Už len 3 kusy za túto cenu
Reese's Peanut Butter Bar White (16 x 90 g)
3,83 €
42,56 € / 1kg
plus 14,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čokoláda a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24





4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(10)Počet hodnotení: 10





3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(117)Počet hodnotení: 117









Ďalšie informácie o reklame
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)24,57 €/1kg
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Reese's Peanut Butter Cups Minis nebalené 215g452,93 €/1kg
118,43 €
-7,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
111,42 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý1 157,37 €/1kg
21,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Reese's Biela arašidová maslová čokoláda 39 g x 24 1,3 kg1 595,64 €/1kg
66,14 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,23 €
Predajca: AllYouNeed

Reese's arašidové maslo v miniatúrnych pohárikoch s Oreo Share Pack 255 g
55,65 €/1kg
14,19 €
Predajca: Unicat-Candy

Reese's Peanut Butter Cup s Oreo King Size 79g
62,41 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Reese's Mliečna čokoláda s arašidovým maslom, veľkosť XL, 120g
39,25 €/1kg
4,71 €
Predajca: Unicat-Candy

Reese's Sticks čokoláda a arašidové maslo Chrispy Wafers 42g
223,81 €/1kg
10,98 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
157,37 €/1kg
2,99 €
Predajca: Heartforcards

Reese's White Peanut Butter Cups 39g
42,05 €/1kg
1,85 €
Predajca: Unicat-Candy

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
215,70 €/1kg
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed

Kôra Reese's Pieces 170g
83,47 €/1kg
14,19 €
Predajca: Unicat-Candy

m&m's PEANUT Schokobonbons 150 g
76,07 €/1kg
11,41 €
Predajca: somnia24

Milka Czekolada z Oreo White 100 g
175,30 €/1kg
17,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Cadbury Oreo White (17 x 120 g)
31,20 €/1kg
67,49 €
Predajca: Candyspot

Milka Czekolada Peanut Caramel 90 g
29,33 €/1kg
2,64 €
Predajca: Katomix

Czekolada Nussbeisser Gold 220 g
31,04 €/1kg
8,27 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,45 €
Predajca: Katomix

nucao Tabuľková čokoláda Crisp & Crunch,kvalita, 125g
41,84 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Czekolada Alpinella z bakaliami 90 g
28,33 €/1kg
3,51 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,55 €
Predajca: Katomix

Schogetten czekolada mleczna 100 g
23,73 €/1kg
3,62 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,61 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Reese's Peanut Butter Bar White (16 x 90 g)
- Zloženie
- Arašidový krém (arašidy, cukor, rastlinné oleje (palmový, bambucký a/alebo slnečnicový), dextróza, soľ), cukor, rastlinné tuky (palmový, bambucký), sušené odstredené mlieko, laktóza (mlieko), maltodextrín, emulgátor (sója), aróma. Alergény: arašidy, mlieko, sója. Môže obsahovať stopy mandlí, lieskových orechov a lepku.
- Výživové údaje
- Energia: 554,00 kcal, 2.303,00 kJ; Tuky: 33,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 17,00 g; Sacharidy: 54,00 g; z toho cukry: 49,00 g; Bielkoviny: 9,00 g; Soľ: 0,54 g
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- The Hershey Company 19 East Chocolate Avenue Hershey 17033-0815 Pennsylvania Vereinigte Staaten
- Obchodný názov
- Reese's Peanut Butter Bar White
- Výrobca
- Reese's
- Počet kusov
- 47
- Číslo od výrobcu
- 103500440
- EAN kód
- 340004466360034000446636
- Zloženie
- Arašidový krém (arašidy, cukor, rastlinné oleje (palmový, bambucký a/alebo slnečnicový), dextróza, soľ), cukor, rastlinné tuky (palmový, bambucký), sušené odstredené mlieko, laktóza (mlieko), maltodextrín, emulgátor (sója), aróma. Alergény: arašidy, mlieko, sója. Môže obsahovať stopy mandlí, lieskových orechov a lepku.
- Výživové údaje
- Energia: 554,00 kcal, 2.303,00 kJ; Tuky: 33,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 17,00 g; Sacharidy: 54,00 g; z toho cukry: 49,00 g; Bielkoviny: 9,00 g; Soľ: 0,54 g
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- The Hershey Company 19 East Chocolate Avenue Hershey 17033-0815 Pennsylvania Vereinigte Staaten
- Obchodný názov
- Reese's Peanut Butter Bar White
- Výrobca
- Reese's
- Počet kusov
- 47
- Číslo od výrobcu
- 103500440
- EAN kód
- 340004466360034000446636
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
73,99 €/1kg
103,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko
62,45 €/1kg
62,45 €
Predajca: AllYouNeed

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero detská čokoláda, tyčinka, 10 tyčiniek
24,61 €/1kg
24,61 €
Predajca: LAVONIO

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
38,83 €/1kg
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula

nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
18,05 €/1kg
18,05 €
Predajca: somnia24

16 x Mars - Celebrations mini - 186 g
28,22 €/1kg
83,98 €
Predajca: Store-Germany

MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
23,35 €/1kg
33,28 €
Predajca: somnia24

Adventný kalendár KitKat s 24 čokoládami a chrumkavou oplátkou 208g
97,21 €/1kg
20,22 €
Predajca: somnia24

HORKÁ TABUĽKA 100%KAKAKO 80 g - VIVANI
0,05 €/1kg
4,36 €
Predajca: BioCare

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
40,00 €/1kg
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g
22,60 €/1kg
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Luflee alpské mlieko s množstvom malých vzduchových bubliniek 90g
23,67 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Crunch mliečna čokoláda 100 g – Chrumkavé ryžové chrumkavé v mliečnej čokoláde
48,20 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
65,25 €/1kg
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g
13,20 €/1kg
3,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
1 157,37 €/1kg
21,99 €
Predajca: Heartforcards

Belgická čokoláda 500 g, čokoládová poleva, kakao vhodné na polevy a dezerty, značka GiDeli
43,14 €/1kg
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
98,80 €/1kg
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Open Food 4035800410724, 200 g, e322, e420, e420ii, e500, e500ii, 1772 kJ, 422 kcal, 52,1 g, 16,4 g
15,55 €/1kg
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
80,43 €/1kg
33,62 €
Predajca: somnia24

Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)
24,57 €/1kg
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Becky Chocolate Cigars 75 G
103,73 €/1kg
7,78 €
Predajca: Katomix

Kras Bananko čokoládové banány 30 g
32,00 €/1kg
0,96 €
Predajca: LAVONIO

M&M´s Choco 800g
15,99 €/1kg
12,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein pevný Father Christmas malý 7,5 g na kus okrúhla plechovka 525 g
38,94 €/1kg
22,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maltezská biela čokoláda 108 g – chrumkavé maltezské guličky s bielou čokoládou
60,93 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

SCHO KA KOLA plechovka so 16 kútikmi horkej čokolády 100g
67,10 €/1kg
6,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
103,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,24 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg

Alpia Alpine plnotučná mliečna čokoláda Alpine plnotučná mliečna čokoláda 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg

Lambertz Peanut Mountains Tmavá čokoláda 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(10)Počet hodnotení: 10
3,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,20 €/1kg

Open Food 4035800410724, 200 g, e322, e420, e420ii, e500, e500ii, 1772 kJ, 422 kcal, 52,1 g, 16,4 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,55 €/1kg

Kornút z kocky na ľad Moritz zo slanej čokolády 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,62 €/1kg

Ferrero Nutella & GO, 52 g, Čokoláda, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 511 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,05 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,58 €
Predajca: AllYouNeed
220,91 €/1kg

Alpia Šľachtická nugátová mliečna čokoláda so šľachtickou nugátovou náplňou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg