Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen

27,99 €

215,31 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

št 8. – ut 13. októbra
Naše najlepšieponuky
Ázijské omáčky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Ceren Tahini sezamová pasta na prípravu dezertov a dresingov 1000g
Ceren Tahini sezamová pasta na prípravu dezertov a dresingov 1000g
17,54 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre POMARANČOVÁ KÚRA, KANDIDOVANÁ, 100 g - RAPUNZEL
POMARANČOVÁ KÚRA, KANDIDOVANÁ, 100 g - RAPUNZEL
40,30 €/1kg
4,03 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre KIKKOMAN sójová omáčka na ochutenie cestovín, hamburgerov, šalátov a dezertov 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochutenie cestovín, hamburgerov, šalátov a dezertov 1000ml
21,81 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,81 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Kikkoman Teriyaki marináda a omáčka 975ml
Kikkoman Teriyaki marináda a omáčka 975ml
15,69 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Miko Brand | Shinshu Dashi Miso pasta - 300 g - Originál z Japonska - Fermentovaná sójová pasta - Obsahuje lepok
Miko Brand | Shinshu Dashi Miso pasta - 300 g - Originál z Japonska - Fermentovaná sójová pasta - Obsahuje lepok
26,48 €/1kg
6,76 €
-2%
6,62 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Asian Home Gourmet Marináda na indonézske mäso Satay 50g
Asian Home Gourmet Marináda na indonézske mäso Satay 50g
38,00 €/1kg
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Shiitake - sušené 40g
Shiitake - sušené 40g
367,00 €/1kg
14,68 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Gerstenmiso 390g | DANIVAL
Gerstenmiso 390g | DANIVAL
24,18 €/1kg
9,43 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre House of Asia sladká a pikantná hoisin omáčka, 240 g
House of Asia sladká a pikantná hoisin omáčka, 240 g
9,23 €/1kg
5,74 €
-37%
3,60 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Tao sladká chilli omáčka 900 g
Tao sladká chilli omáčka 900 g
6,01 €/1kg
11,23 €
-26%
8,24 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Paradajková omáčka - mascarpone 340g
Paradajková omáčka - mascarpone 340g
9,21 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Paradajková omáčka s ricottou, 345 ml | RAPUNZEL
Paradajková omáčka s ricottou, 345 ml | RAPUNZEL
15,16 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre DONGWON Algi nori wasabi 2,7 g
DONGWON Algi nori wasabi 2,7 g
141,00 €/1kg
2,49 €
-43%
1,41 €
Predajca: Katomix
PASTA GARAM MASALA BEZGLUTENOWA BIO 175 g - COSMOVEDA
GARAM MASALA BEZLEPKOV175 g - COSMOVEDA
47,89 €/1kg
8,38 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Sušené višne (sauerkrautvišne) 100g | RAPUNZEL
Sušené višne (sauerkrautvišne) 100g | RAPUNZEL
43,80 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Cestoviny Tikka Masala House of Asia 50 g
Cestoviny Tikka Masala House of Asia 50 g
48,00 €/1kg
3,39 €
-15%
2,88 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Knorr Ketjab Manis Sójová omáčka indon. 1L
Knorr Ketjab Manis Sójová omáčka indon. 1L
22,32 €/1l
22,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Saitaku Sushi Ginger, Zázvor, 110 g
Saitaku Sushi Ginger, Zázvor, 110 g
46,21 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Paradajková omáčka – omáčka na pizzu s oreganom, 350 g | PPURA
Paradajková omáčka – omáčka na pizzu s oreganom, 350 g | PPURA
8,94 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
A pouch of Genmai Miso soup.
Genmai Miso 300g
27,70 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,31 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Objavte chuť vysokokvalitných sušených húb shiitake od Asia Kitchen. Tieto jedinečné huby sú skutočným pokladom ázijskej kuchyne, cenené pre svoju jedinečnú chuť a výživovú hodnotu. Vďaka svojej intenzívnej chuti a zamatovej štruktúre sú dokonalým doplnkom mnohých jedál, ako sú polievky, omáčky, miešané jedlá a ryžové pokrmy.

Naše sušené huby shiitake sa starostlivo vyberajú a získavajú výlučne od certifikovaných dodávateľov, aby sa zaručila . Každé 100-gramové balenie obsahuje huby, ktoré si zachovávajú všetky svoje nutričné hodnoty a plnú chuť. Ideálne pre každého, kto chce do svojich jedál pridať exotický prvok a oceňuje zdravé, prírodné ingrediencie.

Výhody nášho výrobku:

  • Aromatická a intenzívna chuť - ideálna do mnohých ázijských jedál
  • Vysoká kvalita - starostlivo vybrané huby od dôveryhodných dodávateľov
  • Jednoduchá príprava - po namočení sa ľahko pridávajú do jedál
  • Vynikajúci zdroj živín - bohatý na vitamíny a minerály

Vneste do svojej kuchyne nádych Ázie s našimi sušenými hríbmi shiitake - ideálna voľba pre milovníkov zdravých a chutných jedál. Vyskúšajte ju ešte dnes a uvidíte, ako malý prídavok dokáže zmeniť chuť vašich obľúbených jedál!

Zloženie
Zloženie: Sušené huby shiitake Nutričná hodnota na 100g: Energetická hodnota 1265kJ/302kcal Tuky 1,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0g Sacharidy 36,7g, z toho cukor 0g Bielkoviny 21,4g Soľ 0g Vláknina 2g Sodík 10mg Čistá hmotnosť: 100g Krajina pôvodu: Čína Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením Dátum spotreby: Sušené huby shiitake:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
130 g
Potravinársky podnik
Premium Asia Kitchen
Obchodný názov
Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
Výrobca
Premium Asia Kitchen
EAN kód
5903796783049

Zloženie
Zloženie: Sušené huby shiitake Nutričná hodnota na 100g: Energetická hodnota 1265kJ/302kcal Tuky 1,2g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0g Sacharidy 36,7g, z toho cukor 0g Bielkoviny 21,4g Soľ 0g Vláknina 2g Sodík 10mg Čistá hmotnosť: 100g Krajina pôvodu: Čína Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením Dátum spotreby: Sušené huby shiitake:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
130 g
Potravinársky podnik
Premium Asia Kitchen
Obchodný názov
Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
Výrobca
Premium Asia Kitchen
EAN kód
5903796783049
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Miko Brand | Shinshu Dashi Miso pasta - 300 g - Originál z Japonska - Fermentovaná sójová pasta - Obsahuje lepok
Miko Brand | Shinshu Dashi Miso pasta - 300 g - Originál z Japonska - Fermentovaná sójová pasta - Obsahuje lepok
26,48 €/1kg
6,76 €
-2%
6,62 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Sušené morské riasy Wakame 30 g
Sušené morské riasy Wakame 30 g
86,75 €/1kg
4,75 €
-26%
3,47 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústricová omáčka - Ústricová omáčka - 600ml
15,32 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,19 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
77,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
6,98 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
3,49 €
Predajca: UJiaAsienmarkt
Obrázok produktu pre Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml
Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml
19,25 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
LEE KUM KEE Hoisin Sauce 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisin Sauce
24,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
9,57 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre TAMARI SILNÁ SÓJOVÁ OMÁČKA, BEZLEPKOVÁ,500 ml - LIMA
TAMARI SILNÁ SÓJOVÁ OMÁČKA, BEZLEPKOVÁ,500 ml - LIMA
31,98 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
5,93 €
-23%
4,54 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre KIKKOMAN sójová omáčka na ochutenie cestovín, hamburgerov, šalátov a dezertov 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochutenie cestovín, hamburgerov, šalátov a dezertov 1000ml
21,81 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,81 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
244,25 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Ústricová omáčka Lee Kum Kee Panda 510g
Ústricová omáčka Lee Kum Kee Panda 510g
14,27 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,28 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 35
109,09 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 706
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre Cholimex - Chilli omáčka sladkokyslá - 250 ml
Cholimex - Chilli omáčka sladkokyslá - 250 ml
6,96 €/1l
1,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre LIMA 41627000, 250 ml, Fľaša, Sója, 1 kusov, Water, SOYA beans, sea salt 10.3%, alcohol, A. Oryzae., 96 kcal
LIMA 41627000, 250 ml, Fľaša, Sója, 1 kusov, Water, SOYA beans, sea salt 10.3%, alcohol, A. Oryzae., 96 kcal
27,36 €/1l
6,84 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Športový kočík MoMi GRACE black 2023
Športový kočík MoMi GRACE black 2023
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 14
153,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
Obrázok produktu pre Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 412
11,47 €
Predajca: Amazinggirl
Obrázok produktu pre [ 250 ml ] HENGSHUN Príprava octu na sushi / Ocot na sushi Sushi Vinegar
[ 250 ml ] HENGSHUN Príprava octu na sushi / Ocot na sushi Sushi Vinegar
16,28 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sójasová omáčka Yamasa, 500 ml
Sójasová omáčka Yamasa, 500 ml
21,88 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
7,04 €
-22%
5,47 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Vežový ventilátor z ABS (napájaný cez USB), bezlopatkový, tichý a prenosný, s 2 nastaveniami rýchlosti – ideálny do domácnosti a spálne
