5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12% poukaz








4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2

Ďalšie informácie o reklame
LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet220,19 €/1kg
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Ďalšie informácie o reklame
Omega-3 Forte Bezlepku 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)0,24 €/1kg
21,39 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Berberine Complex+ Bezlepku 60 Kapsulí - Konopov (Biowen)0,71 €/1kg
21,89 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Fyron Bifido Lacto Komplex - 60 Kapsúl1 590,91 €/1l
37,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Citrát Horčíka + Vitamín B6 Bez Lepku 100 Kapsúl - Hempking (Biowen)
0,12 €/1kg
10,29 €
Predajca: medpak_shop

Biowen Hovädzí kolagén typu I II III prášok 225 g
119,51 €/1kg
26,89 €
Predajca: medpak_shop

Swedish Nutra Kolagn v prku - morsk - vlasy, pokoka, nechty, kby - podporuje hladk pokoku - rast vlasov - pevnos nechtov - morsk - 500 ml
68,00 €/1kg
44,58 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,40 €
Predajca: Katomix

Biowen Koenzým Q10 100 mg 100 kapsúl
109,45 €/1kg
21,89 €
Predajca: medpak_shop

Seagarden morský kolagén v prášku 300g - bez príchute
240,50 €/1kg
72,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

DOPPELHERZ Vitamín E 600 N Softgels
147,08 €/1kg
19,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

Elektrolity Hydration, 20 tabletek musujących
37 800,00 €/1kg
1,89 €
Predajca: medpak_shop

KOLAGN 750 mg 120 kapsl
47,31 €/1l
35,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Doppelherz Cranberry+Pumpkin Capsules 60 kapsúl
100,00 €/1kg
9,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

3x Cardiominal - suplement 30 kapsúl
666,00 €/1l
66,60 €
Predajca: NewGenMarketing

Koenzym Q10, 60 kapsułek
215 000,01 €/1kg
17,20 €
Predajca: superbrandshop

Vitalised Spermidine 3 mg & Resveratrol Capsules 30 kapsúl
0,92 €/1kg
33,98 €
Predajca: AbisZ-Markt

OstroVit | Bacopa Monnieri Extract Powder
189,80 €/1l
9,49 €
Predajca: NutraBestBG

metacare L-Glutamine Capsules, 60 kapsúl
24,13 €
Predajca: AbisZ-Markt

Essensey Collagen+- 90 kapsl
98,67 €/1l
8,88 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Biowen Marine Collagen 3X Peptides prášok 225g je inovatívny doplnok stravy s trojnásobne koncentrovanými kolagénovými peptidmi pochádzajúcimi z morských zdrojov. Tento vysokokvalitný výživový doplnok poskytuje vysoko biologicky dostupnú hydrolyzovanú kolagénovú bielkovinu s nízkou molekulovou hmotnosťou pre výnimočnú biologickú dostupnosť. Morský kolagén má bohatý aminokyselinový profil, ktorý zahŕňa hydroxyprolín, hydroxylyzín, glycín a prolín.
Biowen Marine Collagen 3X Peptides prášok 225 g sa vyznačuje čistotou zloženia a praktickou aplikačnou formou. Výrobok je vo forme jemného, ľahko rozpustného prášku bez chuti, ktorý sa môže pridávať do nápojov, koktailov, džúsov alebo jogurtov bez toho, aby ovplyvnil ich chuť. Hromadné balenie 225 g zaručuje dlhodobé používanie, ktoré je ekonomickým riešením pre tých, ktorí kolagén konzumujú pravidelne.
Ak to zhrnieme, Biowen Marine Collagen 3X Peptides prášok 225 g je moderný doplnok stravy, ktorý poskytuje koncentrovanú úroveň kolagénových peptidov. Je ideálnym doplnkom vyváženej stravy.
- Zloženie
- Hydrolyzovaný morský kolagén peptid
- Výživové údaje
- b/d
- Hmotnosť
- 225 g
- Potravinársky podnik
- Biodio Lab Sp. z o.o. ul. Choroszczańska 24 15-732 Białystok
- Obchodný názov
- Morský kolagén 3X Peptidový prášok
- Výrobca
- Biowen
- Počet kusov
- 5
- Odporúčania pre konzumáciu
- Prášok pridávajte do nápojov, koktailov, džúsov alebo jogurtov.
- EAN kód
- 5904806120939
- Zloženie
- Hydrolyzovaný morský kolagén peptid
- Výživové údaje
- b/d
- Hmotnosť
- 225 g
- Potravinársky podnik
- Biodio Lab Sp. z o.o. ul. Choroszczańska 24 15-732 Białystok
- Obchodný názov
- Morský kolagén 3X Peptidový prášok
- Výrobca
- Biowen
- Počet kusov
- 5
- Odporúčania pre konzumáciu
- Prášok pridávajte do nápojov, koktailov, džúsov alebo jogurtov.
- EAN kód
- 5904806120939
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Zinok 3X Imunita Bez Lepku 100 Kapsúl - Hempking (Biowen)
0,42 €/1kg
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Citrát Horčíka + Vitamín B6 Bez Lepku 100 Kapsúl - Hempking (Biowen)
0,12 €/1kg
10,29 €
Predajca: medpak_shop

