5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Sungboon Editor - Intenzívna liftingová ampulka s hodvábnymi peptidmi - Intenzívna liftingová ampulka s hodvábnymi peptidmi 35 ml
23,50 €
671,43 € / 1l
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Séra a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml27 983,33 €/1l
83,95 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Medik8 tekuté peptidy 30 ml2 759,33 €/1l
82,78 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom859,80 €/1l
42,99 €
Predajca: medpak_shop

Some By Mi Retinol Intense Reactivating Serum intenzívne protivráskové sérum s retinolom 30 ml
902,00 €/1l
27,06 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

SKIN1004 - Madagaskarská Centella Probio-Cica Intenzívna ampulka, 95 ml
278,63 €/1l
26,47 €
Predajca: LaRoseCare

NEOGEN Dermalogy Real Bakuchiol Firming Serum 30ml - Protivráskové sérum
1 133,33 €/1l
34,00 €
Predajca: BYSARAH

Numbuzin č. 5 Vitamínové koncentrované sérum 30 ml
783,00 €/1l
23,49 €
Predajca: medpak_shop

BIODANCE Intensive Whitening Ampoule, 50 ml - rozjasňujúce sérum na tvár
851,00 €/1l
42,55 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

ACNEMY Zitcalm Calming Serum 30 ml - upokojujúce sérum
811,33 €/1l
24,34 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Zpevňujúce sérum s vitamínom C (20 % Antiox Solution) 30 ml
5 313,33 €/1l
159,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Remescar kolagénové sérum 30 ml
1 165,00 €/1l
34,95 €
Predajca: somnia24

COSRX 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum 100 ml
238,20 €/1l
23,82 €
Predajca: LaRoseCare

TENSAGE regeneračná intenzívna liečba ampulky 10x2ml
2 048,00 €/1l
40,96 €
Predajca: Parfumtoi

Revitalizačné sérum s retinolom One1X - 30 ml
463,33 €/1l
13,90 €
Predajca: Aliver

More4Care, Serum pielęgnujące rzęsy, 3 ml
1 313 125,00 €/1kg
21,01 €
Predajca: Katomix

Nacomi Trehaloza 10% Serum multifunkcyjne, 30 ml
229 833,34 €/1kg
13,79 €
Predajca: MANADA

