3,8



Na základe 24 hodnotení
Počet kusov:
2- 1Zobraziť dostupné možnosti
- 2
- 4Zobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Oral-B 80782594, 2 kusov, Čierna, Oral-B, Visiaca škatuľa35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Philips HX9052/87, 2 kusov, Biela, 3 mesiace, Mäkké, Philips, 62 mm23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
BMK Hlavice na zubnú kefku Oral-B iO, 4 ks - kompatibilné s Oral-B iO Ultimate Clean Black14,00 €
Predajca: BMKSHOP

Nasadzovacie kefky Oral-B iO Ultimate Cleaning 8ks FFU čierne
40,90 €
Predajca: Di-Life

Oral-B 414582, 2 kusov, Biela, Oral-B, Ultimative, 60 mm, 220 mm
23,61 €
Predajca: Di-Life

Oral B Heads Io 4Pcs Ultimate Clean Black
57,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Oral-B 418108 Oral-B iO Aufsteckbürsten Ultimative Reinigung 6er
166,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Pripojiteľné kefky Oral-B iO Ultimate Cleaning 8ks FFU
42,54 €
Predajca: Di-Life

Oral-B Jemná Starostlivosť - Nástavce na Kartáčik, 4 Kusy
46,78 €
Predajca: MANADA

Oral-B 418184 Oral-B iO Aufsteckbürsten Ultimative Reinigung BLACK 6er
110,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oral-B 194631, 4 kusov, Čierna, 3 mesiace, Oral-B
41,88 €
Predajca: somnia24

Oral-B iO Gentle Care 80346671 hlava zubnej kefky 4 ks Modrá, biela
136,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Oral-B 8700216778640, 8 kusov, Čierna, 3 mesiace, Oral-B, 106 mm, 34 mm
62,17 €
Predajca: somnia24

Oral-B iO Ultimative Reinigung, 4 kusov, Čierna, 3 mesiace, Oral-B, iO, Visiaca škatuľa
31,72 €
Predajca: Di-Life

Oral-B iO Radiant White 6 kefiek FFU čierna
69,52 €
Predajca: TR8

Náhradné hlavice Oral-B iO Gentle Care/Soft White 2 kusy
17,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: esiteo

Náhradné kefky Braun Oral-B IO Gentle Care Black 8 Pack
59,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kefky Oral-B iO Gentle Cleaning 6 ks FFU čierne
52,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oral-B 195027, 4 kusov, Biela, Oral-B, Ultimative, 40 g, 50 mm
31,57 €
Predajca: Di-Life

Oral-b io gentle care replacement heads 4pcs - black
20,99 €
Predajca: esiteo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlavice kefky dodávané v balení:
- 2 kusov
- Farba:
- Čierna
- Kompatibilita značky:
- Oral-B
- Kompatibilné produkty:
- Ultimative
- Šírka balenia:
- 60 mm
- Hĺbka balenia:
- 220 mm
- Výška balenia:
- 35 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 60 g
Čistiaca kefka Oral-B iO Ultimate odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka a poskytuje najlepšie čistenie od Oral-B. Revolučná magnetická technológia zubnej kefky iO dodáva energiu presne na konce štetín. Skrútené štetiny sa dokonale prispôsobia každému zubu, zatiaľ čo zväzky "štetina v štetine" dosiahnu hlboko do medzizubných priestorov. Pripojiteľné kefky iO sú kompatibilné len s elektrickými zubnými kefkami Oral-B iO.
Rozsah dodávky
- Oral-B iO Ultimate Cleaning 2-dielna - nástavce na kefky - čierna
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Braun Oral-B
- Počet kusov
- 2
- EAN kód
- 4210201414612
- Číslo od výrobcu
- 414612
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Braun Oral-B
- Počet kusov
- 2
- EAN kód
- 4210201414612
- Číslo od výrobcu
- 414612
Hodí sa k tomu

Oral-B 414582, 2 kusov, Biela, Oral-B, Ultimative, 60 mm, 220 mm
23,61 €
Predajca: Di-Life

Oral-B 80335621, 2 kusov, Biela, 3 mesiace, Nemecko, Oral-B, iO Ultimate Clean
20,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oral-B 13936240, 2 kusov, Čierna, 3 mesiace, Oral-B
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Oral-B iO Ultimative, 2 kusov, Biela, Oral-B, iO, 38 g
659,74 €/1kg
30,81 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,07 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Pripojiteľné kefky Oral-B iO Ultimate Cleaning 8ks FFU
42,54 €
Predajca: Di-Life

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
284,00 €
Predajca: Elektrolocke

Oral-B Jemná Starostlivosť - Nástavce na Kartáčik, 4 Kusy
46,78 €
Predajca: MANADA

Oral-B 418184 Oral-B iO Aufsteckbürsten Ultimative Reinigung BLACK 6er
110,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Gillette rec fusion5 Handbuch Pack 4
21,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oral-B iO Ultimate Clean 16262903, 2 kusov, Čierna, 3 mesiace, Oral-B, iO, 212 mm
21,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oral-B DAM-0050386, 2 kusov, Čierna, Nemecko, Oral-B, Oral-B iO Electric Toothbrushes, 50 mm
26,84 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Nasadzovacie kefky Oral-B iO Ultimate Cleaning 8ks FFU čierne
40,90 €
Predajca: Di-Life

