Nestlé Damak jemná čokoláda s pistáciami 60g

2,51 €

41,83 € / 1kg

plus 14,90 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Čokoláda a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Alyan Dubai čokoláda 100g - s kokosovým krémom
Alyan Dubai čokoláda 100g - s kokosovým krémom
119,00 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 81
11,90 €
Predajca: Trade2u
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
53,92 €/1kg
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre WAWI čokoládová ryžová tyčinka v mliečnej čokoláde 200g 8-pack
WAWI čokoládová ryžová tyčinka v mliečnej čokoláde 200g 8-pack
20,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Schogetten Nougat 10030065 100g
Schogetten Nougat 10030065 100g
24,60 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hachez Jemná mliečna čokoláda s karamelovou príchuťou 100g
Hachez Jemná mliečna čokoláda s karamelovou príchuťou 100g
52,60 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Verkade Biela čokoláda s čokoládovými lupienkami, 150 g - Jemná biela čokoláda
Verkade Biela čokoláda s čokoládovými lupienkami, 150 g - Jemná biela čokoláda
33,60 €/1kg
5,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Quaranta Jemná nugátová čokoláda 100 g – Jemný nugátový krém v čokoláde
Quaranta Jemná nugátová čokoláda 100 g – Jemný nugátový krém v čokoláde
65,80 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Hachez jemná mliečna čokoláda s bourbonskou vanilkou 100g
Hachez jemná mliečna čokoláda s bourbonskou vanilkou 100g
54,50 €/1kg
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba jemná horká čokoláda s pomarančom 100g
Hachez Cocoa dArriba jemná horká čokoláda s pomarančom 100g
53,90 €/1kg
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hachez Horká mliečna čokoláda 100g
Hachez Horká mliečna čokoláda 100g
52,60 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hachez čokoláda jemná plnotučná mliečna so 44% kakaovou náplňou 100g
Hachez čokoláda jemná plnotučná mliečna so 44% kakaovou náplňou 100g
52,60 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Vollmilch Schokolade 80g | VIVANI
Vollmilch Schokolade 80g | VIVANI
31,94 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare
Obrázok produktu pre Čokoláda, plnotučné mlieko 42 % - Ekvádor, 100 g | NATURATA
Čokoláda, plnotučné mlieko 42 % - Ekvádor, 100 g | NATURATA
52,30 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Horká čokoláda - mätová 67% kakaa 80g
Horká čokoláda - mätová 67% kakaa 80g
77,75 €/1kg
6,22 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kakaové zrnká 150g
Kakaové zrnká 150g
49,20 €/1kg
7,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Lindt Horká čokoláda (100 g)
Lindt Horká čokoláda (100 g)
108,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hachez malina s kúskami pistácií mliečna čokoláda 90g
Hachez malina s kúskami pistácií mliečna čokoláda 90g
58,44 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Côte d'Or mliečna čokoláda s karamelizovanými mandľami, 180 g
Côte d'Or mliečna čokoláda s karamelizovanými mandľami, 180 g
72,00 €/1kg
12,96 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Zentis Marcipánové malinové vajíčka 125 g
Zentis Marcipánové malinové vajíčka 125 g
17,23 €/1kg
2,24 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Wawel Mliečna čokoláda 90 g
Wawel Mliečna čokoláda 90 g
77,67 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nestlé Damak Jemná čokoláda s pistáciami 60 g - Jemná čokoláda s jemnými kúskami pistácií

Nestlé Damak Fine Chocolate s pistáciami 60 g spája najjemnejšie turecké čokoládové umenie s intenzívnou chuťou pražených pistácií. Namiesto hladkého orechového krému môžete očakávať klasickú mliečnu čokoládu s chrumkavými kúskami pistácií - pre všetkých, ktorí milujú skutočný kúsok a autentickú orechovú chuť.

Čokoláda, ktorá sa rozplýva v ústach, ponúka vyvážený sladko-trpký kontrast k jemne slaným, jemne praženým pistáciám. Táto kombinácia vytvára plnohodnotný chuťový zážitok, ktorý poteší milovníkov čokolády aj orechov. Každé sústo prináša dokonalú harmóniu jemnej textúry a orechového chrumkania - chvíľu pôžitku, ktorá je ná a zároveň dôverne známa.


