4,7



Na základe 169 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Venus de Milo EDP 100 ml W452,50 €/1l
45,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Divin Aoud parfémovaná voda unisex 100 ml333,50 €/1l
33,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Elysia Pista Sundae EDP 100 ml318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Enigma Quatre parfémovaná voda unisex 100 ml
288,50 €/1l
28,85 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Ighwa parfémovaná voda unisex 100 ml
404,40 €/1l
40,44 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Vulcan Sable EDP 100 ml UNISEX
335,10 €/1l
33,51 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Virgo parfémovaná voda unisex 90 ml
358,78 €/1l
32,29 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Royal Blend Nero čistý parfém unisex 100 ml
306,50 €/1l
30,65 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue The Promise čistý parfém unisex 60 ml
644,67 €/1l
38,68 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Chaos Extrait parfémovaná voda unisex 100 ml
375,40 €/1l
37,54 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Vulcan Baie parfémovaná voda unisex 100 ml
170,30 €/1l
17,03 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Pinnace Oryn parfémovaná voda pre mužov 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Sagittarius parfémovaná voda unisex 90 ml
436,67 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Fierte EDP 80 ml M
549,50 €/1l
54,95 €
Predajca: Ramadan24_de

French Avenue Veneno EDP 100 ml UNISEX
430,80 €/1l
43,08 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Royal Blend Bourbon Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
281,20 €/1l
28,12 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
333,90 €/1l
35,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémová voda UNISEX
bergamot,levandule,citron
kašmeran,skořice,med,jasmín
tabák,tonka fazole,vanilka
Parfémovaná voda od značky French Avenue bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 80 ml vami vybraté vône.
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- French Avenue
- EAN kód
- 6290360377995
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- French Avenue
- EAN kód
- 6290360377995
Hodí sa k tomu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,20 €/1l
36,32 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
197,00 €/1l
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
294,50 €/1l
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Moroccan Dream 100ml Volaré Eau de Parfum - Herren
229,00 €/1l
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Luminous Waves 100ml Volaré Eau de Parfum - Herren
229,00 €/1l
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
763,50 €/1l
61,08 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Rayhaan Lion Eau de Parfum 100 ml
281,50 €/1l
28,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Emir Celestial parfémovaná voda pre mužov 100 ml
272,80 €/1l
27,28 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Serica

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
333,90 €/1l
35,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Brûlée - EDP, 100 ml
508,20 €/1l
50,82 €
Predajca: somnia24

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Prestige Mouda parfémovaná voda unisex 100 ml
410,50 €/1l
41,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Zimaya Tiramisu Coco unisex parfumovaná voda 100 ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
339,90 €/1l
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
159,50 €/1l
15,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super parfém, rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Som absolútne spokojný s mojím nákupom! Parfém predčil moje očakávania v každom ohľade. Vôňa je dlhotrvajúca a krásne sa rozvíja počas celého dňa - vrchné tóny sú svieže a príťažlivé, zatiaľ čo základné tóny dodávajú krásnu hĺbku. Za zmienku stojí najmä bleskové dodanie. Zásielku som dostala len jeden deň po objednaní - to je naozaj výnimočné! Balenie bolo bezpečné a s láskou navrhnuté a parfém prišiel v perfektnom stave. Pomer ceny a výkonu je absolútne v poriadku. Za kvalitu vône a prvotriedne služby môžem kúpu len bezvýhradne odporučiť. Určite si tu budem objednávať znova! Jasných 5 hviezdičiek - za výrobok aj za služby. Veľmi pekne ďakujem!
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úplne super
Objem 0,1 l
Absolútne odporúčam kúpiť, krásne vonia, vydrží celý deň a je ideálny na jeseň a zimu.
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojná!
Objem 0,1 l
Všetko je super! Vôňa je veľmi príjemná a dlho vydrží. Kvalita je vynikajúca a s produktom som veľmi spokojná. Jednoznačne odporúčam!
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Elegantná orientálna vôňa
Objem 0,1 l
Vôňa je veľmi dobrá, môjmu synovi sa páči strašne moc, je to presne to, čo hľadal, hneď si ju kúpi znova
Hodnotenie z 25. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum, skvelá fľaša
Objem 0,1 l
Krásny flakón a nie úplne obyčajná vanilková vôňa, ktorá je pre mňa trochu tmavšia. Ale veľmi sa mi páči... s príjemnou sladkosťou. Škoda len, že je dosť jemná. Vnímam ju v blízkosti pokožky celé hodiny. Možno pomôže macerácia. Ja by som ju odporučila.
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som taká šťastná, že som to našla v Kauflande
Objem 0,1 l
Tento parfém úžasne vonia a fľaštička je tiež nádherná. Presne to, čo som hľadala. Rýchle doručenie.
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie a úžasná vôňa
Objem 0,1 l
Tento parfém je úžasný… skvelé balenie a naozaj úžasná vôňa
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Objem 0,1 l
Je na túto ročnú dobu mega krásna a dlho intenzívna
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
43,19 €
Predajca: PerfumTraders
539,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l