Ovocné, krémové a jednoducho lahodné. Overnight Oats Edle
Erdbeere od 3Bears prinášajú arómu slnkom zrelých jahôd do zamatovej
ovsenej zmesi. Po príprave cez noc vznikne krémová
konzistencia, ktorá poteší každou lyžicou. Jemná sladkosť
jahôd dokonale ladí s jemnou ovsenou chuťou a robí
z tejto raňajky sviežu pochúťku. Najmä v teplých dňoch
sa ovocná vôňa rozvinie ideálnym spôsobom. Stačí
pripraviť večer a ráno si vychutnať – jednoduché a
chutné.
3Bears 7000703 3Bears Overnight Oats - Edle Erdbeere 400,0 g
12,32 €
30,80 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
st 30. septembra – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Kukuričné lupienky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Ovsené vločky 15 kg jemné, prírodné, muesli, kaša, pečenie, krmivo pre zvieratá, vegánske, GiDeli
2,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Ďalšie informácie o reklame
General Mills - Trix 6 ovocných tvarov 394g
118,48 €/1kg
54,57 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-14%
46,68 €
Predajca: AllYouNeed
Ďalšie informácie o reklame
Cereálne pšeničné vločky bez cukru na raňajky 300g Smileat Triboo
62,50 €/1kg
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Ďalšie informácie o reklame
SMILEAT organické müsli kakaové krúžky bez pridaného cukru 300 g
63,17 €/1kg
18,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
3Bears 7000711 3Bears Overnight Oats - Bananen Split 400,0 g
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4%
6,55 €
Predajca: Megasam24PL
Nesquik® 12477395 Nesquik® Choco Waves Cereal 330,0 g
31,39 €/1kg
10,36 €
Predajca: somnia24
Barnhouse 136220, Kukuričné vločky, 375 g
8,53 €/1kg
3,24 €
Predajca: taleoo
Jačmenná a pohánková kaša pražená 3 X 100 G
7,92 €/1kg
2,98 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-33%
1,98 €
Predajca: Katomix
Kyslé mlieko Mlekpol, 3 % tuku, 380 g
3,16 €/1kg
2,32 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-48%
1,20 €
Predajca: Megasam24PL
Kelloggs Smacks chrumkavé sladké raňajkové cereálie z pšenice 330g
69,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ovocné, krémové a jednoducho lahodné. Overnight Oats Edle
Erdbeere od 3Bears prinášajú arómu slnkom zrelých jahôd do zamatovej
ovsenej zmesi. Po príprave cez noc vznikne krémová
konzistencia, ktorá poteší každou lyžicou. Jemná sladkosť
jahôd dokonale ladí s jemnou ovsenou chuťou a robí
z tejto raňajky sviežu pochúťku. Najmä v teplých dňoch
sa ovocná vôňa rozvinie ideálnym spôsobom. Stačí
pripraviť večer a ráno si vychutnať – jednoduché a
chutné.
Zloženie
66 % celozrnných ovsených vločiek, kúsky sušených datlí, ľanové semienka, tekvicové semienka, 3 % mrazom sušených kúskov jahôd, 3 % mrazom sušeného jahodového pyré. UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: MÔŽE OBSAHOVAŤ ĎALŠIE OBILNINY S OBSAHOM GLUTÉNU (PŠENICA, JAČMEŇ, RAŽ), ORECHY
Výživové údaje
Energia: 1576 kJ/375 kcal; Tuk: 9,9 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,6 g; Sacharidy: 53 g; z toho cukry: 14 g; Bielkoviny: 13 g; Soľ: 0,03 g; Vláknina: 11 g;
Hmotnosť
400 g
Potravinársky podnik
3Bears Foods GmbH
Zielstattstraße 40
81379 München
Deutschland
Obchodný názov
Ovsené vločky na namočenie s jahodami
Výrobca
3Bears
Číslo od výrobcu
7000704
EAN kód
4260462986618
Zloženie
66 % celozrnných ovsených vločiek, kúsky sušených datlí, ľanové semienka, tekvicové semienka, 3 % mrazom sušených kúskov jahôd, 3 % mrazom sušeného jahodového pyré. UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: MÔŽE OBSAHOVAŤ ĎALŠIE OBILNINY S OBSAHOM GLUTÉNU (PŠENICA, JAČMEŇ, RAŽ), ORECHY
Výživové údaje
Energia: 1576 kJ/375 kcal; Tuk: 9,9 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,6 g; Sacharidy: 53 g; z toho cukry: 14 g; Bielkoviny: 13 g; Soľ: 0,03 g; Vláknina: 11 g;
Hmotnosť
400 g
Potravinársky podnik
3Bears Foods GmbH
Zielstattstraße 40
81379 München
Deutschland
Obchodný názov
Ovsené vločky na namočenie s jahodami
Výrobca
3Bears
Číslo od výrobcu
7000704
EAN kód
4260462986618
Hodí sa k tomu
3Bears 7000711 3Bears Overnight Oats - Bananen Split 400,0 g
30,80 €/1kg
12,32 €
Predajca: somnia24
3Bears 7000627 Granola - Hafer-Crunch Sarah Harrison Müsli 325,0 g
38,34 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
Použité
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(361)Počet hodnotení: 361
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way
MEDION E11 TF vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním (3 rýchlostné stupne, tichý režim spánku, výkon 45 W, horizontálna oscilácia 60°, časovač, MD12067) biely
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(134)Počet hodnotení: 134
164,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
HinHocker závesné kreslo s rámom, sivé, závesná hojdačka pre interiér a exteriér, hojdacie kreslo
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(59)Počet hodnotení: 59
134,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-10,00 €
124,95 €
Predajca: CS-Trading
Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(486)Počet hodnotení: 486
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion
vidaXL Zvýšená posteľ 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná oceľ Sivá
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(103)Počet hodnotení: 103
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
Cestovný kufor s tvrdou škrupinou sada kufrov sada kufrov sada vozíkov 3 ks. ABS šedá
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(407)Počet hodnotení: 407
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
LVHOM Rohová sedacia súprava v tvare U, sedacia súprava so zlatými kovovými nohami, obývacia súprava, rohová sedacia súprava, 4 miesta, 272x88x136 cm, béžová
1 069,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-184,00 €
885,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LVHOM
Rohová pohovka s funkciou spania a podnožou PASTI XXL v tvare U, pohovka, rohová pohovka do obývačky, tmavosivá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1 249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ComfortinoFurniture
Stolová chladnička Merax 128 l s mraziacim priestorom a sklenenými dverami, chladnička na fľaše s LED osvetlením a nastaviteľnou policou, chladnička na nápoje 110 cm s funkciou chladničky a mrazničky, voľne stojaca
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(42)Počet hodnotení: 42
343,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-7,00 €
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: MERAX
Dimex fototapeta do kuchyne KI-350-003 Koreniny a bylinky 60 x 350 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
26,23 €
Predajca: Store-Germany
Bestseller
Bočný stolík VASAGLE, s kolieskami, tvar C, pojazdný konferenčný stolík, vintage hnedý
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(132)Počet hodnotení: 132
26,99 €
Predajca: Houseland
Ochranný obal na auto – plachta na zakrytie auta – kryt na auto – strieborná plachta – reflexné pruhy – 480x175x120 cm – ochrana proti poškriabaniu, ochrana pred dažďom a slnkom
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(92)Počet hodnotení: 92