Výhody na prvý pohľad:

mliečna čokoláda - jemne sa rozplývajúca s vyváženou sladkosťou

Pravé kúsky pistácií - jemne pražené, aromatické a chrumkavé

Originálna receptúra z Turecka - Damak je už desaťročia symbolom prvotriednej kvality

60 g tyčinka - ideálna na delenie alebo vedomé vychutnávanie

Štýlová a výnimočná - ideálna ako elegantný darček alebo na sofistikované prestávky na občerstvenie


Ideálne pre:

Čokoládové prestávky so štýlom - perfektne sa hodí ku káve alebo espressu

Gurmánske darčeky - pre každého, kto hľadá jemnú čokoládu so špeciálnym nádychom

️ Dezertný doplnok - vyzerá skvele na pralinkách alebo ako jemná bodka na záver

Cestovný a každodenný snack - malý, praktický a plný chuti

Uvedomelé chvíle pôžitku - pre ľudí, ktorí si cenia kvalitu pred kvantitou


Vyskúšajte Nestlé Damak Fine Chocolate s pistáciami 60 g teraz a vychutnajte si rozplývajúcu sa čokoládu s aromatickými kúskami pistácií - exkluzívne od Unicat Candy!

Zloženie: Cukor, pistácie, kakaové maslo, čokoláda, odstredené mlieko, demineralizovaná srvátka, mliečny tuk, srvátka, slnečnicový lecitín, prírodná aróma.

Alergény: Obsahuje pistácie, mlieko. Môže obsahovať stopy iných orechov a pšenice.

Energetická hodnota:obsah 100g: 2346 kJ / 563 kcal
Tuk:35 g
z toho zdravé mastné kyseliny:18 g
Sacharidy:52 g
z toho cukor:48 g
Bielkoviny: 48 g:8,6 g
Soľ:0,13 g
Krajina pôvoduTurecko
Zloženie
Cukor, pistácie, kakaové maslo, čokoláda, odstredené mlieko, demineralizovaná srvátka, mliečny tuk, srvátka, slnečnicový lecitín, prírodná aróma.
Výživové údaje
Výživová tabuľka pre 100 g Energia: 2346 kJ / 563 kcal Tuky: 35 g z toho nasýtené tuky: 18 g Sacharidy: 52 g z toho cukry: 48 g Bielkoviny: 8,6 g Soľ: 0,13 g Krajina pôvodu: Turecko
Hmotnosť
60 g
Potravinársky podnik
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Obchodný názov
Jemná čokoláda Nestlé Damak s pistáciami
Výrobca
Počet kusov
8
EAN kód
7613287811202

