5,0



Na základe 45 hodnotení
Akcia na olej Alba – repkový olej s maslovou príchuťou, 5-litrový kanister + 2 fľaše po 0,75 l
73,62 €
11,33 € / 1l
plus 17,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Repkové oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Albaöl - repkový olej s maslovou príchuťou - 5 litrov10,86 €/1l
54,32 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
Rapsona –repkový olej s maslovou príchuťou, 2 l kanister16,16 €/1l
32,31 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
Albaöl HC - prípravok z repkového a ľanového oleja s maslovou príchuťou, 750 ml fľaša34,59 €/1l
25,94 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
EUROLEN repkový olej lisovaný za studena 1 l – na krátke vyprážanie14,95 €/1l
14,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Albaöl Švédsky repkový olej s príchuťou masla 0,75 l (1 balenie)
29,97 €/1l
22,48 €
Predajca: Fuduu-Shop

Repkový olej Küchenchef 100 % čistý repkový olej v 10 litrovej PET fľaši pre studenú a teplú kuchyňu, občerstvenie, reštaurácie
4,72 €/1l
47,23 €
Predajca: Store-Germany

Rapso čistý repkový olej z kontrolovaného pestovania v Rakúsku 750ml
26,68 €/1kg
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Albaöl – Kniha receptov „Recepty na varenie, pečenie a vychutnávanie“ + sprej do fritézy, fľaša 190 ml + Albaöl, fľaša 750 ml
33,70 €/1l
31,68 €
Predajca: Fuduu-Shop

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
4,13 €/1l
5,69 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

Thomy Čistý repkový olej prirodzene bohatý na omega 3 mastné kyseliny 750ml
7,49 €/1l
5,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Noury repkový olej PET fľaša neutrálna príchuť vegetarián vegán 10l
5,04 €/1l
50,36 €
Predajca: Fuduu-Shop

Byodo Bio Bratöl Raps 0,75l
14,67 €/1l
11,00 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1002040, repkový olej, 1000 ml, Sklenená fľaša, Varenie, Šalát, Nemecko, 900 kcal
6,94 €/1l
6,94 €
Predajca: taleoo

Kujawski repkový olej z prvého lisovania 500 ml
5,34 €/1l
2,67 €
Predajca: Katomix

Brölio – repkový olej, 10 litrov, Bag-in-Box
5,14 €/1l
51,43 €
Predajca: Fuduu-Shop

Repkový olej extra jemný dezodorizovaný - kanister 5L
6,98 €/1l
34,90 €
Predajca: taleoo

Olej - repkový olej 500ml
16,76 €/1l
8,38 €
Predajca: taleoo

7NUTRITION Sprej na varenie 500ml repka olejná
16,15 €/1kg
9,69 €
Predajca: medpak_shop

Repkový Olej Na Varenie A Vypražovanie1 L - Naturavena
8,72 €/1l
8,72 €
Predajca: Biogo

BioZentrale organický repkový olej 500ml 3-pack
11,95 €/1l
17,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Výhodný balík oleja Alba s 5-litrovým kanistrom a 2 fľašami po 750 ml je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí pravidelne varia a kladú dôraz na kvalitu, zásoby a všestranné využitie. Táto praktická sada oleja Alba spája úspornosť s pohodlím a je ideálna pre domácnosti, gastronómiu a veľkospotrebiteľov.
Vyrobený z vysoko kvalitného švédskeho repkového oleja z udržateľného pestovania, repkový olej s maslovou príchuťou sa získava mimoriadne šetrným mechanickým spôsobom. Vďaka tomu sa optimálne zachovávajú cenné zložky, ako aj prírodná, jemne orechová aróma.
Praktické 750 ml fľaše sú ideálne na každodenné použitie v kuchyni, zatiaľ čo 5 l kanister ponúka ekonomické riešenie zásobovania pre časté varenie. Vďaka svojej jemnej maslovej chuti je tento jedálny olej vynikajúci na vyprážanie, pečenie a do dresingov.
Vďaka vysokej tepelnej stabilite až do 220 °C poskytuje tento olej spoľahlivé výsledky pri vysokých teplotách a presviedča veľmi dobrými vlastnosťami pri smažení s minimálnym rozstrekovaním.
Prednosti produktu:
- Sada oleja Alba s 5-litrovým kanistrom a 2 fľašami po 750 ml
- Vysoko kvalitný repkový olej s maslovou príchuťou
- Ideálny na vyprážanie, pečenie a do dresingov
- Vysoká teplotná stabilita až do 220 °C
- Bohatý na omega-3 mastné kyseliny
- Pri smažení takmer nestrieka
- Vyrobené bez použitia genetického inžinierstva
- Bez laktózy, mliečnych bielkovín, lepku a kuchynskej soli
- Ideálne pre gastronómiu, zásoby a veľkospotrebiteľov
Zloženie:
- Repkový olej
- Emulgátor (ester kyseliny citrónovej z mono- a diglyceridov mastných kyselín)
- Aróma
- Farbstoff (beta-karotén)
Výživové údaje
| Energia | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuk | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 7 g |
| z toho mononenasýtené mastné kyseliny | 64 g |
| z toho polynenasýtené mastné kyseliny | 29 g |
| Omega-3 mastné kyseliny | 9 g |
| Omega-6 mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukor | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| soľ | 0 g |
- Objem
- 6.5 l
- Zloženie
- Repkový olej, emulgátor (ester mono- a diglyceridov mastných kyselín kyseliny citrónovej), aróma, farbivo (beta-karotén)
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 3700 kJ / 900 kcal, tuky: 100 g – z toho nasýtené mastné kyseliny: 7 g – z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 64,0 g – z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 29,0 g, omega-3 mastné kyseliny 9 g, omega-6 mastné kyseliny 20 g, sacharidy: 0 g, z toho cukry: 0 g, bielkoviny: 0 g, soľ: 0 g
- Potravinársky podnik
- Lohkamp & Schmilewski GmbH Piperweg 55 33813 Oerlinghausen Deutschland
- Výrobca
- Hermann Fuchs OHG
- Pôvod
- Švédsko
- EAN kód
- 4003331008772
- Objem
- 6.5 l
- Zloženie
- Repkový olej, emulgátor (ester mono- a diglyceridov mastných kyselín kyseliny citrónovej), aróma, farbivo (beta-karotén)
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 3700 kJ / 900 kcal, tuky: 100 g – z toho nasýtené mastné kyseliny: 7 g – z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 64,0 g – z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 29,0 g, omega-3 mastné kyseliny 9 g, omega-6 mastné kyseliny 20 g, sacharidy: 0 g, z toho cukry: 0 g, bielkoviny: 0 g, soľ: 0 g
- Potravinársky podnik
- Lohkamp & Schmilewski GmbH Piperweg 55 33813 Oerlinghausen Deutschland
- Výrobca
- Hermann Fuchs OHG
- Pôvod
- Švédsko
- EAN kód
- 4003331008772
Hodí sa k tomu

Albaöl - repkový olej s maslovou príchuťou - 5 litrov
10,86 €/1l
54,32 €
Predajca: Fuduu-Shop

ProfiCare PC-TVL 3152, Vertikálny domáci ventilátor, Antracit, Podlaha, Senzor, 12 h, AC
Použité
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
389,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Akcia na olej Alba – repkový olej s maslovou príchuťou, fľaša 2 l + fľaša 0,75 l
14,91 €/1l
40,99 €
Predajca: Fuduu-Shop

ALBAÖL – švédsky repkový olej s príchuťou masla (10-litrový kanister)
9,43 €/1l
94,33 €
Predajca: Fuduu-Shop

Albaöl HC - prípravok z repkového a ľanového oleja s maslovou príchuťou, 750 ml fľaša
34,59 €/1l
25,94 €
Predajca: Fuduu-Shop

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Chladiaci uterák, sada 12 uterákov, chladiaci uterák, chladiaci uterák, chladiaci uterák na jogu
25,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

smartstore 3508390 smartstore úložný box CLASSIC 15, 14 litrov
9,32 €
Predajca: CORWELL

Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
27,42 €
Predajca: somnia24

Hračka pre mačky Magic Fish s mačacou mätou, krúti sa ako skutočná rybka, vyrobená z odolného materiálu
9,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

ZMH LED stolová lampa na batérie Dotykové stmievateľné dymové sivé nočné svietidlo Stolová lampa moderná do spálne Obývacia izba Kancelária
43,69 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,74 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Oral-B Idropulsore Health Center, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Modrá, Biela, 2 min, 30 sec, Biela, Kolo
87,49 €/1kg
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Albaöl Švédsky repkový olej s príchuťou masla 0,75 l (1 balenie)
29,97 €/1l
22,48 €
Predajca: Fuduu-Shop

Repkový olej Küchenchef 100 % čistý repkový olej v 10 litrovej PET fľaši pre studenú a teplú kuchyňu, občerstvenie, reštaurácie
4,72 €/1l
47,23 €
Predajca: Store-Germany

Rapso čistý repkový olej z kontrolovaného pestovania v Rakúsku 750ml
26,68 €/1kg
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
4,13 €/1l
5,69 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

Albaöl – Kniha receptov „Recepty na varenie, pečenie a vychutnávanie“ + sprej do fritézy, fľaša 190 ml + Albaöl, fľaša 750 ml
33,70 €/1l
31,68 €
Predajca: Fuduu-Shop

Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 l PET fľaša
7,42 €/1l
55,63 €
Predajca: Store-Germany

Slnečnicový olej šéfkuchár, 10L PET studená a teplá kuchyňa občerstvenie reštaurácie vegan
4,72 €/1l
47,23 €
Predajca: Store-Germany

Teutoburský repkový olej univerzálny orechový jemný 500 ml
20,94 €/1l
10,47 €
Predajca: Store-Germany

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
98% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
98%2% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
2%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Albaöl = najlepší repkový olej
Vôňa a chuť pripomínajúca to najlepšie maslo – ideálny na vyprážanie a do tých najlepších šalátov. Cenovo to nie je lacný olej – alternatívne špičkové olivové oleje stoja niekedy aj trojnásobok...
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý olej
Tento olej používam už roky. Skvelý do šalátov, na varenie v pare, na dipy Jemná maslová príchuť.
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Náš obľúbený olej
Všetko je v poriadku, pokračujte tak ďalej, veľmi odporúčam. Najneskôr o deväť mesiacov znova
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Alba olej sa stal mojím absolútnym favoritom. Ideálny na vyprážanie a tiež na šaláty.
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší repkový olej,
Veľmi dobrý repkový olej, skvelá cena a rýchle dodanie. Budem objednávať znova a znova.
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt. Zatiaľ som nenašiel lepší.
Super sa hodí na panvicu na vyprážanie vďaka maslovej príchuti
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Alba olej
Skvelý olej s dobrou chuťou a predovšetkým ho možno použiť na všetko
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia dodávka oleja super
Používam iba olej Alba. Maslová príchuť je úžasná.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Akcia na olej Alba – repkový olej s maslovou príchuťou, 5-litrový kanister + 2 fľaše po 0,75 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(45)Počet hodnotení: 45
73,62 €
Predajca: Fuduu-Shop
11,33 €/1l

Albaöl - repkový olej s maslovou príchuťou - 5 litrov
54,32 €
Predajca: Fuduu-Shop
10,86 €/1l

Rapsona –repkový olej s maslovou príchuťou, 2 l kanister



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,31 €
Predajca: Fuduu-Shop
16,16 €/1l

Albaöl HC - prípravok z repkového a ľanového oleja s maslovou príchuťou, 750 ml fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
25,94 €
Predajca: Fuduu-Shop
34,59 €/1l

EUROLEN repkový olej lisovaný za studena 1 l – na krátke vyprážanie
14,95 €
Predajca: FonderhillSp
14,95 €/1l

Rapso čistý repkový olej z kontrolovaného pestovania v Rakúsku 750ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,68 €/1kg

7NUTRITION Sprej na varenie 500ml repka olejná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,69 €
Predajca: medpak_shop
16,15 €/1kg

Thomy Čistý repkový olej prirodzene bohatý na omega 3 mastné kyseliny 750ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,49 €/1l