Skin1004 Madagaskar Centella Probio-Cica Intenzívna ampulka
291,40 €/1l
14,89 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,57 €
Predajca: Pharmacygreek
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Intenzívne omladenie pleti s Sungboon Editor – Silk Peptide Intensive Lifting Ampoule
Sungboon Editor – Silk Peptide Intensive Lifting Ampoule je vysoko koncentrované liftingové sérum, ktoré kombinuje silu hodvábnych peptidov, kolagénu a výživných extraktov na spevnenie, hydratáciu a omladenie pokožky. Dodáva pokožke mladistvý vzhľad, vyrovnáva jej tón a podporuje pružnosť.
Čo robí toto liftingové sérum jedinečným?
Táto ampulka je ideálnou voľbou pre zrelú, ochabnutú a dehydratovanú pleť. Obsahuje jedinečnú kombináciu hodvábnych peptidov a rastlinných extraktov, ktoré podporujú produkciu kolagénu a zlepšujú textúru pleti. Pravidelné používanie viditeľne redukuje jemné vrásky a zanecháva pleť pevnú, hladkú a žiarivú.
Kľúčové zložky a ich výhody
Komplex hodvábnych peptidov – posilňuje ochrannú bariéru, zdokonaľuje textúru pleti a zvyšuje jej pružnosť.
Kolagén – podporuje pevnosť a vyplňuje jemné vrásky.
Niacinamid – rozjasňuje tón pleti, pomáha pri pigmentových škvrnách a upokojuje.
Adenozín – bojuje proti vráskam, zlepšuje pružnosť a podporuje obnovu buniek.
Extrakty z pivonky, levandule a portulaky – majú antioxidačné a protizápalové účinky.
Hlavné účinky
Viditeľný liftingový efekt
Vyhladenie jemných vrások
Intenzívna hydratácia a výživa
Rozjasnenie a vyrovnanie tónu pleti
Obnovuje pružnosť a vitalitu
Pre aký typ pleti je vhodný?
Zrelá pleť so stratou pevnosti
Suchá a dehydratovaná pleť
Pleť s jemnými vráskami
Unavená alebo matná pleť
Normálna a zmiešaná pleť, ktorá potrebuje obnovenie
- Objem
- 35 ml
- Zloženie
- Aqua, butylénglykol, glycerín, methylpropándiol, 1,2-hexándiol, niacinamid, karbomér, trometamín, PPG-13-decyltetradecéth-24, hydroxyetylcelulóza, extrakt z hodvábnych bôbov (499 ppm), adenosín, prášok z Chondrus Crispus, agar, etylhexylglycerín, disodná soľ EDTA, akryláty/C10-30 alkyl akrylátový krížový polymér, syntetický fluorflogopit, betaín, panthenol, hydrolyzovaný elastín, oxid titaničitý (CI 77891), oxidy železa (CI 77491), mika, gélanová guma, hydrolyzovaný kolagén, extrakt z Centella Asiatica, propándiol, askorbylfosfát horečnatý, extrakt z Houttuynia Cordata, lecitín, acetylglutamín, fenoxyetanol, extrakt z Artemisia Capillaris, hyaluronát sodný, kaprylylglykol, oxid cínu, zlato, skvalán, hydrogenovaný polyizobutén, benzylglykol, sh-oligopeptid-1 (900 ppb), sh-polypeptid-1 (900 ppb), sh-oligopeptid-2 (900 ppb), sh-polypeptid-11 (900 ppb), sh-polypeptid-9 (900 ppb), fermentovaný extrakt z Bacillus/kyseliny listovej/sójových bôbov, hydrolyzované glykosaminoglykány, kolagén, tokoferol, krížový polymér hyaluronátu sodného, kofeoylhexapeptid-65 (100 ppb), hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, sh-dekapeptid-7 (50 ppb), sh-oktapeptid-4 (50 ppb), sh-oligopeptid-9 (50 ppb), sh-pentapeptid-19 (50 ppb), hydroxypropyltrimoniový hyaluronát, palmitoylpentapeptid-4 (7 ppb), acetylhexapeptid-8 (1 ppb), tripeptid medi-1 (1 ppb), kyselina hyalurónová, extrakt z koreňa Anemarrhena Asphodeloides, acetylovaná kyselina hyalurónová
- Výrobca
- Sungboon Editor
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809684568934
- Objem
- 35 ml
- Zloženie
- Aqua, butylénglykol, glycerín, methylpropándiol, 1,2-hexándiol, niacinamid, karbomér, trometamín, PPG-13-decyltetradecéth-24, hydroxyetylcelulóza, extrakt z hodvábnych bôbov (499 ppm), adenosín, prášok z Chondrus Crispus, agar, etylhexylglycerín, disodná soľ EDTA, akryláty/C10-30 alkyl akrylátový krížový polymér, syntetický fluorflogopit, betaín, panthenol, hydrolyzovaný elastín, oxid titaničitý (CI 77891), oxidy železa (CI 77491), mika, gélanová guma, hydrolyzovaný kolagén, extrakt z Centella Asiatica, propándiol, askorbylfosfát horečnatý, extrakt z Houttuynia Cordata, lecitín, acetylglutamín, fenoxyetanol, extrakt z Artemisia Capillaris, hyaluronát sodný, kaprylylglykol, oxid cínu, zlato, skvalán, hydrogenovaný polyizobutén, benzylglykol, sh-oligopeptid-1 (900 ppb), sh-polypeptid-1 (900 ppb), sh-oligopeptid-2 (900 ppb), sh-polypeptid-11 (900 ppb), sh-polypeptid-9 (900 ppb), fermentovaný extrakt z Bacillus/kyseliny listovej/sójových bôbov, hydrolyzované glykosaminoglykány, kolagén, tokoferol, krížový polymér hyaluronátu sodného, kofeoylhexapeptid-65 (100 ppb), hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, sh-dekapeptid-7 (50 ppb), sh-oktapeptid-4 (50 ppb), sh-oligopeptid-9 (50 ppb), sh-pentapeptid-19 (50 ppb), hydroxypropyltrimoniový hyaluronát, palmitoylpentapeptid-4 (7 ppb), acetylhexapeptid-8 (1 ppb), tripeptid medi-1 (1 ppb), kyselina hyalurónová, extrakt z koreňa Anemarrhena Asphodeloides, acetylovaná kyselina hyalurónová
- Výrobca
- Sungboon Editor
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809684568934
Hodí sa k tomu

Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner: AHA + BHA jemný exfoliačný tóner 150 ml
14,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Čistiaci Emulzia Octenisan 500ml
19,08 €/1l
9,54 €
Predajca: Shoproither

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

BBQ-Toro smaltovaný liatinový kotlík s pokrievkou, 4,0 l - Ø 24 cm, kastról, pekáč
44,95 €
Predajca: CS-Trading

LED kozmetické zrkadlo Make-up zrkadlo Skladacie osvetlené hollywoodske zrkadlo s osvetlením 2X 3X zväčšenie Stolové zrkadlo Zväčšovacie zrkadlo Retoo
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
6,98 €
Predajca: Bugelo

BBQ-Toro Cast Iron Cocotte | 4,3 l | červená, oválna | Smaltovaný liatinový pekáč
54,95 €
Predajca: CS-Trading

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dr.Hedison Gold Activation Rich Face Cream s 24-karátovým zlatom, 50 ml
585,10 €/1kg
58,51 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Shark CryoGlow, Kožná terapia svetlom, orgován, Liečba, 15 min, Celá tvár, Pod oko, Modrá/červená
639,91 €/1kg
314,90 €
-9,42 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
305,48 €
Predajca: velmontask

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Cellula Madre Sublime Beauty Genesis sérum pre hebkosť a lesk vlasov 12 x 13 ml
23,43 €/1l
28,42 €
Predajca: Glamperfeu

KOTARBAU® Zásobník na príbory do zásuvky Organizér príborov sivý 735x490mm
18,88 €
Predajca: KOTARBAU

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

d'Alba White Truffle First Spray Serum 100 ml
218,00 €/1l
21,80 €
Predajca: NutraBestBG

Merax Boxspring posteľ 140x200 cm so zásuvkami bez spodnej dosky, čalúnená posteľ s lamelovým kovovým rámom a veľkým úložným priestorom, funkčná manželská posteľ, béžová
552,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Eyelash Formula - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

The Ordinary Multi-Peptide + HA sérum
34,95 €
Predajca: Kpictiah
1 165,00 €/1l

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(58)Počet hodnotení: 58
15,19 €
Predajca: medpak_shop
506,33 €/1l

La Mer Liftingové spevňujúce sérum
316,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 344,94 €/1kg

Mary Kay Volu-Firm Lifting Serum TimeWise Repair 29ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
15 634,00 €/1kg

Medik8 tekuté peptidy 30 ml
82,78 €
Predajca: YourFragrance
2 759,33 €/1l

KBruShop Vitamín C Glow sérum 30 ml - Lekáreň Dr. C. Tuna
49,33 €
Predajca: lithuaniashop
1 644,33 €/1l

Oriflame Sérum Novage+ na vyhladenie vrások 30 ml
67,99 €
Predajca: SuperMerchant
2 266,33 €/1l

Sinoz - Alpha Arbutin Serum - Anti-Dark Spot, 30ml - Sérum určené na redukciu farebných škvŕn a rozjasnenie pleti.



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Sinoz Pure Cica sérum Ultra Repair & Nourishment - 30 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
783,33 €/1l

Ducray Melascreen srum proti kvrnm 40 ml
34,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,22 €
Predajca: Pharmacygreek
780,50 €/1l

Medicube Pink PDRN Collagen Glow Jelly Mist Serum 100 ml
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Azjasklep
254,90 €/1l

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
383,33 €/1l

Medicube Deep Vita A Retinol Serum 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,94 €
Predajca: Azjasklep
764,67 €/1l

BIODANCE Pore Tightening Collagen Ampoule 50 ml - ampulka s kolagénom
42,99 €
Predajca: medpak_shop
859,80 €/1l

Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist rozjasňujúce pleťové sérum so spevňujúcim účinkom v spreji 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

Korekčné sérum SVR Sebiaclear Ampule Flash 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,40 €
Predajca: Serica
910 000,02 €/1kg

Medicube Collagen Glow Booster Milk Serum hydratačné sérum na tvár s kolagénom 15 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,62 €
Predajca: Azjasklep
1 374,67 €/1l

Avon Anew Skin Renewal Power Serum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,80 €
Predajca: TinaBeauty
660,00 €/1l