Zloženie
Cukor, pistácie, kakaové maslo, čokoláda, odstredené mlieko, demineralizovaná srvátka, mliečny tuk, srvátka, slnečnicový lecitín, prírodná aróma.
Výživové údaje
Výživová tabuľka pre 100 g Energia: 2346 kJ / 563 kcal Tuky: 35 g z toho nasýtené tuky: 18 g Sacharidy: 52 g z toho cukry: 48 g Bielkoviny: 8,6 g Soľ: 0,13 g Krajina pôvodu: Turecko
Hmotnosť
60 g
Potravinársky podnik
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Obchodný názov
Jemná čokoláda Nestlé Damak s pistáciami
Výrobca
Počet kusov
8
EAN kód
7613287811202
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
73,99 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
103,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
62,45 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero detská čokoláda, tyčinka, 10 tyčiniek
Ferrero detská čokoláda, tyčinka, 10 tyčiniek
24,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
24,61 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
41,29 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
38,83 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%
34,95 €
Predajca: Cactula
Obrázok produktu pre nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
18,05 €/1kg
18,05 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre 16 x Mars - Celebrations mini - 186 g
16 x Mars - Celebrations mini - 186 g
28,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
83,98 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
23,35 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
33,28 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Adventný kalendár KitKat s 24 čokoládami a chrumkavou oplátkou 208g
Adventný kalendár KitKat s 24 čokoládami a chrumkavou oplátkou 208g
97,21 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
20,22 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HORKÁ TABUĽKA 100%KAKAKO 80 g - VIVANI
HORKÁ TABUĽKA 100%KAKAKO 80 g - VIVANI
0,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,36 €
Predajca: BioCare
Obrázok produktu pre Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
40,00 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Obrázok produktu pre Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
22,60 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Milka Luflee alpské mlieko s množstvom malých vzduchových bubliniek 90g
Milka Luflee alpské mlieko s množstvom malých vzduchových bubliniek 90g
23,67 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 13
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nestlé Crunch mliečna čokoláda 100 g – Chrumkavé ryžové chrumkavé v mliečnej čokoláde
Nestlé Crunch mliečna čokoláda 100 g – Chrumkavé ryžové chrumkavé v mliečnej čokoláde
48,20 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
65,25 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g
Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g
13,20 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 10
3,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
1 157,37 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Belgická čokoláda 500 g, čokoládová poleva, kakao vhodné na polevy a dezerty, značka GiDeli
Belgická čokoláda 500 g, čokoládová poleva, kakao vhodné na polevy a dezerty, značka GiDeli
43,14 €/1kg
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
98,80 €/1kg
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 90
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Open Food 4035800410724, 200 g, e322, e420, e420ii, e500, e500ii, 1772 kJ, 422 kcal, 52,1 g, 16,4 g
Open Food 4035800410724, 200 g, e322, e420, e420ii, e500, e500ii, 1772 kJ, 422 kcal, 52,1 g, 16,4 g
15,55 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
80,43 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 13
33,62 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
24,57 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Becky Chocolate Cigars 75 G
Becky Chocolate Cigars 75 G
103,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,78 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kras Bananko čokoládové banány 30 g
Kras Bananko čokoládové banány 30 g
32,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,96 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre M&M´s Choco 800g
M&M´s Choco 800g
15,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Riegelein pevný Father Christmas malý 7,5 g na kus okrúhla plechovka 525 g
Riegelein pevný Father Christmas malý 7,5 g na kus okrúhla plechovka 525 g
38,94 €/1kg
22,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Maltezská biela čokoláda 108 g – chrumkavé maltezské guličky s bielou čokoládou
Maltezská biela čokoláda 108 g – chrumkavé maltezské guličky s bielou čokoládou
60,93 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre SCHO KA KOLA plechovka so 16 kútikmi horkej čokolády 100g
SCHO KA KOLA plechovka so 16 kútikmi horkej čokolády 100g
67,10 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
6,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Chýbajúci dátum spotreby a pokazená čokoláda
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
103,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,24 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg
Obrázok produktu pre TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 90
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Alpia Alpine plnotučná mliečna čokoláda Alpine plnotučná mliečna čokoláda 100g
Alpia Alpine plnotučná mliečna čokoláda Alpine plnotučná mliečna čokoláda 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g
Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 10
3,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 4035800410724, 200 g, e322, e420, e420ii, e500, e500ii, 1772 kJ, 422 kcal, 52,1 g, 16,4 g
Open Food 4035800410724, 200 g, e322, e420, e420ii, e500, e500ii, 1772 kJ, 422 kcal, 52,1 g, 16,4 g
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,55 €/1kg
Obrázok produktu pre Kornút z kocky na ľad Moritz zo slanej čokolády 200g
Kornút z kocky na ľad Moritz zo slanej čokolády 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,62 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella & GO, 52 g, Čokoláda, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 511 kcal
Ferrero Nutella & GO, 52 g, Čokoláda, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 511 kcal
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
17,05 €
-14%
14,58 €
Predajca: AllYouNeed
220,91 €/1kg
Obrázok produktu pre Alpia Šľachtická nugátová mliečna čokoláda so šľachtickou nugátovou náplňou 100g
Alpia Šľachtická nugátová mliečna čokoláda so šľachtickou nugátovou náplňou 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg