4,4



Na základe 5 hodnotení
Cardio BalanceAktiv - Prírodné rastlinné kapsule na každodenné použitie (30 kapsúl)
38,00 €
2 235,29 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Insuwell – prírodná podpora pre hladinu cukru v krvi a metabolizmus (30 kapsúl)380,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Ďalšie informácie o reklame
Beta Sulin - Prírodná podpora metabolizmu a vitality (30 kapsúl)2 333,33 €/1kg
49,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Ďalšie informácie o reklame
Dianon – rovnováha trávenia a každodenná podpora – 30 kapsúl2 111,11 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Ďalšie informácie o reklame
Insulevel - Prírodná podpora rovnováhy cukru v krvi a metabolizmu (30 kapsúl)1 714,29 €/1kg
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PremiumHealth24

PROSTATRICUM – pre zdravie mužov, podpora prostaty (30 kapsúl)
2 235,29 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PremiumHealth24

Helmiron – Rastlinný doplnok pre podporu trávenia a každodennú starostlivosť o zdravie – 30 kapsúl
2 533,33 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Paraxan - doplnok stravy na podporu zdravia čriev, 30 kapsúl
2 235,29 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Ashwagandha extrakt 30 kapsúl
120,32 €/1kg
11,43 €
Predajca: Blendea

Virnex – doplnok stravy pre každodennú pohodu a vitalitu – 30 kapsúl
2 336,67 €/1l
35,05 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Probiotický komplex, kapsuly, 60 kapsúl
231,46 €/1kg
9,49 €
Predajca: AbisZ-Markt

LIPOZEM FORTE – Podpora metabolizmu a každodennej rovnováhy – 30 kapsúl
2 356,00 €/1l
35,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Vegánsky doplnok stravy na podporu metabolizmu makronutrientov, 30 kapsúl, 17 g
3 058,24 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

VitroCap N vegánsky, 30 kapsúl
654,17 €/1kg
23,55 €
Predajca: AbisZ-Markt

SHIVITAL – Extrakt z shiitake a každodenná podpora zdravia a vitality – 30 kapsúl
2 533,33 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Prírodný vitamín C 60 kapsúl
185,00 €/1l
11,10 €
Doprava zdarma
Predajca: GREENIDEA

GlucoZen Doplnok stravy pre každodenný metabolizmus | 60 kapsúl
39 000,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Detoxic – rastlinná podpora trávenia a črevnej rovnováhy – 30 kapsúl
1 669,05 €/1kg
35,05 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

D-Mannóza bezlepková 60 kapsúl - Pharmovit
16 520,00 €/1kg
16,52 €
Predajca: Tersorte

Komplex vitamínov B, 60 kapsúl
219,11 €/1kg
9,86 €
Predajca: AbisZ-Markt

Prírodný doplnok stravy VegeDAO, 60 kapsúl
238 250,01 €/1kg
20,06 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,06 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cardio Balance - S vybranými rastlinnými výťažkami a živinami pre vašu každodennú pohodu (30 kapsúl)
Prírodný vzorec pre energiu, rovnováhu a vnútornú vitalitu
Cardio Balance je vyvážený doplnok stravy so starostlivo skombinovanými rastlinnými extraktmi, vitamínmi a bioaktívnymi zložkami. Ideálny pre každého, kto chce vedome doplniť svoju každodennú stravu a podporiť aktívny životný štýl.
Vlastnosti produktu:
S extraktom z olivových listov, koenzýmom Q10, ginkgom a extraktom z hroznových jadierok
Obsahuje vitamín B1 - známy svojím prínosom pre energetický metabolizmus
L-arginín a taurín - obľúbené zložky v kombináciách vitálnych látok
Extrakt zo zeleného čaju - poskytuje prírodné sekundárne rastlinné látky
Bez umelých prísad, laboratórne testovaný, vhodný na každodennú konzumáciu
Odporúčané užívanie:
Užívajte 3 kapsule denne s dostatočným množstvom vody - najlepšie pred jedlom.
Pre koho je vhodný?
- Dospelí, ktorí chcú doplniť svoju stravu o funkčné zložky
- Ľudia s aktívnym životným štýlom
- Každý, kto si cení rastlinné vitálne látky
Zloženie (extrakt):
extrakt z olivových listov, koenzým Q10, L-arginín, extrakt z ginkgo biloba, extrakt z hroznových jadierok, taurín, vitamín B1, extrakt zo zeleného čaju, obal rastlinnej kapsule.
Cardio Balance - Denný doplnok pre vašu pohodu a väčšiu ľahkosť v každodennom živote.
- Zloženie
- Extrakt z listov olív (Olea europaea), Qoenzím Q10, taurín, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), suchý extrakt z listov Ginko biloba, Extrakt zo semien hrozna(Vitis vinifera), sukcinát kyseliny D-alfa-tokoferylovej, tiamín hydrochlorid, L-arginín hydrochlorid, oxid kremičitý, stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza, želatína.
- Hmotnosť
- 17 g
- Potravinársky podnik
- Global D LTD, 85 Great Portland St, First Floor, London, United Kingdom, W1W 7LT
- Obchodný názov
- 3 písmená
- Výrobca
- GLOBAL D LTD
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsuly denne s dostatočným množstvom vody - najlepšie pred jedlom.
- EAN kód
- 8059916600752
- Zloženie
- Extrakt z listov olív (Olea europaea), Qoenzím Q10, taurín, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), suchý extrakt z listov Ginko biloba, Extrakt zo semien hrozna(Vitis vinifera), sukcinát kyseliny D-alfa-tokoferylovej, tiamín hydrochlorid, L-arginín hydrochlorid, oxid kremičitý, stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza, želatína.
- Hmotnosť
- 17 g
- Potravinársky podnik
- Global D LTD, 85 Great Portland St, First Floor, London, United Kingdom, W1W 7LT
- Obchodný názov
- 3 písmená
- Výrobca
- GLOBAL D LTD
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsuly denne s dostatočným množstvom vody - najlepšie pred jedlom.
- EAN kód
- 8059916600752
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapsułek
1 199 600,03 €/1kg
29,99 €
Predajca: The-Fast-Order