Vežový ventilátor z ABS (napájaný cez USB), bezlopatkový, tichý a prenosný, s 2 nastaveniami rýchlosti – ideálny do domácnosti a spálne
1,7Priemerné hodnotenie: 1,7 z 5Počet hodnotení: 3
57,81 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping
Obrázok produktu pre Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 582
83,72 €
-26%
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre KINJIRUSHI Wasabi / chrenová pasta 43g HOT + SHARP z Japonska
KINJIRUSHI Wasabi / chrenová pasta 43g HOT + SHARP z Japonska
65,81 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
5,22 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
5,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sójová omáčka na všetky spôsoby použitia  Kikkoman Zväzok: 1,9 L, Balenie: Fľaša,
Sójová omáčka na všetky spôsoby použitia Kikkoman Zväzok: 1,9 L, Balenie: Fľaša,
13,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
24,84 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Vysokotlakový čistič PARKSIDE® »PHD 170 E3«  »Nástupca modelu PHD 170 D2«
Vysokotlakový čistič PARKSIDE® »PHD 170 E3« »Nástupca modelu PHD 170 D2«
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 159
155,30 €
-16,77 €
138,53 €
Doprava zdarma
Predajca: JR-Commerce
Obrázok produktu pre SEMPIO Ssamjang Sójová omáčka 250g | Kórejská sójová omáčka, vegánska
SEMPIO Ssamjang Sójová omáčka 250g | Kórejská sójová omáčka, vegánska
22,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,56 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre AHG Szechuan Classic Stir Fry pasta Wok pokrmy 50g
AHG Szechuan Classic Stir Fry pasta Wok pokrmy 50g
38,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideálny do polievok a omáčok 1000ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
72,96 €
-14%
62,40 €
Predajca: AllYouNeed
62,40 €/1l
Obrázok produktu pre Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
19,95 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
Yildriz turecká cesnaková horúca omáčka 265 g – pikantná, ostrá cesnaková omáčka
19,95 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
75,28 €/1kg
Obrázok produktu pre JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
JAVOROVÝ SIRUP A330 g (250 ml) - TERRASANA
10,27 €
Predajca: Biogo
31,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Thai Shan Sambal Oelek
Thai Shan Sambal Oelek
8,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,36 €/1kg
Obrázok produktu pre Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack
Fazuľa Khao Shong obalená pikantným wasabi 140g 6-pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,70 €/1kg
Obrázok produktu pre Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister
Mäkrua Ústricová omáčka 1 x 4500 ml kanister
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
27,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,09 €/1l
Obrázok produktu pre Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
17,76 €
Predajca: AllYouNeed
20,89 €/1l
Obrázok produktu pre Nadler Remoulade 875ml
Nadler Remoulade 875ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
6,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,88 €/1l
Obrázok produktu pre 2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)
2x Kadayif pečené cestoviny - Engelshaar pripravené na použitie - Cestoviny - Kadaifi Kataifi pre Dubaj čokoláda (2x200g)
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,28 €
-62%
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
47,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Macedónska grécka krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,16 €/1kg
Obrázok produktu pre SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey
SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korean BBQ | Marináda na ochutenie mäsových jedál z Kórey
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
73,30 €/1kg
Obrázok produktu pre KINJIRUSHI Wasabi / chrenová pasta 43g HOT + SHARP z Japonska
KINJIRUSHI Wasabi / chrenová pasta 43g HOT + SHARP z Japonska
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,81 €/1kg
Obrázok produktu pre AHG Szechuan Classic Stir Fry pasta Wok pokrmy 50g
AHG Szechuan Classic Stir Fry pasta Wok pokrmy 50g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
Sušené huby shiitake 100g - Premium Asia Kitchen
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
215,31 €/1kg
Obrázok produktu pre COCK Tom Yum Instantná horúca a kyslá pasta 454g | Instantná horúca a kyslá pasta
COCK Tom Yum Instantná horúca a kyslá pasta 454g | Instantná horúca a kyslá pasta
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
55,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Healthy boy slivková sladkokyslá omáčka 300 ml
Healthy boy slivková sladkokyslá omáčka 300 ml
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
69,97 €/1l
Obrázok produktu pre Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: Heartforcards
28,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml
Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pre vegánov 1000ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,25 €/1l
Obrázok produktu pre LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
LOBO Kari pasta žltá 50 g | Žltá kari pasta | Kari pasta Yellow
12,81 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
256,20 €/1kg