3,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W8 059,80 €/1l
402,99 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 17/17 Homme Anniversary Parfém 50 ml M5 355,00 €/1l
267,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia parfémovaná voda pre mužov 50 ml2 141,20 €/1l
107,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma Very Special toaletná voda 50 ml434,00 €/1l
21,70 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

FRAGRANCE WORLD B SATIN OUD 100 ml parfémovaná voda unisex pre ženy a mužov
290,00 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mauboussin Star Chérie parfémovaná voda pre ženy 90 ml
308,00 €/1l
27,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Fragrance World Inizio For Him parfumovaná voda pre mužov 100 ml
280,50 €/1l
28,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mauboussin Star pre mužov Parfumovaná voda 90 ml
376,44 €/1l
60,28 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,88 €
Predajca: Sykz

03 Men parfumovaná voda 100ml
199,00 €/1l
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BeautyOK

36 Men parfumovaná voda 100ml
199,00 €/1l
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BeautyOK

Verset Parfums Look This Parfumovaná voda 100ml Spray Men
278,60 €/1l
27,86 €
Predajca: Pharmacygreek

Saphir Star Ženy Parfémovaná voda, 30 ml
320,33 €/1l
9,61 €
Predajca: MANADA

Fragrance World Qahwa unisex parfumovaná voda 100 ml
240,40 €/1l
24,04 €
Predajca: Glamperfeu

Fragrance World Affogato unisex parfumovaná voda 100 ml
197,00 €/1l
19,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yodeyma Yode Parfumovaná voda pre ženy 100ml
307,80 €/1l
30,78 €
Predajca: swee

Fragrance World Ambroise Pour Femme EDP 100 ml W
191,00 €/1l
20,85 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

J' Fenzi VILLEA women eau de parfém - Parfumovaná voda 100 ml
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vôňa Lab 64 pre Ženy, Parfumovaná Voda, 100ml
199,00 €/1l
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BeautyOK

Yodeyma Résol parfumovaná voda pre mužov 50 ml
384,40 €/1l
19,22 €
Predajca: swee

Rasasi Hatem Men parfumovaná voda pre mužov 75 ml
322,80 €/1l
24,21 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémová voda, Fragrance World Star Men, 100 ml, pre mužov – Star Men od Fragrance World je vôňa pre mužov, ktorí vedú, namiesto toho, aby nasledovali. Táto vôňa, vytvorená v roku 2020, je určená pre muža, ktorý je neustále v pohybe a svoju prítomnosť podčiarkuje magnetickou eleganciou: osviežujúca citrusová sviežosť sa snúbi so zvodnými gurmánskymi akordmi a intenzívnym kávovým záverom.
Vôňová skupina: orientálno-fougère. Hlava: ovocné tóny, korenie, mäta, bergamot, koriander, levanduľa. Srdce: pačuli, karamel, med, mlieko, jazmín, cédrové drevo, lekno. Základ: káva, vanilka, santalové drevo, tonkové bôby, ambra, benzoová živica, pižmo.
Obsah: 100 ml. Koncentrácia: Eau de Parfum (EDP). Cieľová skupina: muži, dospelí. Pôvod: Spojené arabské emiráty. Bezpečnostné informácie: nie je klasifikované ako nebezpečný tovar.
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa
- Výrobca
- Fragrance World
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6291108326411
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa
- Výrobca
- Fragrance World
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6291108326411
Hodí sa k tomu

Fragrance World Star Men Nebula parfémovaná voda pro muže 100 ml
184,50 €/1l
18,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler A Men Woda toaletowa z możliwością uzupełnienia, 100 ml
464,00 €/1l
57,57 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,40 €
Predajca: LifeMeansBeauty

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Glacier Ultra Edp 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mugler A*Men toaletná voda 50ml
894,80 €/1l
44,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Citrón, šalviový olej, kumarín, Sprej
387,10 €/1l
77,42 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss 1513814 Peak Chrono+ Box Pánske Hodinky
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Rabanne Pour Homme, Muži, 200 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Tonka, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
324,05 €/1l
64,81 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa The Kingdom, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Mäta, Šalvia, Oranžový kvet, Tabak, Vanilka
267,60 €/1l
26,76 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
423,10 €/1l
87,99 €
-3,37 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,62 €
Predajca: PerfumTraders

Emporio Armani AR6088 Tazio, modrý ciferník, priemer 46 mm
109,90 €
-4,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Armani Stronger With You Parfum
1 010,90 €/1l
101,09 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 071,00 €/1l
53,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani - Stronger With You Absolutely EDP 50ml
1 428,00 €/1l
71,40 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Black Orchid Woda toaletowa, 50 ml
1 705,20 €/1l
85,26 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss XY Mužská Parfémovaná Voda, 100 ml
277,10 €/1l
27,71 €
Predajca: BRASTYGroup

Moroccan Dream 100ml Volaré Eau de Parfum - Herren
229,00 €/1l
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo toaletná voda pre mužov 125 ml
228,08 €/1l
40,48 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,51 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani Eau de Parfum She Eau de Parfum
1 398,67 €/1l
41,96 €
Predajca: PerfumTraders

Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
129,95 €
Predajca: Crownseller

Maison Alhambra Imperium parfémovaná voda unisex 100 ml
323,90 €/1l
32,39 €
Predajca: FragraDE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý parfum
Je o niečo bližšie k originálu, ideálne na letné dni, keď nie je až tak horúco. Výdrž je celkom v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l