5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686322567, 160 g, A, e14xx, e901, 1434 kJ, 337 kcal, 52 g9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g10,60 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g5,92 €/1kg
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Amos 4D Fruit gumy Strawberry Burst 65g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos 4D Fruit gummy Peach Burst 65g
39,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos Peelerz Banana Gummy tropické mäkké mini ovocné žuvačky 65g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Cokoc Lúpateľné žuvačky s príchuťou miešaného ovocia 60g
36,33 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Cokoc Mango Peeling Soft Candy 75g
29,07 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos Peelerz Gumové hrozienka 65 g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos Peelerz Gumový darček vianočná edícia 65g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos 4D Gummy Sour stavebné bloky (12 x 100g)
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos Peelerz Gummies Malina s ovocnou náplňou 65 g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

AMOS Peelerz Želé s príchuťou broskyne 65 g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Runts (12 x 141g)
21,80 €/1kg
44,49 €
Predajca: Candyspot

Katja Feest Biggetjes 250 g – Lahodné čokoládové figúrky, ideálne ako snack
23,68 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl

Katja Zurematten ovocný snack 125g – prírodná ovocná zmes, ideálna na cesty
24,48 €/1kg
3,06 €
Predajca: Pantry_Intl

Čokoládová tyčinka Meurisse s karamelovými mandľami (100 g)
97,17 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Bear Fruit Mini's Čučoriedka Malina 100 g - ovocné snackové guľôčky, prírodná chuť
62,10 €/1kg
6,21 €
Predajca: LAVONIO

Apetit Jelly Maliny 80g Ovocie Vitamín C Sladké cukríky
15 875,00 €/1kg
2,08 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,27 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Amos Peelerz 4D Grape Burst Gummy – mäkké ovocné gumené cukrovinky 65 g
Prečo Amos Peelerz 4D Grape Burst Gummy?
Žuvačka, ktorá nielen chutí, ale aj nadchne: Amos Peelerz 4D Grape Burst Gummy je skutočným hitom medzi cukrovinkami. Svojou intenzívnou hroznovou chuťou, živým 4D vzhľadom a jemnou, mäkkou konzistenciou prinášajú čistú radosť do každej prestávky na maškrtenie.
Realistický tvar hrozna s jemnými detailmi pripomína malé, lesklé hrozno – je to skutočný pohľadový a zároveň chuťový zážitok.
Amos Peelerz 4D Grape Brust Gummy v detailoch
Toto 65 g balenie je plné starostlivo navrhnutých mini ovocných gumených cukríkov, ktoré svojím tvarom a štruktúrou pripomínajú skutočné hrozno. Vďaka „4D“ dizajnu pôsobia plasticky a živým dojmom – sú potešením pre oči aj chuťové poháriky.
Výhody produktu na prvý pohľad:
Silná, prírodná chuť hrozna
Mäkká, príjemná konzistencia
Detailný 4D vzhľad v tvare hrozna
Perfektná veľkosť na cesty alebo na zdieľanie
Vhodné pre deti aj dospelých
Pre koho je Amos Peelerz 4D Grape Brust Gummy vhodný?
Ideálne pre všetkých, ktorí si pri sladkostiach nechcú nechať ujsť kvalitu a kreativitu.
Deti milujú vzhľad a sladkú chuť
Teenageri a dospelí oceňujú 4D efekt a jedinečný dizajn
Milovníci cukroviniek, ktorí hľadajú niečo výnimočné a chcú vyskúšať niečo nové
Najlepšie možnosti použitia
Či už ako malá desiata medzi jedlami, v darčekových krabičkách, pri filmovom večeri alebo na detských narodeninách – gumené cukrovinky Amos Peelerz 4D Grape Brust Gummy jednoducho vytvárajú dobrú náladu. Skvelý tip aj ako originálna dekorácia na dezerty alebo sladké tematické stoly.
Kúpte si teraz Amos Peelerz 4D Grape Brust Gummy
Zažite hroznovú rozkoš v 4D – jemné, sladké a výnimočné. Amos Peelerz 4D Grape Brust Gummy nie sú len snackom, ale skutočným zážitkom.
Objednajte si ich teraz a znovuobjavte tento cukrovinkový zážitok!
Distribútor: Fair Vape GmbHThyssenstr. 1276344 Eggenstein-LeopoldshafenE-mail: [email protected]- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, voda, želatína, koncentrovaná hroznová šťava, zvlhčovadlo (E422), regulátor kyslosti (E330, E296), prírodná aróma, zahusťovadlo (E440), kokosový olej, koncentrované ovocné a zeleninové šťavy, farbivo: výťažok zo spiruliny, glazúra (E903), farbivo (E163), farbivo (E100), regulátor kyslosti (E331). Môže obsahovať stopy: MLIEKO, SÓJA, SIRIČITANY:
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 1347 kj / 317 kcal Sacharidy: 72,2 g, z toho cukor: 50,5 g Bielkoviny: 6,6 g Tuky: 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Soľ: 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 65 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Beagley Copperman
- Číslo od výrobcu
- FV-AMOS03
- EAN kód
- 6936756277240
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, voda, želatína, koncentrovaná hroznová šťava, zvlhčovadlo (E422), regulátor kyslosti (E330, E296), prírodná aróma, zahusťovadlo (E440), kokosový olej, koncentrované ovocné a zeleninové šťavy, farbivo: výťažok zo spiruliny, glazúra (E903), farbivo (E163), farbivo (E100), regulátor kyslosti (E331). Môže obsahovať stopy: MLIEKO, SÓJA, SIRIČITANY:
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 1347 kj / 317 kcal Sacharidy: 72,2 g, z toho cukor: 50,5 g Bielkoviny: 6,6 g Tuky: 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Soľ: 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 65 g
- Potravinársky podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Beagley Copperman
- Číslo od výrobcu
- FV-AMOS03
- EAN kód
- 6936756277240
Hodí sa k tomu

