4,6



Na základe 58 hodnotení
Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
15,19 €
506,33 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
7h 32m 03s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Séra a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
d'Alba White Truffle First Spray Serum 100 ml221,50 €/1l
22,15 €
Predajca: BYSARAH

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml27 983,33 €/1l
83,95 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Sérum určené na redukciu farebných škvŕn a rozjasnenie pleti.783,33 €/1l
23,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml383,33 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

VT Cosmetics Reedle Shot 300 mikroihličkové booster sérum 50 ml
553,60 €/1l
27,68 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
195,90 €/1l
19,59 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, 100 ml
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: medpak_shop

ANUA-PDRN Hyaluronic Acid Capsules 100 Serum 30 ml - Hydratačné sérum s kyselinou hyalurónovou
965,00 €/1l
28,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum hydratačné a vyživujúce sérum s kolagénom 30 ml
736,33 €/1l
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809875906477, Unisex, 30 ml
399,67 €/1l
11,99 €
Predajca: LaRoseCare

VT Cosmetics Reedle Shot 700, 30 ml
1 193,00 €/1l
35,79 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Serum 30 ml
549,67 €/1l
16,49 €
Predajca: medpak_shop

Celimax The Real Noni Energy Ampoule intenzívne hydratačné pleťové sérum 50 ml
649,67 €/1l
19,49 €
Predajca: medpak_shop

EQQUALBERRY Vitamin Illuminating Serum 30 ml
903,33 €/1l
27,10 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

COSRX Sérum na posilnenie pokožky s 6 peptidmi 150 ml
114,60 €/1l
17,19 €
Predajca: medpak_shop

VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100, 50 ml
667,20 €/1l
33,36 €
Predajca: LaRoseCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
CELIMAX The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - Spevňujúce Sérum - 30 ml
Prečo si vybrať práve toto sérum?
Na trhu je mnoho produktov s retinolom, ale naša CELIMAX The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum vyniká svojim zložením a účinnosťou. Použitie čistého retinolu zaisťuje, že vaša pleť dostane tú najlepšiu možnú starostlivosť. Retinol nie je vo forme derivátu, čo znamená silnejší a rýchlejší účinok.
Unikátna A-Shot™ technológia
Sérum využíva unikátnu A-Shot™ technológiu s mikročasticami navrhnutými na jemné stimulovanie pokožky. Tieto častice spôsobujú mierny pocit brnenia, ktorý signalizuje aktiváciu účinných zložiek a vedie k viditeľným zmenám v pevnosti a štruktúre pleti.
Kľúčové prísady:
Retinol (vitamín A): Silná aktívna zložka, ktorá stimuluje tvorbu kolagénu, zlepšuje elasticitu pokožky a vyhladzuje jemné linky a vrásky.
Niacinamid (Vitamín B3): Rozjasňuje pleť, zjednocuje tón pleti a redukuje viditeľnosť pigmentových škvŕn.
Výťažky z rastlín: Podporujú upokojenie pleti, hydratujú a zaisťujú ochranu proti vonkajším vplyvom.
Peptidy: Pomáhajú regenerovať pleť a podporujú jej pevnosť a zdravý vzhľad.
Výhody:
Redukuje vrásky a jemné linky: Vďaka retinolu a jeho schopnosti podporovať obnovu pleti viditeľne zjemňuje známky starnutia.
Spevňuje pleť: Sérum zlepšuje elasticitu pleti, čo vedie k mladistvejšiemu a pevnejšiemu vzhľadu.
Zjednocuje tón pleti: Niacinamid rozjasňuje pleť a pomáha redukovať pigmentáciu.
Hydratuje a regeneruje: Vďaka hydratačným zložkám je pleť vyživená a zdravo vyzerajúca.
Vhodné aj pre citlivú pleť: Jemné zloženie minimalizuje riziko podráždenia pri správnom používaní.
Typ pleti:
Aknózna pleť: Pomáha zlepšovať textúru pleti a redukovať nedokonalosti.
Citlivá pleť: Vhodné pri postupnom používaní, odporúča sa začať s menšou frekvenciou aplikácie.
Mastná pleť: Redukuje nadmerný maz a zlepšuje celkový vzhľad pórov.
Normálna pleť: Udržuje pleť sviežu a mladistvú.
Suchá pleť: Vďaka hydratačným zložkám pomáha obnoviť prirodzenú vlhkosť.
Zmiešaná pleť: Zjednocuje textúru a zlepšuje rovnováhu pleti.
Zrelá pleť: Redukuje vrásky, podporuje elasticitu a zaisťuje zdravý vzhľad.
Návod na použitie:
1. Po večernom čistení pleti naneste malé množstvo séra na tvár a krk.
2. Jemne vmasírujte prstami, kým sa prípravok úplne nevstrebe.
3. Používajte 2–3krát týždenne a postupne zvyšujte frekvenciu podľa tolerancie pleti.
4. Pri používaní retinolu nezabudnite ráno aplikovať krém s SPF (minimálne SPF 30) na ochranu pleti pred slnečným žiarením.
Upozornenie:
Vyhnite sa kontaktu s očami.
Ak dôjde k podráždeniu, znížte frekvenciu používania alebo prestaňte produkt používať.
Nepoužívajte zároveň s inými produktmi obsahujúcimi vysoké koncentrácie aktívnych látok, aby nedošlo k preťaženiu pleti.
Zloženie:
Water, Niacinamide, Glycerín, Retinol, Peptides, Sodium Hyaluronate, Plant Extracts, Tocopherol (Vitamín E), Carbomer, Phenoxyetanol, Fragrance, Disodium EDTA.
Objavte účinky čistého retinolu s naším inovatívnym CELIMAXom The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum. Toto vysoko účinné sérum je vytvorené pre maximálnu starostlivosť o pleť a pomáha dosiahnuť mladistvý vzhľad. Obsahuje 0,1% čistého retinolu, nie jeho derivát, čo zaisťuje efektívnu redukciu vrások a zjemnenie pórov spôsobených stratou elasticity pokožky.
- Model
- Retinol
- Hmotnosť
- 80 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- WATER, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PANTHENOL, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, C14-22 ALCOHOLS, GLYCERYL STEARATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, HYDROLYZED SPONGE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TOCOPHEROL, RETINOL, ALLANTOIN, ARGININE, UNDECANE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, ADENOSINE, TRIDECANE, DISODIUM EDTA, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, MYRISTYL GLUCOSIDE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, PVM/MA COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, BETA-CAROTENE, GLUCOSE, TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, NONAPEPTIDE-1, HEXAPEPTIDE-9, DIPEPTIDE-2, COPPER TRIPEPTIDE-1, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, PALMITOYL PENTAPEPTIDE-4
- Výrobca
- Celimax
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809700320805
- Model
- Retinol
- Hmotnosť
- 80 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- WATER, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PANTHENOL, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, C14-22 ALCOHOLS, GLYCERYL STEARATE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, HYDROLYZED SPONGE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TOCOPHEROL, RETINOL, ALLANTOIN, ARGININE, UNDECANE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, ADENOSINE, TRIDECANE, DISODIUM EDTA, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, MYRISTYL GLUCOSIDE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, PVM/MA COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, BETA-CAROTENE, GLUCOSE, TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, NONAPEPTIDE-1, HEXAPEPTIDE-9, DIPEPTIDE-2, COPPER TRIPEPTIDE-1, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, PALMITOYL PENTAPEPTIDE-4
- Výrobca
- Celimax
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809700320805
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Dual Barrier Creamy Toner - pleťová voda s ceramidmi, 150ml
16,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

VT Cosmetics Reedle Shot 100 mikroihličkové booster sérum pre zlepšenie štruktúry pleti 50 ml
506,00 €/1l
25,30 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream 35 ml
0,54 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

AXIS-Y Vegánske kolagénové sérum na oči 10 ml
1 905,00 €/1l
19,05 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Serum 30 ml
549,67 €/1l
16,49 €
Predajca: medpak_shop

VT Cosmetics Reedle Shot 300 mikroihličkové booster sérum 50 ml
553,60 €/1l
27,68 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dual Barrier Skin Wearable Cream Revitalizačný a hydratačný krém na tvár 50ml
413,80 €/1l
20,69 €
Predajca: medpak_shop

Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Essence 50 ml
484,00 €/1l
24,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arencia Vitamin C Booster Shot Serum
728,33 €/1l
21,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci produkt
Je to skvelý produkt. Začal som ho testovať a zatiaľ nemôžem presne povedať, aký je výsledok, ale určite funguje.
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Splňuje to, čo sľubuje
zatiaľ som spokojný
Hodnotenie z 26. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Som veľmi spokojný!
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré skúsenosti
Produkt používam už nejaký čas a mám dojem, že moja pleť vyzerá žiarivejšie a rovnomernejšie. Určite ho budem používať aj naďalej.
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Retinolové sérum
Účinok je presne taký, ako je opísaný. To bolo pre mňa veľmi dôležité.
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfekt
Super
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko čisté!
Veľmi dobrý produkt. Používam ho už mesiac a som s ním spokojný.
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé!
Skvelý produkt a cena je dobrá
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Eyelash Formula - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum
34,95 €
Predajca: Kpictiah
1 165,00 €/1l

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(58)Počet hodnotení: 58
15,19 €
Predajca: medpak_shop
506,33 €/1l

La Mer Liftingové spevňujúce sérum
316,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 344,94 €/1kg

Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
15 634,00 €/1kg

KBruShop Vitamín C Glow sérum 30 ml - Lekáreň Dr. C. Tuna
49,33 €
Predajca: lithuaniashop
1 644,33 €/1l

Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml
67,99 €
Predajca: SuperMerchant
2 266,33 €/1l

Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Sérum určené na redukciu farebných škvŕn a rozjasnenie pleti.



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Sinoz Pure Cica sérum Ultra Repair & Nourishment - 30 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Ducray Melascreen srum proti kvrnm 40 ml
34,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,22 €
Predajca: Pharmacygreek
780,50 €/1l

Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Azjasklep
254,90 €/1l

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
383,33 €/1l

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,94 €
Predajca: Azjasklep
764,67 €/1l

BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom
42,99 €
Predajca: medpak_shop
859,80 €/1l

Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist rozjasňujúce pleťové sérum so spevňujúcim účinkom v spreji 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

Korekčné sérum SVR Sebiaclear Ampule Flash 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,40 €
Predajca: Serica
910 000,02 €/1kg

Medicube Collagen Glow Booster Milk Serum hydratačné sérum na tvár s kolagénom 15 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,62 €
Predajca: Azjasklep
1 374,67 €/1l

Avon Anew Skin Renewal Power Serum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,80 €
Predajca: TinaBeauty
660,00 €/1l