Fripa veľký toaletný papier, 2-vrstvový, biely, 180 m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
88,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Toaletný papier 1-vrstvový HARMASAN - 30ks 30345
0,64 €
Predajca: LAVONIO
Papernet 409041 Toaletný papier 40,7 m
143,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Toaletn papier, vlhen, 42ks, ZEWA, kamilka
1,88 €
Predajca: CORWELL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletný papier Pufina sa stará o jemnosť vašej pokožky a už takmer 20 rokov patrí medzi popredné značky prémiových papierových výrobkov.
Biely 3-vrstvový toaletný papier bez parfumov a farbív, dermatologicky testovaný
Vďaka technológii Aquabond nie sú vrstvy na rozdiel od bežného toaletného papiera spojené lepidlom, ale vodou, čo zaručuje príjemný pocit aj pre citlivú pokožku
Ekologic EÚ
Materiál: 100 % celulóza a recyklovateľný obal
Dĺžka rolky: 18,9 m
Počet útržkov: 140
Balenie: 8 roliek
Pufina toaletný papier sa stará o vašu pokožku jemnou mäkkosťou, už takmer 20 rokov je jednou z vedúcich značiek prémiových papierových výrobkov. - materiál: 100 % celulóza - papier je bez vôní a farbív, dermatologicky testovaný - vďaka technológii Aquabond sú papierové vrstvy spojené vodou, nie lepidlom ako pri bežných toaletných papieroch, čo zabezpečuje príjemný pocit aj pre citlivú pokožku - má environmentál EU Ecolabel - obal je 100 % recyklovateľný - 3 vrstvy - dĺžka rolky: 18,9 metra - počet lístkov: 140 -balenie: 8 roliek v balení, 7 balení v kartóne (56 roliek/kartón) Výrobca/prvý distribútor v EÚ: Pehart Tec Grup S.A. 515850 Sebes, Petresti, Str.1. Mai.Nr1. jud Alba Rumunsko [email protected]
Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
SONNI toaletný stolík biely s taburetkou a osvetlením Toaletný stolík so zrkadlom, so zásuvkou, 1080x400x1400mm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(94)Počet hodnotení: 94
212,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24
Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Frischli H šľahačka s dokonalým objemom na šľahanie s príchuťou 1000g
9,69 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
9,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
King George čajový nápoj instantný čerešňovo-banánový (1x400g fľaša)
7,97 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(51)Počet hodnotení: 51
3,19 €
Predajca: Euroshare
Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,81 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-14%
4,99 €
Predajca: taleoo
Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(189)Počet hodnotení: 189
22,41 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4%
21,34 €
Predajca: Special-trends
GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
4,50 €
Predajca: Katomix
Dobré a lacné 2214853009 Destilovaná voda 2L
5,66 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,32 €
Predajca: M_plus_L
Biele ekologické papierové taniere – 100 ks jednorazové taniere na jedlo, grilovanie a stretnutia
2,99 €
10% poukaz
Predajca: ALLBAG
Stan CampFeuer Super+ pre 4 osoby, sivý / čierny, XXL tunelový stan s 2 vchodmi a markízou
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
134,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-25,00 €
109,95 €
Predajca: CS-Trading
Toaletný papier, 3-vrstvový, malý kotúč, 10 kotúčov, PUFINA "Sensitive Aquabond", bez vône
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,04 €
Predajca: CORWELL
Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen nafukovací matrac 152x203x46 cm - 203 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(202)Počet hodnotení: 202
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2122)Počet hodnotení: 2122
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Toaletný papier, 4 vrstvový, malé rolky, 6 roliek, PUFINA "Relaxing Coconut", s kokosovou vôňou
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Toaletný papier 10 roliek, 3-vrstvový kašmírový, bez zápachu a odolný
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Toaletný papier Regina 4 rolky, veľké rolky, účinný a bez zápachu
10,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Jemný Sedačkový Toaletný Papier, 8 roliek
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Bočná ventilačná mriežka pre karavany 140 × 130 mm – univerzálna mriežka na rýchlu výmenu vzduchu pre karavany, vhodná do kúpeľne, kuchyne a obývacej časti na jachte
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Starožitný mosadzný držiak na toaletný papier na montáž na stenu, rolka toaletného papiera, kúpeľňové doplnky