5,0



Na základe 2 hodnotení
Medicube Triple Collagen Serum 4.0 55 ml - omladzujúce sérum
16,61 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,44 €-19%
244,36 € / 1l
plus 4,72 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Séra a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum hydratačné a vyživujúce sérum s kolagénom 30 ml736,33 €/1l
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Numbuzin č. 5 Vitamínové koncentrované sérum 30 ml783,00 €/1l
23,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom859,80 €/1l
42,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Triple Collagen Serum intenzívne kolagenové sérum 55 ml
236,18 €/1l
12,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube - Trojit kolagnov srum - Kolagnov srum - 55 ml
250,55 €/1l
13,78 €
Predajca: NutraBestBG

Medicube PDRN Booster Gel 300 ml
51,60 €/1l
15,48 €
Predajca: Glamperfeu

Mizon Hyalugen Lift sérum 30ml
1 259,00 €/1l
37,77 €
Predajca: somnia24

Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml
1 999,67 €/1l
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

TIRTIR - Niacinamid 20 % sérum - Rozjasňujúce sérum na pleť s niacinamidom a retinolom 30 ml
732,33 €/1l
21,97 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Sérum na posilnenie pokožky s 6 peptidmi 150 ml
114,60 €/1l
17,19 €
Predajca: medpak_shop

Lirene, Sérum Sťahujúce C+E, 30 ml
280,67 €/1l
8,67 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,42 €
Predajca: MANADA

EQQUALBERRY Vitamin Illuminating Serum 30 ml
903,33 €/1l
27,10 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Pleťové sérum s retinolom 0,2% ( Pleťové sérum) 30 ml
496,33 €/1l
14,89 €
Predajca: somnia24

Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetické sérum 30ml
1 915,67 €/1l
57,47 €
Predajca: Parfumtoi

BIODANCE Intensive Whitening Ampoule, 50 ml - rozjasňujúce sérum na tvár
937,00 €/1l
46,85 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

SkinCeuticals SkinCeuticals sérum 10 30 ml
111 999,99 €/1l
112,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

SKIN1004 - Madagaskarská centella ampulka, 100 ml
219,30 €/1l
21,93 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Intenzívne omladzujúce sérum Medicube Triple Collagen Serum 4.0 je pokročilé zloženie založené na komplexe 10 typov kolagénu a 8 foriem kyseliny hyalurónovej, ktoré hlboko hydratujú, vyhladzujú a spevňujú pokožku. Vďaka svojej ľahkej, rýchlo vstrebateľnej konzistencii sérum pôsobí zvnútra a obnovuje elasticitu a mladistvý lesk pokožky. Niacínamid pomáha zjednotiť tón pleti, zatiaľ čo adenozín redukuje výskyt jemných vrások. Výhody:
Zlepšená pevnosť a elasticita pokožky vďaka trojitej sile kolagénu (rozpustný, hydrolyzovaný a atelokolagén)
Hlboká, viacúrovňová hydratácia vďaka pokročilému komplexu kyseliny hyalurónovej
Rozjasnenie a zjednotenie tónu pleti (niacínamid)
Vyhladenie jemných vrások (adenozín)
Ľahké, nelepivé zloženie, ideálne na každodennú starostlivosť o všetky typy pleti vrátane zrelej a dehydratovanej pleti
Návod na použitie:
Po očistení a tonizovaní naneste 1-2 dávky séra na tvár a krk. Jemne vklepávajte končekmi prstov, kým sa úplne nevstrebe. Používajte ráno a večer pred nanesením hydratačného krému.
Medicube Trojité kolagénové sérum
Medicube Trojité kolagénové sérum
- Model
- Collagen
- Hmotnosť
- 106 g
- Objem
- 55 ml
- Zloženie
- Water(Aqua), Glycerin, Butyl Ene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Niac Inamide, Glycereth-26, Alcohol Denat., 1, 2-Hexanediol, Cyclopentasiloxane, Cyc Lohexasiloxane, Trehalose, Dimethicone, Carbomer, Cetearyl Olivate, Trometha Mine, Sorbitan Olmate, Ethylhexylglyce Rin, Fragrance, Adenosine, Disodium Ed Ta, Benzyl Benzoate, Linalool, Limonene, Atelocollagen(7.02ppm, Desamido Coll Agen(6.7ppm), Hydrolyzed Collagen(5.7p Pm), Sodium Hyaluronate, Soluble Coll Agen(3.2ppm, Hyaluronic Acid, Sodium H Yaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyalu Ronic Acid, Collagen 0.7ppm), Collagen Amino Acids(0.6ppm), Sodium Acetylated Hyaluronate, Procollagen(0.1ppm), Hyd Roxypropyltrimonium Hyaluronate, Co Llagen Extract(0.1ppm)
- Výrobca
- medicube
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8800289470462
- Číslo od výrobcu
- DW37996
- Model
- Collagen
- Hmotnosť
- 106 g
- Objem
- 55 ml
- Zloženie
- Water(Aqua), Glycerin, Butyl Ene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Niac Inamide, Glycereth-26, Alcohol Denat., 1, 2-Hexanediol, Cyclopentasiloxane, Cyc Lohexasiloxane, Trehalose, Dimethicone, Carbomer, Cetearyl Olivate, Trometha Mine, Sorbitan Olmate, Ethylhexylglyce Rin, Fragrance, Adenosine, Disodium Ed Ta, Benzyl Benzoate, Linalool, Limonene, Atelocollagen(7.02ppm, Desamido Coll Agen(6.7ppm), Hydrolyzed Collagen(5.7p Pm), Sodium Hyaluronate, Soluble Coll Agen(3.2ppm, Hyaluronic Acid, Sodium H Yaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyalu Ronic Acid, Collagen 0.7ppm), Collagen Amino Acids(0.6ppm), Sodium Acetylated Hyaluronate, Procollagen(0.1ppm), Hyd Roxypropyltrimonium Hyaluronate, Co Llagen Extract(0.1ppm)
- Výrobca
- medicube
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8800289470462
- Číslo od výrobcu
- DW37996
Hodí sa k tomu