Trizand 9641 Rehabilitačný rotopéd
28,90 €
Predajca: Velizo

Nasadzovacie kefky Oral-B iO Gentle Cleaning 4ks
68,94 €
Predajca: TR8

WOLTU 1 x barové kreslo lounge chair koktailové kreslo s podrúčkou, plynulé nastavenie výšky, zamat, ružová BH222rs-1
116,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

Pripojiteľné kefky Oral-B iO Ultimate Cleaning
156,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Oral B Heads Io 4Pcs Ultimate Clean Black
57,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Oral-B 418108 Oral-B iO Aufsteckbürsten Ultimative Reinigung 6er
166,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Oral-B iO Gentle Care 80346671 hlava zubnej kefky 4 ks Modrá, biela
136,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Oral-B iO Black Ultimate Cleaning zápustné kefky, 6 ks
46,99 €
Predajca: DaniChou

Oral-B iO Series 4 , Dospelý, Denná starostlivosť, Jemný, Super sensitive, Bielenie, Čierna, 4 x 30 sec, Čierna, Kolo
133,74 €/1kg
106,99 €
Predajca: NeuertsShop

Kefky Oral-B iO Ultimate Cleaning 4er FFU
27,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: esiteo

Nasadzovacie kefky Oral-B iO Gentle Cleaning 6ks
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
63% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
63%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%25% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
25%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ďakujem za rýchle doručenie
Počet kusov 2Farba Čierna
Veľmi dobré
Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
ideálny doplnok
Počet kusov 4Farba Biela
skvele sedí na zariadenie
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie, výrobok sedí bezchybne
Počet kusov 4Farba Biela
Dodávka prišla rýchlo. S nástavcami som veľmi spokojný, a to za dobrú cenu
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Počet kusov 4Farba Biela
Všetko je super
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Náhradná kefka Oral-B iO
Počet kusov 4Farba Biela
Všetko k mojej plnej spokojnosti
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Oral B
Počet kusov 2Farba Čierna
Top
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kefkový nástavec Oral B iO Ultimate
Počet kusov 4Farba Biela
Špičkový produkt, rýchle dodanie
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
zubná kefka oral b nástavce
Počet kusov 4Farba Biela
Všetko hore
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Philips Sonicare HX6064/87, 4 kusov, Biela, 3 mesiace, Stredná, 62000 pohybov za minútu, Philips



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,99 €
Predajca: SuperMerchant

SENCOR SOX 080 Hlava detskej zubnej kefky
9,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Planeo

Nástavec pre elektrickú zubnú kefku - pre sonickú zubnú kefku - MagniSonic 506 - Zenwire - White
7,99 €
Predajca: Zenwire

Nástavec pre elektrickú zubnú kefku - pre sonickú zubnú kefku - MagniSonic 506 - Zenwire - Black
7,99 €
Predajca: Zenwire

Philips HX9096/87, 6 kusov, Biela, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,99 €
Predajca: SuperMerchant

Oral-B 418184 Oral-B iO Aufsteckbürsten Ultimative Reinigung BLACK 6er



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(72)Počet hodnotení: 72
110,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips HX9096/88, 6 kusov, Čierna, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips
64,99 €
Predajca: SuperMerchant

Oral-B 80782594, 2 kusov, Čierna, Oral-B, Visiaca škatuľa
35,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Náhradné hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral-B, sada 12 ks pre deti + ochranné kryty a stláčadlo
35,51 €
Predajca: EDANTI

Náhradné hlavice na elektrickú zubnú kefku Oral B, sada 4 ks + stláčadlo
27,52 €
Predajca: EDANTI

Náhradné hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral B, sada 20 ks pre deti + ochranné kryty a stláčadlo
54,78 €
Predajca: EDANTI

Náhradné hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral B – sada 16 ks + ochranné kryty a stláčadlo
46,82 €
Predajca: EDANTI

BMK Philips Sonicare W Optimal White HX6068/13 náhradné hlavice kefiek - 8 ks



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
26,00 €
Predajca: BMKSHOP

BMK Náhradné hlavice pre zubné kefky Philips Sonicare W Optimal White HX6068/12, 8 ks



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
26,00 €
Predajca: BMKSHOP

Philips HX9094/88, 4 kusov, Čierna, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(75)Počet hodnotení: 75
40,99 €
Predajca: SuperMerchant

Philips HX6068/87, 8 kusov, Biela, 3 mesiace, Stredná, 62000 pohybov za minútu, Philips



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(66)Počet hodnotení: 66
42,79 €
Predajca: medpak_shop

ORDO - Náhradná hlavica 4 ks ružová
80,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

BMK Hlavica ku kefkám Philips, 8 ks - kompatibilná s Philips Sonicare ProResults HX6018



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: BMKSHOP

KOMA NK04 - Súprava 16 ks náhradných certifikovaných hlavíc ku kefkám Philips Sonicare SENSITIVE HX614X



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
25,00 €
Predajca: KOMAONLINE

KOMA NK02 - Súprava 16 ks náhradných certifikovaných hlavíc ku kefkám Philips Sonicare Pro Results HX6014



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
25,00 €
Predajca: KOMAONLINE