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tabliet x4
809,90 €/1l
80,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Bach Original Bachove kvety č. 1-38 a RESCUE kvapky v dekoratívnej kartónovej krabičke, 40 ks fľaštičiek
138,24 €/1kg
219,67 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny
78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3
722,22 €/1kg
78,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl
196,27 €/1kg
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek

Altrient C 1000 mg gél - lipozomálny doplnok stravy
66 500,00 €/1l
66,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Altermedic

GLura výživové doplnky, sada 3 balenia, 60 kapsúl v každom balení
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

4x Prostoxalen - kapsuly Sabalová palma na prostatu
141 569,99 €/1l
141,57 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

Femibion 1 wczesna ciąża 28 tabletek
399 777,77 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

VitroCap N kapsuly vybrané mikroživiny pre oči, 90 kapsúl
607,19 €/1kg
54,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

Priorin kapsuly pre výživové požiadavky vlasového koreňa, 120 kapsúl
502,02 €/1l
47,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

SuperSmart Noopept doplnok stravy - 90 tabliet
453,12 €/1kg
29,00 €
Predajca: SuperSmart

Pantovigar Vital Kap Haare, 180 ks
606,39 €/1kg
93,99 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

VigorPeak
94,44 €/1l
39,95 €
Predajca: Natucap

Prostalis - komplex na podporu dobrého stavu prostaty (30 kapsúl)
38,00 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatín monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatín monohydrát v prášku
57,96 €/1l
28,98 €
Predajca: NutraBestBG

Espara Melatonín kapsule 5 mg, 60 kusov
211,10 €/1kg
21,11 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

MANHOOD PLUS – Rastlinný doplnok stravy a produkt pre mužskú pohodu – 30 kapsúl
2 533,33 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PremiumHealth24

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Dlhovekosť | Energia a zdravie buniek | 30 kapsúl | Bestager | Vegánsky
3 887,78 €/1l
34,99 €
Predajca: beLIVELY

Fertilovit M plus 90 kapslí – vitamíny a minerály pro muže
451,56 €/1kg
63,67 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

pb-sin® – 18 až 30 kapsúl
3 055,88 €/1l
54,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,95 €
Predajca: WR-Products

Wobenzym imunitné tablety, 240 tabliet
364,21 €/1kg
78,67 €
Predajca: AbisZ-Markt

Malát horečnatý 1000 mg vegánska vysoká dávka, 180 St TAB
97,65 €/1kg
27,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému
1 715,71 €/1kg
36,03 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesná jahoda / Kolagén / Hydrolyzovaný hovädzí kolagén VERISOL® obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín C a biotín
141,47 €/1l
42,44 €
Predajca: NutraBestBG

Kapsuly VOLT
1 300,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NoviluniumHerbalis
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Momentálne začínam s liečbou Pokračovanie o 15 dní
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg