4,7



Na základe 3 hodnotení
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
27,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €-46%
149,90 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
12h 41m 14s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Jedlé tortové dekorácie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Saracino modelovacia pasta biela 1 kg v prietokovom balení56,23 €/1kg
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g179,20 €/1kg
44,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g170,80 €/1kg
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g0,27 €/1kg
13,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

100 kusov jedlých tortových dekorácií, rôzne veľkosti, oblátkový papier, farebné tortové dekorácie s krabičkou na svadbu, narodeniny, promócie
79,97 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
4,73 €/1l
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BackDecor posypové dekorácie strieborné lesklé perly, 65 g
83,14 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Biely fondánový obal pripravený na použitie 450 g
12,76 €/1kg
6,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tortová poleva ružová PICK.125 g
33,44 €/1kg
4,18 €
Predajca: Store-Germany

Práškové potravinárske farbivo 5 g - biele
33,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
10,12 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Písmená Fun Colourful Mix Jedlé písmená 50g
54,40 €/1kg
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker očarujúci motýli v troch farbách 12 kusov
142,00 €/1kg
4,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Brauns Heitmann Lebensmittelfarbe Blau
226,25 €/1kg
1,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kuechle Oblaten Blumen ohne
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Lukier Żółty 100 g
18,30 €/1kg
2,79 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,83 €
Predajca: Katomix

Quitten Aroma flüssig 50ml
319,80 €/1l
20,98 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Crownseller

Dr. Oetker Barwnik Spożywczy Żółty 10 g
195,00 €/1kg
3,41 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,95 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Food Colours New Velvet Suede Spray 100 ml - modrá
Jedlá potravinárska farba so semišovou štruktúrou - na profesionálne zdobenie cukroviniek
Popis produktu: Sviežová sametová hmota s cukrovou príchuťou:
Suede Spray je inovatívne jedlé potravinárske farbivo, ktoré vytvára elegantný zamatový povlak so semišovou štruktúrou. Je ideálna na zdobenie silne vychladnutých povrchov cukrárskych výrobkov, ako sú torty, zmrzlinové torty, jednohubky, cupcakes, mousses, čokolády, krémy a cukrové dekorácie.
️Kolor: detská modrá
️Pojemność: 100 ml
️Idealny na: maslový krém, cukrovú hmotu, marcipán, čokoládu, zmrzlinu a cukrové ozdoby
Výhody a vlastnosti:
- Zamatový, semišový povrchový efekt
- Jedlý a bezpečný - potravinársky
- Na báze kakaového masla
- AZO FREE - bez azofarbív
- Neobsahuje E171 (oxid titaničitý)
- Jednoduchá aplikácia pomocou rozprašovača
- Nové zloženie - bez bielej čokolády
Účel použitia:
- Vychladenie dezertu - najlepšie na -10 °C.
- Vložte sprej do vodného kúpeľa (max. 40 °C) na 10-15 minút.
- Pred použitímintenzívne pretrepte.
- Nastriekajte zo vzdialenosti 25-30 cm na vychladnutý povrch.
- Nechajte zaschnúť. Dekoráciu skladujte v chladničke.
V prípade upchatia dýzy - ponorte sprej do teplej vody (max. 40 °C) alebo rozprašovač umyte alkoholom.
Použitie:
- Torty a koláče (najmä zmrzlinové torty)
- Monoporácie a peny
- Zdobenie cukrovou pastou, marcipánom, čokoládou
- Cukrové figúrky a kvety
- Čokoládové pralinky, tyčinky a dekorácie
Zloženie:
Nosný plyn: E943a, E944, E943b, kakaový tuk, farbivo: uhličitan vápenatý E170, spirulina, emulgátor: glycerín E42, polyglycerolpolyricinoleát E476, konzervačná látka: polysorbát 80 E433, antioxidant: rozmarínový extrakt E392
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Nosný plyn: E943a, E944, E943b, kakaové maslo, farbivo: uhličitan vápenatý E170, spirulina, emulgátor: glycerín E42, polyglycerolpolyricinoleát E476, konzervačná látka: polysorbát 80 E433, antioxidant: rozmarínový extrakt E392
- Výživové údaje
- NEUPLATŇUJE SA
- Potravinársky podnik
- FOOD COLOURS
- Obchodný názov
- Jedlé potravinárske farbivo so semišovou textúrou
- Výrobca
- Food Colours
- EAN kód
- 5902211698845
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Nosný plyn: E943a, E944, E943b, kakaové maslo, farbivo: uhličitan vápenatý E170, spirulina, emulgátor: glycerín E42, polyglycerolpolyricinoleát E476, konzervačná látka: polysorbát 80 E433, antioxidant: rozmarínový extrakt E392
- Výživové údaje
- NEUPLATŇUJE SA
- Potravinársky podnik
- FOOD COLOURS
- Obchodný názov
- Jedlé potravinárske farbivo so semišovou textúrou
- Výrobca
- Food Colours
- EAN kód
- 5902211698845
Hodí sa k tomu

Samenový sprej Food Colours 100 ml modrý – farbivo Velvet Spray na torty a koláče
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Semišový sprej 100 ml, čierny – potravinárske farbivo Velvet Spray na torty a koláče
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
32,38 €/1kg
16,19 €
Predajca: CoffeeFriend

Küchle organické oblátky na pečenie štvorcové
45,50 €/1kg
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany

Samenový sprej Food Colours 100 ml, svetloružový – farbivo Velvet Spray na torty a koláče
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

COSTWAY Aerobic Stepper s 3 stupňami 10/15/20 cm Fitness Stepper s nosnosťou do 250 kg Výškovo nastaviteľný Stepbench 78,5x30x20cm
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,00 €/1kg
15,50 €
Predajca: CoffeeFriend

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
40,00 €/1kg
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Potravinárske farby červená, žltá, modrá 60 g
69,00 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

100 kusov jedlých tortových dekorácií, rôzne veľkosti, oblátkový papier, farebné tortové dekorácie s krabičkou na svadbu, narodeniny, promócie
79,97 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Perina 200 x 220 cm – zimná prešívaná perina, priedušná – perina vhodná na pranie – vhodná pre alergikov – nemecká kvalita
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Rapunzel 1435020, 100 g, Kakaobutter* mild *kontrolliert biologischer Anbau, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, PE sáčok
87,80 €/1kg
8,78 €
Predajca: taleoo

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Nastaviteľný kruh na tortu z nehrdzavejúcej ocele, priemer 16-30 cm, výška 20 cm, odolný voči teplote, so stupnicou a upínacou pákou, príslušenstvo na pečenie, Retoo
13,29 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
41,20 €/1kg
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 13 Pro Max, 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 512 GB, 12 MP, iOS 15, Grafit
Generálne opravený
452,90 €
Predajca: JANADO

FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
170,80 €/1kg
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Jedlé potravinárske lepidlo a kryštálové kvapky 25g
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
4,73 €/1l
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
0,27 €/1kg
13,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Farba 5 g – biela, 1 balenie.
1 398,00 €/1kg
20,99 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
179,20 €/1kg
44,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

RUF 216859007 RUF Traubenzucker 400,0 g
18,08 €/1kg
9,04 €
Predajca: somnia24

Tortová poleva ružová PICK.125 g
33,44 €/1kg
4,18 €
Predajca: Store-Germany

Funcakes Deco Melts - zelené 250g
179,40 €/1kg
44,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

FunCakes zmes na pečenie piškótových tort deluxe 1kg
48,00 €/1kg
48,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krabica na tortu 36x36x30cm biela s okienkom a držadlom STRONG 3W
21,93 €/1m
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré
Veľmi dobré
Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny efekt
Ľahko sa používa, pekný efekt
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Saracino modelovacia pasta biela 1 kg v prietokovom balení



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
56,23 €/1kg

Funcakes Deco Melts - zelené 250g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(101)Počet hodnotení: 101
44,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
179,40 €/1kg

FunCakes Deco Melts - žltá 250g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(101)Počet hodnotení: 101
44,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,80 €/1kg

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(41)Počet hodnotení: 41
44,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
179,20 €/1kg

Zelený modelovací cukor Zelená modelovacia pasta 250g - Saracino



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
43,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
175,20 €/1kg

Saracino Modellierpaste Rot 250 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
44,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,00 €/1kg

Žltý modelovací cukor Žltá modelovacia hmota 250g - Saracino



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
168,85 €/1kg

FunCakes Fondán ružový pastelový 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
170,80 €/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,99 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
13,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,27 €/1kg

Modrý modelovací cukor Modrá modelovacia pasta 250g - Saracino



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
66,35 €/1kg

KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,26 €
Predajca: Biogo
11,26 €/1kg

Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,56 €/1l

Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
34,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ulita slimáka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
61,12 €/1kg

Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
25,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,70 €/1l

RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
40,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
26,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
13,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
650,00 €/1kg

Günthart marcipánové ruže červené s 33 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,71 €/1kg