5,0



Na základe 1 hodnotenia
Victoria Vynn | Nail Care Pharm Foot Onyplasma - 15ml - Regenerácia - Pre silné nechty - S kolostrom
8,16 €
544,00 € / 1l
plus 6,58 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Gély na nechty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Excellent Pro Gelatix 2.0 Ragazzo Nail Gel Jelly 50g288,00 €/1kg
14,40 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn Salon Build Gel UV/LED č. 01 úplne číry, bezfarebný, 50 ml106,80 €/1kg
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G101,80 €/1kg
10,18 €
Predajca: HAIRSALE

Ošetrujúci olejček na nechtovú kožtičku 5 OILS COMPLEX 9 ml
506,67 €/1l
4,56 €
Predajca: HAIRSALE

SALON NAIL PREP odmašťovač 15 ml
384,00 €/1kg
3,84 €
Predajca: HAIRSALE

Gélový prípravok CUTICLE JELLY REMOVER 30 ml
266,33 €/1l
7,99 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn - Gélový lak TAPE BOND 8ml
336,00 €/1l
5,04 €
Predajca: HAIRSALE

Dr. Hauschka Fluid tonujący, 18ml
856 500,02 €/1kg
17,13 €
Predajca: taleoo

victoria Vynn Gél na nechty - 15ml - (10) Ružové sklo
702,67 €/1l
10,54 €
Predajca: SimplyBeauty

Paese, Zmäkčujúca starostlivosť pre nechty, SOS Hydra, 8 ml
707 272,72 €/1kg
38,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Claresa Protection Gum Peel Off 5 g
5 790,00 €/1l
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

VictoriaVynn - Vrchný gél 15ml
962,00 €/1l
14,43 €
Predajca: SimplyBeauty

X-TREME HARDENER 9 ml
586,67 €/1l
5,28 €
Predajca: HAIRSALE

Čistič na odstraňovanie nechtového laku, 1000 ml
16,00 €/1l
16,00 €
Predajca: SimplyBeauty

Claresa gumový gél 6 12g
480,00 €/1kg
5,76 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Mousse Sculpture Gel 05 Baby Pink 50 ml
533,40 €/1l
26,67 €
Predajca: SimplyBeauty

Victoria Vynn MASTER GEL 05 Krycí rúž 60 g
381,00 €/1l
22,86 €
Predajca: SimplyBeauty