Amos 4D Fruit gumy Strawberry Burst 65g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos Peelerz Pineapple Burst Žuvačky s tropickým ovocím 65g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos 4D Fruit gummy Peach Burst 65g
39,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos Peelerz Banana Gummy tropické mäkké mini ovocné žuvačky 65g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Cokoc Mango Peeling Soft Candy 75g
29,07 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Cokoc Liči peeling mäkké cukríky 75g
29,07 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Cokoc biely broskyňový peeling, mäkké cukríky 75g
29,07 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Cokoc Lúpateľné žuvačky s príchuťou miešaného ovocia 60g
36,33 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Cokoc Mäkké cukríky s hroznovým peelingom 75g
1 732,67 €/1kg
129,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
10,60 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
30,81 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

Amos 4D Gummy Sour stavebné bloky (12 x 100g)
32,80 €/1kg
3,28 €
Predajca: Unicat-Candy

Hostess Vanilla Twinkies 10 balení 385g
25,49 €/1kg
9,79 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos Peelerz Gumové hrozienka 65 g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Kuemmerling bylinný likér 25 ks po 20 ml – 0,50 l
79,44 €/1l
39,72 €
Predajca: AllYouNeed

nimm2® 387629 nimm2® Lososová žuvačka Softies Červené ovocie Ovocná žuvačka 225,0 g
37,96 €/1kg
8,54 €
Predajca: somnia24

Kinder Chrumkavé oplátky s kakaovou a lieskovoorieškovou náplňou 34 G
43,24 €/1kg
1,47 €
Predajca: Katomix

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
21,50 €/1kg
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,69 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Haribo Liquorice Parade mix so sladkým drievkom a dražé 175g
12,17 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Baumkuchen s mliečnou polevou 100g
49,90 €/1kg
5,81 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

Amos Peelerz Gummies Malina s ovocnou náplňou 65 g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
81,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Pastiglie, Viacfarebný, 1 kusov, Box
7,19 €
Predajca: Planeo

Sada esenciálnych olejov Janolia - prírodné vonné oleje pre difuzér a zvlhčovač vzduchu, darčeková sada čistých vonných olejov pre domácnosť, kanceláriu a kúpele, popoludňajší motív
166,50 €/1l
16,40 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

Medové guličky MARLENKA® 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg