3,8



Na základe 4 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Courreges C parfémovaná voda unisex 100 ml550,00 €/1l
56,63 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Courreges C parfémovaná voda unisex 50 ml703,00 €/1l
36,36 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,15 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rasasi Hawas Majestic, parfémová voda, 100 ml, unisex404,50 €/1l
40,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Riiffs Shanaya parfémovaná voda pre ženy 100 ml159,00 €/1l
15,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tubbees Bubble Gum parfémovaná voda unisex 50 ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Grandeur Tubbees Bavlna Candy EDP 50 ml UNISEX
153,40 €/1l
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

Tubbees Chocolate Fudge parfémovaná voda unisex 50 ml
197,00 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Tubbees Tira Miss-You parfémovaná voda unisex 50 ml
218,60 €/1l
10,93 €
Predajca: NutraBestBG

GRANDEUR TUBBEES TRES LECHES EDP 50ML unisex parfumovaná voda
245,60 €/1l
12,28 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

GRANDEUR TUBBEES LEMON A-LICIOUS EDP 50ML unisex parfumovaná voda
205,60 €/1l
10,28 €
Predajca: Glamperfeu

Tubbees Strawberry Cheesecake parfémovaná voda unisex 50 ml
140,00 €/1l
7,38 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,00 €
Predajca: Glamperfeu

Hamidi Ghalya parfémovaná voda unisex 100 ml
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Adyan Namoos parfémovaná voda unisex 100 ml
167,70 €/1l
16,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Asdaaf Reem unisex parfumovaná voda 100 ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Anfar Masar parfémovaná voda unisex 200 ml
184,40 €/1l
36,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Riiffs Fareed parfémovaná voda unisex 100 ml
290,00 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Risala Florican parfémovaná voda unisex 100 ml
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu

Hamidi Ishq Forever parfémovaná voda pre ženy 100 ml
201,70 €/1l
20,17 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
1 009,63 €/1l
80,77 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda od značky Tubbees bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
- Model
- Tubbees Candy Pop
- Hmotnosť
- 0.498 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Grandeur
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 5055810099435
- Číslo od výrobcu
- 2068043
- Model
- Tubbees Candy Pop
- Hmotnosť
- 0.498 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Grandeur
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 5055810099435
- Číslo od výrobcu
- 2068043
Hodí sa k tomu

Grandeur Tubbees Bavlna Candy EDP 50 ml UNISEX
153,40 €/1l
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

Tubbees Bubble Gum parfémovaná voda unisex 50 ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tubbees Unicorn Vanilla parfémovaná voda unisex 50 ml
153,40 €/1l
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

Tubbees Chocolate Fudge parfémovaná voda unisex 50 ml
197,00 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Tubbees Cherry Luxe parfémovaná voda unisex 50 ml
153,40 €/1l
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml parfumovaná voda pre ženy
217,40 €/1l
21,74 €
Predajca: NutraBestBG

GRANDEUR TUBBEES TRES LECHES EDP 50ML unisex parfumovaná voda
245,60 €/1l
12,28 €
Predajca: Glamperfeu

Tubbees Candy Apple parfémovaná voda unisex 50 ml
636,40 €/1l
31,82 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Tubbees Sweet Caramel parfémovaná voda unisex 50 ml
281,40 €/1l
14,07 €
Predajca: somnia24

Tubbees Cookies & Cream parfémovaná voda unisex 50 ml
210,40 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

Marshmallow Dream - parfumovaná voda 100 ml Volare
229,00 €/1l
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tubbees Strawberry Cheesecake parfémovaná voda unisex 50 ml
140,00 €/1l
7,38 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,00 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Sugar Vanilla Cream Macaron 100 ml Parfum Unisex
382,30 €/1l
38,23 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tubbees Dreamy Treats parfémovaná voda unisex 50 ml
189,00 €/1l
9,45 €
Predajca: NutraBestBG

Tubbees Matcha Heaven parfémovaná voda unisex 50 ml
622,20 €/1l
31,11 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Tubbees Tropical Island parfémovaná voda unisex 50 ml
179,80 €/1l
8,99 €
Predajca: Glamperfeu

VOLARE KENZIE CANDID VANILLA Parfém 100ML
249,00 €/1l
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
262,50 €/1l
15,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Sugar French Vanilla Latte 100ml parfumovaná voda Mixte
465,50 €/1l
46,55 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Tubbees Golden Praline Bliss parfémovaná voda unisex 50 ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

GRANDEUR TUBBEES LEMON A-LICIOUS EDP 50ML unisex parfumovaná voda
205,60 €/1l
10,28 €
Predajca: Glamperfeu

Tubbees Pink Sugar unisex parfumovaná voda 50 ml
153,40 €/1l
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Sugar Mango Affogato 100ml parfumovaná voda Mixte
242,70 €/1l
24,27 €
Predajca: NutraBestBG

Ard al Zaafaran Midnight Oud Woda parfumovaná, 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tubbees Tira Miss-You parfémovaná voda unisex 50 ml
218,60 €/1l
10,93 €
Predajca: NutraBestBG

Tubbees Blueberry Sorbet parfémovaná voda unisex 50 ml
214,20 €/1l
10,71 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%25% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
25%25% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
25%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodná vôňa
Vynikajúca
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Syntetická vôňa, ktorá dlho nevydrží.
Parfém vonia po jogurte a laktóze. Vôňa je ľahká a nevydrží dlho. Parfum sa vyparí do 30 minút.
Hodnotenie z 10. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,90 €
Predajca: PerfumTraders
536,25 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l