5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Perfume - P (2025) - objem: 50 ml2 266,60 €/1l
113,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Widian Spray4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Telový sprej FRANGIPANI PARADISE400,00 €/1l
20,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Flowerhead EDP 100 ml W1 959,40 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Roberto Cavalli Paradiso Repack Woda perfumowana 50ml
718,40 €/1l
35,92 €
Predajca: Denpoli-Venda

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Ženy, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín
574,40 €/1l
43,08 €
Predajca: Glamperfeu

Roberto Cavalli JRC01005, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Mandarínka, Neroli, Jazmín, Cypress, Pižmo
519,33 €/1l
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
490,20 €/1l
24,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto Edp Spray
593,20 €/1l
44,49 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: YourFragrance

Cavalli Roberto - Paradiso Azzurro EDP 100ml
267,90 €/1l
26,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli Paradiso Edp Spray
1 245,67 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Roberto Cavalli Florence EDP 50 ml W
545,40 €/1l
27,27 €
Predajca: somnia24

Roberto Cavalli Woodiris parfémovaná voda unisex 100 ml
573,50 €/1l
65,38 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto EDP 100 ml W
417,30 €/1l
41,73 €
Predajca: PerfumTraders

Roberto Cavalli Uomo Perfumy, 100ml
330,00 €/1l
33,00 €
Predajca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli Paradiso Woda perfumowana, 100ml
412,50 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Personnelle Collection Molinard 75ml
1 062,67 €/1l
79,70 €
Predajca: somnia24

Godolphin EDP 1,5 ml
3 306,67 €/1l
4,96 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro Edp Spray
- Model
- Paradiso Azzurro
- Hmotnosť
- 0.495 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENÁT, PARFUM, VODA/VODA (AQUA), BHT, BENZYL CINNAMÁT, CITRAL, CITRONELLOL, KUMARÍN, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, IZOEUGENOL, LIMONÉN, LINALOOL, METYL 2-OCTYNOÁT
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8056860212093
- Model
- Paradiso Azzurro
- Hmotnosť
- 0.495 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENÁT, PARFUM, VODA/VODA (AQUA), BHT, BENZYL CINNAMÁT, CITRAL, CITRONELLOL, KUMARÍN, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, IZOEUGENOL, LIMONÉN, LINALOOL, METYL 2-OCTYNOÁT
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8056860212093
Hodí sa k tomu

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli JRC02005, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, kašmír, Cypress
586,13 €/1l
43,96 €
Predajca: Glamperfeu

Roberto Cavalli Paradiso EDP 50 ml W
627,00 €/1l
31,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli JRC06003, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, Mandarínka, Jantár, Pižmo, Pačuli, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL...
1 102,00 €/1l
33,06 €
Predajca: somnia24

Roberto Cavalli Paradiso Repack Woda perfumowana 50ml
718,40 €/1l
35,92 €
Predajca: Denpoli-Venda

Roberto Cavalli JRC01004, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Mandarínka, Neroli, Jazmín, Cypress, Pižmo
613,40 €/1l
30,67 €
Predajca: Glamperfeu

Roberto Cavalli JRC01005, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Mandarínka, Neroli, Jazmín, Cypress, Pižmo
519,33 €/1l
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli Signature, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, ibištek pižmový, Mandarín, Ružové korenie, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Slivka, Bezoin, Pačuli, Vanilka
512,53 €/1l
38,44 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
490,20 €/1l
24,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli Paradiso Edp Spray
1 245,67 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto Edp Spray
593,20 €/1l
44,49 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto EDP 75 ml W
591,47 €/1l
44,36 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
482,00 €/1l
36,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ClickShop

Cavalli Roberto - Paradiso Azzurro EDP 100ml
267,90 €/1l
26,79 €
Predajca: BRASTYGroup

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml
655,60 €/1l
32,78 €
Predajca: PerfumTraders

Roberto Cavalli Signature, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ibištek pižmový, Mandarín, Ružové korenie, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Slivka, Bezoin, Pačuli, Vanilka
900,80 €/1l
45,04 €
Predajca: somnia24

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dior J’adore, Ženy, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, turecká ruža, Jazmín
1 776,00 €/1l
266,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Crystal Noir Woda perfumowana, 50ml
1 262,00 €/1l
63,10 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Duvet winter duvet 200 x 135 cm - Duvet bed quilt quilt quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
16,90 €
Predajca: Amazinggirl

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je super
Objem 0,075 l
Skvelé. Super rýchle doručenie. Všetko super.
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitný tovar
Objem 0,03 l
Som spokojný
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 4. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 12. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l