1kg
21,88 €
Predajca: eMarlenka

Medová torta MARLENKA® s vlašskými orechmi 800 g
15,34 €/1kg
12,27 €
Predajca: eMarlenka

Medové guličky MARLENKA® 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

Medové guličky MARLENKA® s kakaom 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

Medová torta MARLENKA® s kakaom 800 g
18,17 €/1kg
14,54 €
Predajca: eMarlenka

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Bezgluténová medová torta MARLENKA® s vlašskými orechmi 800 g
18,17 €/1kg
14,54 €
Predajca: eMarlenka

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Hermia Concept, SV24Y200, obedový servis, obedový servis (24 kusov), biela, porcelán, 25 x 25 x 2 cm
105,93 €
-3,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Marlenka® Medová torta mix výhodné balenie 6+2 - Medová torta, Torta, Zákusok (8 x 800 g)
13,63 €/1kg
87,25 €
Doprava zdarma
Predajca: eMarlenka

Bezgluténové medové guličky MARLENKA® 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

Paris Corner Minya Woda Perfumowana 100ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Medová roláda MARLENKA® s kakaom a malinami 300 g
27,63 €/1kg
8,29 €
Predajca: eMarlenka

MARLENKA® Výhodné balenie 3+1 Medová torta s vlašskými orechmi - Medová torta, koláč, zákusok (4 x 800 g)
13,63 €/1kg
43,63 €
Predajca: eMarlenka

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,71 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sendez 6 pohárov na latte macchiato 300 ml s rukoväťou a 6 lyžičiek z nehrdzavejúcej ocele Poháre na kávu Poháre na čaj
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Revolution Beauty 24 produktov adventnho kalendra, darekov sada s leskom na pery, maskami na pery, tetcami a glom na oboie, vegnsky a bez krutosti
57,39 €
Predajca: Zeitburg

Pohár na biele pivo Erdinger 0,5 l
74,95 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Wunder-Baum Summer Bavlna, Modrá, Auto, 1 kusov
3,22 €/1kg
1,61 €
Predajca: LAVONIO

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

JW multifunkčný gril "OSLO" 2341
263,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

MARLENKA® Výhodné balenie 3+1 Medová torta s kakaom - Medová torta, koláč, zákusok (4 x 800 g)
13,63 €/1kg
43,63 €
Predajca: eMarlenka

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

2x pravé mexické tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
28,00 €
Predajca: LaProve
56,00 €/1kg

1xPravé mexické tortilly s Nixtamal 500g Vegánske, bez GMO, bezlepkové s držiakom na taco 19x3x4 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: LaProve
23,98 €/1kg

Ostmann vanilková aróma prísady na pečenie pre teplé a studené dezerty 20ml
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
142,00 €/1kg

Kit Kat Strawberry
24,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
151,54 €/1kg

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplňou 240g
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,21 €/1kg

Leimer Natural Croutons Bon Appétit 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,00 €/1kg

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,77 €/1kg