Komplex Vitamínu C+ Bezlepku 100 Kapsulí - Konopovanie (Biowen)
0,14 €/1kg
13,89 €
Predajca: medpak_shop

Biowen Hovädzí kolagén typu I II III prášok 225 g
119,51 €/1kg
26,89 €
Predajca: medpak_shop

Omega-3 Forte Bezlepku 90 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,24 €/1kg
21,39 €
Predajca: medpak_shop

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Swedish Nutra Kolagn v prku - morsk - vlasy, pokoka, nechty, kby - podporuje hladk pokoku - rast vlasov - pevnos nechtov - morsk - 500 ml
68,00 €/1kg
44,58 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,40 €
Predajca: Katomix

Masel Sodný Forte Max Bezlepku 100 Kapsulí - Konopovanie (Biowen)
0,36 €/1kg
20,69 €
Predajca: medpak_shop

Berberine Complex+ Bezlepku 60 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,71 €/1kg
21,89 €
Predajca: medpak_shop

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

HEPA STRONG COMPLEX+ KAPSule na podporu pečene 90 ks - HEMPKING (BIOWEN)
0,35 €/1kg
24,49 €
Predajca: medpak_shop

Omega-3 Family 225 Kapsulí - Biowen
6 672,50 €/1kg
26,69 €
Predajca: medpak_shop

Seagarden morský kolagén v prášku 300g - bez príchute
240,50 €/1kg
72,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Biowen Vitamín D3 4000 IU + K2MK7 90 kapsúl
174,67 €/1kg
20,96 €
Predajca: velmontask

Ostrovit doplnky stravy BI9073
160,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

BESTLAB BestElectrolytes (elektrolyty, kreatín a D-ribóza) 225g
76,18 €/1l
38,09 €
Predajca: medpak_shop

Swedish Nutra Collagen Gold Retinol - pre zdrav vlasy, pokoku, nechty a kby - bez cukru - ist peptid a kyselina hyalurnov - 500 ml
44,26 €/1l
43,19 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,13 €
Predajca: Katomix

PureSGP kolagénové peptidy v prášku, 300 g prášku
99,51 €/1kg
38,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

Biowen Koenzým Q10 100 mg 100 kapsúl
109,45 €/1kg
21,89 €
Predajca: medpak_shop

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C 120 kapsúl
243,00 €/1kg
21,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

IODICA Prírodný jódový koncentrát 100 ml sklenená fľaša + pipeta
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: medpak_shop

Malát Horčík + Vitamín B6 100 Kapsulí - Konopov (Biowen)
0,17 €/1kg
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Biowen Organický selén 100 k
415,31 €/1kg
13,29 €
Predajca: medpak_shop

Biowen Magnesium Chelated Magnesium Diglycinate 840 mg 100 kapsúl
51,97 €/1kg
15,59 €
Predajca: medpak_shop

PARAZAX complex 30 kapsúl originál
3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Kenay doplnky stravy Berberyna, BI3144
62,45 €/1l
12,49 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ir Silor+B Kremík s bórom a jódom 1L vzorec
42,79 €/1l
42,79 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg