BOBA Ring Sling Detský nosič/šatka z ľanu, púdrovo ružová
79,08 €
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Chrbtové nosiče a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Touristische Trekking-Berg-Hüfttrage Dromader bordeauxrot Koala242,92 €
-92,92 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,00 €
Predajca: RozlomitySport

Ďalšie informácie o reklame
Linomag® 7-stupňová, skladacia, nastaviteľná opierka chrbta, opierky na ruky, ergonomický vankúš, na relaxáciu, odpočinok, čítanie alebo pláž, prenosná, ľahko skladovateľná, matná čierna48,61 €
Predajca: Linomag

Ďalšie informácie o reklame
Bambino, detský olej, 300 ml41,90 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Johnson's Baby, Babyöl, 500 ml14,18 €/1l
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Boba X Detský nosič, čierna
168,22 €
-39,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
128,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Ka_SHOP

Detský nosič Dromader WOMBAT
268,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Detský nosič Dromader KANGOO
248,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Detský nosný batoh pre novorodencov až po batoľatá
117,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Deuter Kid Comfort Active SL, Detský nosič na chrbát, Chlapec / dievča, 22 kg, Modrá, Polyamid
190,08 €
Doprava zdarma
Predajca: OutdoorParadise

Naïf Baby & Kids Detský olej 100 ml
18,39 €
Predajca: VISO

Detský olej Johnson's Baby 200ml 30524
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: ProTechShop

Upokojujúci olej na detské bruško s feniklom a harmančekom 30 ml
559,33 €/1l
16,78 €
Predajca: taleoo

LUTSINE | ERYPLAST | Detský kúpeľ a hygiena
148,35 €/1kg
29,67 €
Predajca: somnia24

Detský zinkový balzam proti zapareninám 50 ml
251,80 €/1l
12,59 €
Predajca: Emerosa

Johnson s Baby Classic telový olej 500 ml
49,46 €/1l
24,73 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Zwitsal - Bohatý pleťový olej - 200ml
154,75 €/1l
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Johnsons Baby Goodnight Olivový olej pre deti 200 ml
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: ProTechShop

Organický olej na detskú pokožku hlavy Wooden Spoon 15ml
978,00 €/1l
14,67 €
Predajca: Emerosa

Štvorce na chemické čistenie 60 ks
64,13 €/1kg
9,62 €
Predajca: Emerosa

Alteya Organics Jemný organický detský masážny olej, 110 ml
101,75 €/1kg
20,35 €
Predajca: Emerosa
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Štýlová jednoduchosť a plná blízkosť. Boba Ring Sling je kruhová šatka, ktorá spája prírodnú krásu, pohodlie a funkčnosť. Navrhnutá s ohľadom na rodičov, ktorí chcú mať svoje dieťa vždy blízko — bezpečne, ergonomicky a módne. Vďaka elegantnej forme a jednoduchému nastaveniu sa nosenie stáva príjemným rituálom, nie výzvou.Táto šatka je vyrobená z jedinečnej zmesi ľanu a bambusovej viskózy, čo ju robí ľahkou, priedušnou a mäkkou už od prvého použitia. Prírodné vlákna umožňujú pokožke dieťaťa a rodiča dýchať, a materiál sa s každým praním stáva ešte jemnejším a útulnejším.Univerzálnosť, ktorá sa prispôsobí vám a vášmu dieťaťuBoba Ring Sling je ideálnym riešením pre novorodencov aj staršie deti. Môže sa používať od prvých dní života — od približne 3,6 kg až do 16 kg. Vďaka regulácii pomocou hliníkových krúžkov sa šatka ľahko prispôsobí rôznym postavám — od drobných po robustnejších rodičov (XXS–XXL). Je to produkt typu „one size fits all“, ktorý rastie spolu s vaším dieťaťom.Prírodné materiály52% bambusovej viskózy a 48% ľanu tvoria výnimočnú, priedušnú tkaninu, ideálnu na každé ročné obdobie. Bambus zabezpečuje mäkkosť a priedušnosť, zatiaľ čo ľan — odolnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Toto spojenie prírodných vlákien zaručuje komfort ako v letných horúčavách, tak aj v chladnejších dňoch.Tkanina je nielen krásna, ale aj praktická — nepreťahuje sa nadmerne, čím zabezpečuje stabilnú oporu dieťaťa v každej pozícii. Mäkká, elastická štruktúra umožňuje dokonalé prispôsobenie telu, zabezpečujúc bezpečnosť a ergonomické usporiadanie bábätka.ÚdržbaBoba Ring Sling je mimoriadne ľahká na údržbu. Môže sa prať v práčke na nízkej teplote (30°C) - NIE JE VHODNÁ DO SUŠIČKY. S každým praním sa materiál stáva čoraz mäkším a príjemnejším na dotyk, pričom nestráca svoj tvar ani vlastnosti. Vďaka trvácnej tkanine môže šatka slúžiť mnoho rokov — pre ďalšie deti alebo ako darček pre čerstvých rodičov.Ergonomický dizajn a zdravé bokyBoba Ring Sling podporuje správny vývoj bokov a chrbtice dieťaťa. Vďaka svojej konštrukcii zabezpečuje prirodzenú pozíciu „žabky“ — s kolenami vyššie ako zadoček a zaobleným chrbtom. Šatka získa „Hip Healthy“ udelený Medzinárodným inštitútom dysplázie bedier (IHDI).Správne prispôsobená tkanina podopiera chrbát dieťaťa od krku až po boky, poskytujúc mu pocit bezpečia a pohodlia. Vďaka tomu sa novorodenec aj staršie dieťa môžu cítiť útulne, zatiaľ čo rodič má voľné ruky na každodenné činnosti.Funkcionalita a štýlTri pozície nosenia: čelom k rodičovi (brucho na brucho), na boku a na chrbte.Rýchle nasadenie – stačí pretiahnuť materiál cez krúžky, bez viazania.Regulácia umožňuje dokonalé prispôsobenie dieťaťu a nosiacej osobe.Ľahká a kompaktná – ľahko sa zloží a uskladní v taške alebo ruksaku.Môže slúžiť ako prikrývka na dojčenie alebo ľahký deka na cestách.Bezpečné nosenie – pravidlá T.I.C.K.S.T – Tight (Dopasované): šatka by mala priliehať k telu, aby bolo dieťa bezpečné.I – In View (Na dohľad): tvár dieťaťa je vždy viditeľná.C – Close Enough to Kiss (Blízko na bozk): hlavička dieťaťa by mala byť na úrovni vašich úst.K – Keep Chin Up (Brada hore): brada dieťaťa nesmie klesať na hruď.S – Supported Back (Podporený chrbát): chrbát dieťaťa by mal byť prirodzene zakrivený a dobre podopretý tkaninou.Prečo si vybrať Boba Ring Sling?Bez viazania a zložitých inštrukcií – jednoduchosť a rýchlosť nasadenia.Prírodné vlákna zabezpečujúce vynikajúcu cirkuláciu vzduchu a tepelný komfort.Ideálny od narodenia do približne 3 rokov (3,6–16 kg).Ergonomická podpora bokov, chrbtice a hlavičky dieťaťa.Štýlový vzhľad – elegantný doplnok k každodennému oblečeniu rodiča.Podporuje väzbu medzi rodičom a dieťaťom prostredníctvom blízkosti a kontaktu pokožky na pokožku.ZhrnutieBoba Ring Sling je najuniverzálnejšia kruhová šatka pre rodičov, ktorí si cenia prírodné materiály, jednoduchosť obsluhy a elegantný dizajn. Ľahká, priedušná, ľahko nastaviteľná a ideálna na každodenné nosenie — od prvých dní života až po aktívne detstvo. Je to nenahraditeľný spoločník v rodičovskej ceste plnej blízkosti, bezpečnosti a nežnosti.
- Materiálové zloženie
- 100 % bavlna
- EAN kód
- 8175790155390817579015539
- Výrobca
- Boba
- Materiálové zloženie
- 100 % bavlna
- EAN kód
- 8175790155390817579015539
- Výrobca
- Boba
Bezpečnostné pokyny
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Touristische Trekking-Berg-Hüfttrage Dromader bordeauxrot Koala
242,92 €
-92,92 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,00 €
Predajca: RozlomitySport

Linomag® 7-stupňová, skladacia, nastaviteľná opierka chrbta, opierky na ruky, ergonomický vankúš, na relaxáciu, odpočinok, čítanie alebo pláž, prenosná, ľahko skladovateľná, matná čierna
48,61 €
Predajca: Linomag

Skladací a nastaviteľný vankúš na podporu chrbta s vyvýšením, Linomag®, so 6 úrovňami sklonu, opierky na ruky, ergonomický vankúš, na relaxáciu, odpočinok alebo čítanie, prenosný, ľahko sa ukladá, čierny karbón, 55 x 64 cm
48,24 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,95 €
Predajca: Linomag