4,9



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml293,50 €/1l
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Elysium pour Homme EDP 100 ml M1 933,50 €/1l
193,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Creed Erolfa Woda perfumowana, 50 ml3 333,00 €/1l
166,65 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf - Odyssey Limoni EDP 100ml
269,40 €/1l
26,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf Odyssey Limoni Fresh Edition Edp 200ml
157,45 €/1l
31,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Odyssey Aqua parfémovaná voda pre mužov 100 ml
273,90 €/1l
27,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Odyssey Mega parfémovaná voda pre mužov 100 ml
231,60 €/1l
23,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Odyssey Go Mango EDP 100 ml, unisex
210,30 €/1l
21,03 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Odyssey Mandarin Sky Elixir Edp 100ml
331,00 €/1l
33,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Odyssey Mandarin Sky EDP 100 ml + tělový sprej 50 ml + SG 100 ml + pánský šampon 250 ml M
133,62 €/1l
66,81 €
Predajca: somnia24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Armaf Odyssey Tyrant Special Edition EDP 60 ml M
248,67 €/1l
14,92 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Odyssey Aqua Edition EDP 60 ml M
381,50 €/1l
22,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Odyssey Candee Special Edition parfémovaná voda pre ženy 100 ml
242,70 €/1l
24,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Odyssey Homme White Edition parfumovaná voda pre mužov 100 ml
229,90 €/1l
22,99 €
Predajca: AromaVibe
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Armaf - Odyssey Limoni 60ml parfumovaná voda Unisex
Parfémovaná voda od značky Armaf bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 60 ml vami vybraté vône.
- Model
- Odyssey Limoni Fresh
- Verzia
- Unisex
- Hmotnosť
- 0.374 kg
- Druh vône
- čerstvé
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOÁT, KUMARÍN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL SALICYLÁT, EUGENOL, ALFA ISOMETHYL IONÓN, HEXYL CINNAMAL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295199800751
- Model
- Odyssey Limoni Fresh
- Verzia
- Unisex
- Hmotnosť
- 0.374 kg
- Druh vône
- čerstvé
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL BENZOÁT, KUMARÍN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, GERANIOL, BENZYL SALICYLÁT, EUGENOL, ALFA ISOMETHYL IONÓN, HEXYL CINNAMAL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295199800751
Hodí sa k tomu

Armaf - Odyssey Limoni EDP 100ml
269,40 €/1l
26,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Khadlaj Island parfumovaná voda pre mužov 100 ml
300,30 €/1l
30,03 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
293,50 €/1l
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Club de Nuit Maleka parfumovaná voda 105ml
247,24 €/1l
25,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Give Me Gourmand Cookie Crave parfémovaná voda unisex 75 ml
473,87 €/1l
35,54 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition parfémovaná voda unisex 60 ml
799,00 €/1l
47,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
398,50 €/1l
39,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Mahd Al Dhahab Edp 100ml
368,50 €/1l
36,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
355,90 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Nectare Extradose parfémovaná voda unisex 90 ml
331,11 €/1l
29,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Safari Breeze čistý parfém unisex 100 ml
389,50 €/1l
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Armaf Odyssey Best!
Objem 0,1 l
neuveriteľná škála vôní!
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 1. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l