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Kolagénový gélový krém 50 ml
0,38 €/1l
18,90 €
Predajca: BYSARAH

Medicube Triple Collagen Toner 4.0 140 ml
16,95 €
Predajca: Juui

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube Triple Collagen Serum intenzívne kolagenové sérum 55 ml
236,18 €/1l
12,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube Triple Collagen Cream 4.0 50 ml
0,55 €/1l
27,54 €
Predajca: NutraBestBG

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55 g
0,45 €/1l
24,99 €
Predajca: LaRoseCare

vidaXL Toaletné sedadlo s mäkkým zatváraním pre dospelých/dieťa biele a žlté
25,47 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Anua PDRN Hyaluronic Acid 100 Moisturizing Cream 60 ml
0,47 €/1l
28,27 €
Predajca: somnia24

Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 30 ml
728,33 €/1l
23,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,85 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Medicube One Day Exosome Shot 2000 30 ml
632,00 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube Collagen Night nočná maska Wrapping Mask 75 ml
246,93 €/1l
18,52 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube - Trojit kolagnov srum - Kolagnov srum - 55 ml
250,55 €/1l
13,78 €
Predajca: NutraBestBG

Medicube Kolagénové želé krém 110 ml
245,45 €/1l
27,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube Kolagénová nočná zábalová maska 75 ml
322,00 €/1l
24,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube PDRN Booster Gel 300 ml
51,60 €/1l
15,48 €
Predajca: Glamperfeu

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Glow Booster Milk Serum hydratačné sérum na tvár s kolagénom 15 ml
1 374,67 €/1l
20,62 €
Predajca: Azjasklep

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
14,90 €
Predajca: BYSARAH

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml
132,50 €/1l
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Medicube Deep Vita C Pad 70 ks
82,34 €/1kg
24,95 €
Predajca: Juui
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalita je skvelá
Som spokojný
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

d'Alba White Truffle First Spray Serum 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(43)Počet hodnotení: 43
22,15 €
Predajca: BYSARAH
221,50 €/1l

The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum
34,95 €
Predajca: Kpictiah
1 165,00 €/1l

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(58)Počet hodnotení: 58
15,19 €
Predajca: medpak_shop
506,33 €/1l

Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
15 634,00 €/1kg

Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Sérum určené na redukciu farebných škvŕn a rozjasnenie pleti.



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Ducray Melascreen srum proti kvrnm 40 ml
34,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,22 €
Predajca: Pharmacygreek
780,50 €/1l

Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml
59,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 999,67 €/1l

KBruShop Vitamín C Glow sérum 30 ml - Lekáreň Dr. C. Tuna
49,33 €
Predajca: lithuaniashop
1 644,33 €/1l

Sinoz Pure Cica sérum Ultra Repair & Nourishment - 30 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Azjasklep
254,90 €/1l

Avon Anew Skin Renewal Power Serum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,80 €
Predajca: TinaBeauty
660,00 €/1l

Black Shine sérum s vitamínom C, 30 ml, pre žiarivejšiu pleť
17,50 €
Predajca: Exporgin
583,33 €/1l

Black Shine kolagénové sérum 30 ml pre hladšiu a žiarivejšiu pleť
17,50 €
Predajca: Exporgin
583,33 €/1l

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
383,33 €/1l

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,94 €
Predajca: Azjasklep
764,67 €/1l

BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom
42,99 €
Predajca: medpak_shop
859,80 €/1l

PLANTSCRIPTION sérum na korekciu vrások 50 ml
88,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 777,60 €/1l

Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist rozjasňujúce pleťové sérum so spevňujúcim účinkom v spreji 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

Korekčné sérum SVR Sebiaclear Ampule Flash 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,40 €
Predajca: Serica
910 000,02 €/1kg