FIBER GEL Sparkle Pink 50 ml
456,20 €/1l
22,81 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa guma gél 10 mliečne biela 12gr.
598,33 €/1l
7,18 €
Predajca: HAIRSALE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Victoria Vynn | Nail Care Pharm Foot Onyplasma - 15ml - Regenerácia - Pre silné nechty - S kolostrom
- Revolučná starostlivosť o nechty pre silné a zdravé nechty
Regenerácia a rekonštrukcia
- Victoria Vynn Pharm Foot Onyplasma je inovatívny prípravok, ktorý bol špeciálne vyvinutý na regeneráciu a obnovu nechtovej platničky. Odporúča sa najmä na nechty, ktoré sú náchylné na onycholýzu, t. j. odlepovanie od nechtového lôžka. Jedinečné zloženie s kolostrom trvalo posilňuje a revitalizuje štruktúru nechtov. Ideálne pre diabetikov a ľudí, ktorí trpia slabými nechtami.
Použitie a zložky
- Použitie je veľmi jednoduché: Pred použitím sérum dobre pretrepte a naneste primerané množstvo séra pod necht a na nechtové lôžko. Jemne vmasírujte a používajte aspoň dvakrát denne. Vysokokvalitné zložky sú určené na podporu regenerácie a výživu nechtového lôžka.
- Podrobnosti o výrobku:
- Obsah: 15 ml
- Farba: transparentná
- Účinné látky: Obsahuje mledzivo, čajovníkový olej, šťavu z aloe vera, bambucké maslo, betaín, ricínový olej a ďalšie vysokokvalitné zložky.
Účinok a výhody
- Victoria Vynn Onyplasma má nielen regeneračné vlastnosti, ale poskytuje aj intenzívnu výživu a hydratáciu nechtového lôžka. Zloženie bohaté na antimikrobiálne a antibakteriálne vlastnosti zabezpečuje optimálnu ochranu nechtov. Tento výrobok je dokonalým riešením na liečbu problémov s nechtami a podporu zdravých nechtov.
Výhody produktu
- Regenerácia: Podporuje prirodzenú regeneráciu a rekonštrukciu nechtovej platničky.
- Starostlivosť: Vyživuje a hydratuje nechtové lôžko, vďaka čomu nechty vyzerajú zdravšie.
- Antimikrobiálne vlastnosti: Chráni pred škodlivými mikróbmi a baktériami.
- Jednoduché použitie: Rýchla a nekomplikovaná aplikácia na každý deň.
- Vhodné pre diabetikov: Špeciálne vyvinuté tak, aby bolo bezpečné pre citlivé nechty.
Najlepšie výhody používania výrobku
- Používanie Victoria Vynn Pharm Onyplasma na nohy ponúka množstvo výhod pre vaše nechty. Inovatívne zloženie, ktoré využíva kolostrum a ďalšie prírodné zložky, podporuje hĺbkovú regeneráciu. Pravidelné používanie zabezpečuje silnejšie nechty, ktoré sú menej náchylné na onyolýzu a sú tiež chránené pred vonkajšími vplyvmi. Zlepšite zdravie svojich nechtov a užite si pocit sily a vitality.
- Model
- Pharm Foot Onyplasma
- Hmotnosť
- 0.015 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Victoria Vynn
- EAN kód
- 5902533309986
- Model
- Pharm Foot Onyplasma
- Hmotnosť
- 0.015 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Victoria Vynn
- EAN kód
- 5902533309986
Bez signálneho slova
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Keratosis 300 ml - Intenzívne ošetrenie mozoľov - profesionálna starostlivosť
34,40 €/1l
10,32 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Sprej na nohy Pharm Foot Osmo Tonic - 150 ml - odstraňovač mozoľov - zmäkčujúci - hydratačný
67,20 €/1l
10,08 €
Predajca: HAIRSALE

Pharm Foot | Kollagen Power - 50ml - Antibakteriálny - Proti onycholýze - Starostlivosť
299,80 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Dermo Intense 250 ml - Intenzívna starostlivosť - Na suchú pokožku - Upokojujúci
34,48 €/1l
8,62 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Hydro - 150 ml - intenzívna hydratačná starostlivosť - suché nohy
45,53 €/1l
6,83 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na päty Pharm Foot - 75 ml - Intenzívna starostlivosť o popraskané päty - Regeneračný a ochranný
121,60 €/1l
9,12 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Ozónový krém na nohy s olivovým olejom, 250 ml
67,96 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn Pharm Záchranná esencia na nohy v spreji 150 ml
99,93 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Ozone Guard - 400 ml - Antibakteriálna starostlivosť - Intenzívna starostlivosť o nohy - Hygienická ochrana
38,40 €/1l
15,36 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm sada na rekonštrukciu chodidiel 30 g/27 ml
26,16 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm masť na nohy proti popraskaným pätám, 20 ml
499,50 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Victoria Vynn | Rašple na chodidlá Pharm Foot - 800g - Profesionálne odstraňovanie mozoľov - Intenzívna starostlivosť o chodidlá
44,74 €/1kg
35,79 €
Predajca: SimplyBeauty

Excellent PRO | Thixotropie Gel 15g - Mliečny šesťuholník - Trblietavý - Samonivelizačný - Vysoká kvalita
1 223,33 €/1l
18,35 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink
427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Pharm Foot | Ozone Guard - 150 ml - Ochranný sprej - Ozonovaný olej - mentol
7,59 €/1kg
7,59 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent PRO | One Coat Top No Wipe - 11g - vysoký lesk - UV tesnenie - odolný proti poškriabaniu a s dlhou životnosťou
1 448,18 €/1l
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Victoria Vynn Pharm Organický krém na nohy 250 ml
64,20 €/1l
16,05 €
Predajca: SimplyBeauty

Pharm Foot | Scrub na nohy - 200g - Scrub s kryštálmi - S bambuckým maslom - Pre všetky typy pokožky
49,85 €/1l
9,97 €
Predajca: HAIRSALE

Včelí jed a 8 bylinných extraktov Be Drop pleťový krém, 100 ml
309,00 €/1kg
30,90 €
Predajca: WR-Products

Belini kuchynská linka kuchynský blok kuchynská linka v tvare L JANE kuchynský nábytok s úchytkami, vstavaná kuchyňa bez elektrických spotrebičov so stenovými a spodnými skrinkami, s pracovnou doskou, biely vysoký lesk
2 169,00 €
Predajca: Belini

VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
78,29 €
Predajca: Kokiska

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Excellent Pro | Gélový lak na modelovanie 50 g - Tixotropický gél na modelovanie, odtieň svetlá pokožka - Samovyrovnávací - UV kamufláž
375,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victoria Vynn | Balzam na nohy Pharm Foot - 75g - Manuka Honey - regeneračný - hydratačný
0,21 €/1l
15,84 €
Predajca: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Penový krém na nohy 105 ml
152,29 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

VASAGLE stôl počítačový stôl 100 x 50 x 75 cm úzky kancelársky stôl šedo-čierny
82,77 €
Predajca: Lumarko

VASAGLE zrkadlová skrinka s policou a 2 dvierkami Skrinka do kúpeľne
38,99 €
Predajca: Houseland

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Claresa | Gél na nechty Soft & Easy - Rosé Champagne - 45 G - Jednoduché použitie - Gél na nechty
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

Excellent PRO Builder Thixo Dirty Pink Gél na nechty 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Keratin Soft Easy Builder Gel Glimmer Pink 90gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,53 €
Predajca: HAIRSALE
217,00 €/1l

Claresa ??el buduj??cy Rubber ??el 5 -12g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
18,58 €/1kg

Excellent Pro | Builder Gel Thixo – 50 g – mliečny – samovyhladzujúci – ideálny na predĺženie nechtov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
12,00 €
Predajca: HAIRSALE

Excellent Pro | Gélová podstava Lollypop 50g - Ružová - Samozaťažujúca - Tixotropná - Profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent PRO | gél na stavanie 30 g - Ružový - Samovyhladzujúci - Ideálny pre francúzske a baby boomers



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
9,60 €
Predajca: HAIRSALE
320,00 €/1l

Excellent Pro | Gelatix 2.0 Bambi – 50 g – gél Galarette – ideálny na francúzsku manikúru – bez HEMA – profesionálna kvalita



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro | Jednofázový MIG! MIG! - 30g - Jemná ružová farba - Samozhladzujúca sa - Flexibilná - Dlhotrvajúca



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
13,20 €
Predajca: HAIRSALE
132,00 €/1l

Excellent Pro | Gélový lak Builder Gel THIXO - Hlboká fialová - Automaticky vyhladzujúci - Chránený UV žiarením - 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Excellent Pro Gelatix 2.0 Ragazzo Nail Gel Jelly 50g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,40 €
Predajca: HAIRSALE
288,00 €/1kg

Claresa Soft&Easy Gel Blinking Pink 45G
10,18 €
Predajca: HAIRSALE
101,80 €/1kg

Claresa guma gél 10 mliečne biela 12gr.
7,18 €
Predajca: HAIRSALE
598,33 €/1l

CLARESA RUBBER CONSTRUCTING GEL 1 UV/LED lak na nechty na predlžovanie 90g
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

Claresa guma gél 10 mliečne biela 45gr.
9,36 €
Predajca: HAIRSALE
208,00 €/1l

Claresa Gumový gél 7 Soft Lilac 90gr.
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
239,67 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GÉL 9 UV/LED 90g DUDE RUBBER Ružový
21,57 €
Predajca: HAIRSALE
215,70 €/1l

Claresa Rubber Gel 7 Soft Lilac 45gr.
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

CLARESA GUMOVÝ KONŠTRUKČNÝ GEL 11 UV/LED lepidlo na nechty na predlžovanie 90g
16,85 €
Predajca: HAIRSALE
187,22 €/1l

Claresa gumový gél 6 12g
5,76 €
Predajca: HAIRSALE
480,00 €/1kg